Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú fórum

Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szemem fénye - avagy egy Down-szindrómás kisfiú

1 2 3 4 5
127. Gyévi (válaszként erre: 126. - Bazsianyu)
2009. júl. 29. 19:53
Gratulálok a fiúcskának! Ők ritkán szoktak 2 éves koruk előtt elindulni. Boldi már 29 hónapos volt amikor elindult.
126. Bazsianyu (válaszként erre: 125. - Csorocsaj)
2009. júl. 27. 08:04

Szia!

Én Bazsianyu vagyok,nekem is Down szindrómás a kisfiam aki már 21 hónapos,Balázsnak hívják,és egy édes kis tünemény.Most indult el magától.Ha van kedved írj magatokról,és ha van valami kérdésed nagyon szívesen válaszolok rá!Üdv:Bazsianyu.

2009. júl. 20. 20:15
SZIASZTOK BOCS HOGY IROK KINEK DOWNOS A KISFÍA ?
2009. jún. 30. 13:12
Bocsi,hogy nem priviben küldtem majd legközelebb!
2009. jún. 30. 13:11

Szia Hajnianyu!


Mi újság van veletek,Hogy van az édes kis Bazsikátok?Mi jól vagyunk,és szombaton költözünk.Már tiszta hulla vagyok, mert egy hete takarítok az új lakásban a felújítás után,most meg csomagolnom kell még a maradék holmikat.Persze ehhez még itt van Bazsikám is akinek éppen most jönnek a rágófogai,és tiszta nyűgös.Ehhez még éppen a járást próbálgatja!Szóval most már nem bánnám ha már jövő hét lenne!Puszi nektek!Üdv Bazsianyu(Móni),és Kisbalázs.

122. Gyévi
2009. jún. 12. 20:42

hajnianyu, Bazsianyu!

Gyertek csatlakozzatok a fórumhoz!

[link]

121. 6e144430cb (válaszként erre: 120. - Bazsianyu)
2009. jún. 8. 13:27
Privi ment:)
120. Bazsianyu (válaszként erre: 119. - 6e144430cb)
2009. jún. 8. 12:23

Szia Hajnianyuci!


Örülök,hogy jól vagytok,nem késtetek le semmiről,hogy még nem áll a Kisbazsid!Az én Kisbazsim is igen csak bizonytalanul álldogál,és csak pár másodpercig,utána húzza a gatyája lefelé mert azonnal leül:))Szóval ne csüggedj!!Eljön a ti időtök is hamarosan:))Hát a költözésig tényleg nincs sok időnk,úgyhogy ezerrel pakolászok.De már legalább látom a végét!Közben évzáró lesz a koraiban,és mellesleg ballag a fiam a jövő héten,úgyhogy még ezekre is készülnöm kell hát ennyi:)Írj ha időd engedi,és persze van kedved!Puszi Móni,és Kisbazsi.

119. 6e144430cb (válaszként erre: 118. - Bazsianyu)
2009. jún. 8. 08:08

Szia!



Ez nagyon jó hír,gratulálok a Kisbazsinak!!!Csak így tovább!

Mi még sajna nem állunk fel:(((

de amúgy elvagyunk,jól vagyunk.....élünk:)

Nem sok időd van már pakolászni,és gondolom van még egy csomó minden:(

Nem irigyellek!

Puszi,megyek,mert reggelizünk:)

2009. jún. 6. 13:36

Szia Hajnianyu!


Mi újság felétek?Kicsi Bazsibabád jól van?Mi jól vagyunk az én Bazsibabám idő közben egyedül fel állt

igaz még eléggé bizonytalan,de áll!!Na úgy néz ki,hogy július első hetében tutira költözünk ezerrel pakolok,mert egyedül vagyok.Írj ha kedved tartja,puszi Bazsianyu(Móni),és Kisbazsi.

117. Bazsianyu (válaszként erre: 116. - 6e144430cb)
2009. máj. 16. 13:33

Szia!


Hát szó se róla van problémám bőven,de hát muszáj bírnom a fiaim miatt!Sokszor én is elkeseredem de akkor jönnek a fiaim,akik mindig csempésznek valami kis vidámságot az életembe,és ez nagy erőt ad!az én picikém is rossz kedvűen ébredt két napja de két perc múlva már csupa mosoly volt!egyébként mindig csupa mosoly.Nektek is kellemes pihenést hétvégére!

116. 6e144430cb (válaszként erre: 115. - Bazsianyu)
2009. máj. 16. 06:46

Szia!



Döbbenet,mennyi eü.problémád van!És hogy milyen jól bírod!

Én már simán kikészültem volna!

Bazsinak nem volt tüzijáték a tortáján:(

Majd jövőre:))

Ma reggel sírva ébredt a drágám,nem tudom mi történt!Mindig jól ébred pedig.

De hamar megnyugodott szerencsére!


Kellemes hétvégét!

115. Bazsianyu (válaszként erre: 114. - 6e144430cb)
2009. máj. 15. 21:21

Szia!

Hát ami azt illeti,én sem rajongok az orvosokért,de már annyi műtétem volt az utolsó 5 évben mint másnak egy életen át.Szám szerint ez volt a 7. a kezem 3x,vakbél, pajzsmirigy,zsírdaganat a gerincem mellett,és a császármetszésem,ja,és volt egy teljes arcidegbénulásom akkor két hétig voltam kórházban,és 3000mg szteroidot nyomtak belém szóval nem volt gyenge!Ja és még hátra van a lábam ami tele van csontkinövéssel,és nem tudom mi lesz a sorsa,hát ennyi.Azért köszi az együttérzést megpróbálom kímélni a kezem ami nehéz a Bazsi miatt de muszáj lesz.a picikéd biztos cuki volt a mi Bazsinknak is tetszett a torta főleg a tüzijáték ő két kézzel mászott bele.

114. 6e144430cb (válaszként erre: 113. - Bazsianyu)
2009. máj. 15. 17:25

Szia!


Én halál félelemmel vagyok,ha orvosról van szó!

De komolyan!A fájdalom küszöböm egyenlő a nullával!

Én biztos nem megyek orvoshoz,ha csak nem visznek!


Ez a te eseted nem semmi!Elhiszem,hogy nagyon fájt az érzéstelenítés,nem irigyellek!

Gyógyulj meg minél hamarabb,és vigyázz a kezedre,ne erőltesd meg!

Bazsinak még a lába is benne volt a tortájában,nagyon jópofa volt:)

Ja,és nagyon ízlett neki!

113. Bazsianyu (válaszként erre: 112. - 6e144430cb)
2009. máj. 15. 13:27

Szia!

Márciusban volt egy finom kis ínhüvelygyulladásom 10 napos gipszsínnel az nagyon élvezetes volt,na ebből maradt egy kis hegesedés az ínhüvely szájadékon amit meg kellett nyitni mert nem tudtam a középső ujjamat mozgatni mert beragadt.Szóval ennyi a műtét maga nem fájt az érzéstelenítés az nem volt semmi,ha nem lettem volna ellátva szökésgátlóval(le voltam szíjazva)tuti lemászom a műtőasztalról majd be pisiltem úgy fájt!!Most már fáj a műtét helye meg az ujjam is de majd csak elmúlik.Csak az a gáz,hogy ez a jobb kezemen van,és semmit nem tudok csinálni vele,és ugyebár itt van a pici Bazsi,szóval gondolhatod milyen most(sz...r)!Hát röviden ennyi.Ti jól vagytok?Bazsinak tetszett a szülinapi torta?

112. 6e144430cb (válaszként erre: 111. - Bazsianyu)
2009. máj. 15. 09:11

Szia Bazsianyu!


Milyen kézműtéted volt?

Mi is laktunk olyan albérletben,ami nagyon gáz volt,de szerencsére az már a múlté!

111. Bazsianyu (válaszként erre: 110. - 6e144430cb)
2009. máj. 15. 08:27

Helló Hajnianyu!

Bocsi,hogy csak most válaszolok,de tegnap átestem,egy klassz kis kézműtéten,és csak most vagyok szalonképes.Hát mi nem válogathattunk a költözés időpontjában akkoriban mert akkor albérletben laktunk,és ha maradtunk volna a régi helyen a tulaj anyukáját szerintem kinyírtam volna rövid úton nagyon gáz volt a helyzet!Most pedig úgy néz ki,hogy jövő hónap közepén költözünk.

110. 6e144430cb (válaszként erre: 109. - Bazsianyu)
2009. máj. 14. 06:58

Szia,jó reggelt!



Nem semmi vagy!Nagy pocakkal költözködni,rá három napra szülni....:))))


Mi amikor eldöntöttük,hogy házat veszünk,megbeszéltük azt is,hogy gyerek csak a költözés után lehet,mert bármi közbe jöhet,és ne kelljen nagy hassal hurcolkodni.

Persze így is volt,mert augusztusban költöztünk,és utána rögtön sikerült is a baba projekt:))......így lett Bazsim:)))


Mikor költöztök?

109. Bazsianyu (válaszként erre: 108. - 6e144430cb)
2009. máj. 13. 13:14

Helló Hajnianyu!


Én is örülök,hogy többen jelentkeznek a csapatba,jó lesz tapasztalatot cserélni egymással!Hát a költözésről csak annyit,hogy a szomszéd faluba költözünk vissza,és kicsit nagyobba is.Tudom mit jelent pakolni terhesen költöztünk ide ahol most élünk sőt okt,20-án,és 23-án pedig megszültem úgyhogy ez már kisujjból jön meg sem fog kottyanni:))Puszka a csapatnak Bazsianyu(Móni)

2009. máj. 13. 12:12

Szia Móni,szia Évi!!


:)))Kerekedik a kis csapat:)

Móni,mi ez a költözés mizéria?

Nagyobba mentek,vagy esetleg más városba is?

Nem irigyellek a pakolásért,ha valaki,én tudom mit fogsz átélni:(

Tudod,én is nemrég csomagoltam le az egész házat,sőt,már azóta vissza is pakoltam!

Sok sikert,és kitartást hozzá!


Évi!Hogy vagytok?

A két gyerkőc miben különbözik egymástól?Gondolom a fejlődésükre céloztál.Vagy nem?

Várom a tapasztalataidat!


Szép napot nektek!

107. Bazsianyu (válaszként erre: 106. - Gyévi)
2009. máj. 12. 13:22

Helló Gyévi!


Üdvözöllek,én Bazsianyu vagyok,nekem 18 hónapos a kisfiam Bazsi,aki szintén Down-os.Ez a Hajnianyu fórum cikke neki is írhatsz!Jó,hogy jelentkeztél,neked is szép napot!


Üdvözlettel: Bazsianyu(Móni)

106. Gyévi
2009. máj. 12. 12:57

Üdv down babások!


Nekem 5 éves a down fiam, és február óta van nálunk egy tündéri down kislány is, Ő a múlt héten töltötte a 6 hónapját :)

Hihetetlen, hogy mennyire egyformán kiegyensúlyozottak, békések, és mégis sokban különböznek egymástól. Önkéntelenül is eszembe jut, hogy a Boldim ennyi idősen milyen volt, miket csinált, és ehhez képest a Bella mit tud....

Mindenkinek szép napot!

Éva

105. Bazsianyu (válaszként erre: 104. - 6e144430cb)
2009. máj. 11. 08:15

Szia Hajnianyu!


Köszi kérdésedet mi jól vagyunk, Bazsi egy nagy huncut kópé,nyolc foggal rendelkezik,és azt ki is használja iszonyatosan harap,és állandóan vagánykodik semmi félelem érzete nincs,de jól van .Remélem ti is jól vagytok a kis manód is?Képzeld mi is költözés előtt állunk,jövő hónap elején fogunk költözni,úgyhogy már kezdek pakolászni mert egyedül vagyok, mindenki dolgozik.Addig is,ti is szépüljetek!Üdv:Bazsianyu.

104. 6e144430cb (válaszként erre: 103. - Bazsianyu)
2009. máj. 10. 18:11

Szia!


Köszönjük,aranyosak vagytok!


Jól vagyunk,be is költöztünk,és már szépülünk:))

Ti hogy vagytok?

A Te Bazsid jól van?

2009. máj. 10. 00:06

Kedves Hajnianyu!

Rég hallottam rólatok,látom beköltöztetek ennek örülök!KisBazsi!HAPPY BIRTHDAY!!!:-)

102. Bazsianyu (válaszként erre: 98. - Tigris20)
2009. máj. 10. 00:01

Szia tigris20!


Én Bazsianyu vagyok,én nem túl régen levelezem Hajnianyuval.Örülök,hogy te is vagy,olvastam,hogy 4 hónapos a picikéd remélem sok örömed telik benne!Az én kisfiam másfél éves Bazsinak hívják akárcsak a Hajnianyu tündérkéjét:Üdv:Bazsianyu.

101. 6e144430cb (válaszként erre: 100. - Tigris20)
2009. máj. 9. 15:46

Megvagyunk,köszi.

Már haza költöztünk,de még van tenni való bőven.

Szépen lassan,de haladunk:)


Bazsi is jól van,holnap lesz két éves!!!!

100. tigris20 (válaszként erre: 99. - 6e144430cb)
2009. máj. 9. 07:40

Szia!


Minden rendben:) A fiatalúr már 4 hónapos:)

Veletek? Mi van a házzal?

99. 6e144430cb (válaszként erre: 98. - Tigris20)
2009. máj. 8. 14:44

Szia!


Mi újság veletek?

Mekkora már a fiatalúr?

2009. máj. 8. 11:44

Hali!


Ha már így összejöttünk, én sem hiányozhatok:)

Hajnianyuval régebben leveleztünk. Nekem Down-szindrómás a kisfiam. De ő egy csoda, imádom.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook