Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Ismered/olvastad Suzanne De Perella: A fekete korall című könyvét? Hol lehetne azt még beszerezni (ajándéknak szánom)?!

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Szórakozás, média

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. rózsakő2009-01-08 16:47
Most néztem van két példány belőle!!
(válasz tuti-tui 4. hozzászólására)

4. tuti-tui2009-01-07 22:48
Kösz! Időközben jött egy másik (www. regikonyvek. hu) oldal címe is, csak az kérdés, hogy kapható-e még ez az 1990-es évek elején megjelent könyv? Üdv! :-)
(válasz rózsakő 2. hozzászólására)

3. tuti-tui2009-01-07 22:37
Nemrég került a kezembe ez a könyv, és nem tudtam letenni, amíg át nem rágtam magam az egész könyvön. Nem éppen könnyű a tartalma, (bele van szőve a nemrég lezajlott délvidéki háború), sőt állítólag a könyvnek megjelent a folytatása is! Arra pedig én is kíváncsi lennék, mivel eddig csak ezt a könyvét ismerem, de természetesen érdekelne a folytatása, ha van egyáltalán! Köszi, minden segítséget! :)

2. rózsakő2009-01-07 22:30
Nézzd meg a www.antikaruhaz.hu-n

1. tuti-tui2009-01-07 22:24
Ismered/olvastad Suzanne De Perella: A fekete korall című könyvét? Hol lehetne azt még beszerezni (ajándéknak szánom)?!