Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Házmozit szeretnék vásárolni, szerintetek milyet érdemes? Mire figyeljek a vásárláskor?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. Enci772009-01-10 21:03
Azt mondják az okosok,hogy Samsungot vagy LG-t vegyél.

6. emagdi2009-01-08 09:29
hát, szerintem azt kell letisztáznod, hogy mennyire akarsz tuti felszerelést, mennyire nagyok az igényeid.
a pár tízezer forinttól a sokmillióig el lehet menni, nyilván minőség kérdése. az a kérdés, hogy te milyet szeretnél, mik az igényeid.

5. Enci772009-01-08 09:20
Mi egyszer Samsungot vettünk és óriási volt a csalódás. Mi előnyben vagyunkmert van két nagy hangfal+kicsi(amiket az uram csinált mivel ez a szakmája),így vettünk egy erősítőt,ami Pioneer,de előtte egy Thomson volt,ami sokkal jobban szólt,mint ez;és vettünk egy mezei dvd lejátszót,ami fel is vesz Dimarson márkával és ebben végre nem csalódtunk.
Remélem tudtad követni és remélem segítettem vele,de ha ráér neked a válasz megkérdezem este a párom.Addig talán írd meg mennyit szánsz rá!:)

4. Enci772009-01-08 09:14
Hol laksz? Kölcsön adnám az uramat míg megveszed!:)

3. Sheckler2009-01-08 09:14
Panasonic, vagy Pionier, szerintem

2. Királyné Szikora Ilona2009-01-08 09:12
Azt nem tudom melyik a jó.De LG-t ne vegyél.3man vagyunk akik vettek és egy év mulva felmondta a szolgálatott

1. Dögibaba2009-01-08 09:07
Sziasztok! Házmozit szeretnék vásárolni, szerintetek milyet érdemes? Mire figyeljek a vásárláskor?