Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Divat még a dauer? fórum

Divat még a dauer? (tudásbázis kérdés)


2009. okt. 8. 00:04
A hajvasalós korszaknak a végét járjuk, bár soha nem fog eltûnni szerintem. Ellenben manapság a divat olyannyira szerteágazó, hogy akár több ellentétes stílusú frizura is trendi lehet egyszerre. Sima, hullámos, rövid stb. Manapság a divat nem egy bizonyos stílust követ, mint a hatvanas hetevenes években, amikor mindenki egyszerre trapéznadrágba járt tupírozott frizurával. Hogy a szóban forgó témánál maradjunk, szerintem a hullámos haj is divat. Pontosabban a következô idôszakban betörni látszik. Manapság azonban teljesen más technikával készül, ami optikailag is sokkal szebb és természetesebb benyomást kelt, arról nem is beszélve hogy sokkal kímélôbb is.
2009. jan. 8. 18:30
Szerintem már nem ....
22. Raistlin Majere (válaszként erre: 21. - 3aa8631208)
2009. jan. 7. 17:40
:D
21. 3aa8631208 (válaszként erre: 19. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 17:38
Ja,és nekem lapos hajjal még nagyobbnak tűnik az orrom.Szerintem lágyítja a vonásokat a hullámos haj.
20. 3aa8631208 (válaszként erre: 19. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 17:37
utolsó mondat:DDDDDDDDD
2009. jan. 7. 17:35

És ha nem divat, akkor mi van. Neked a divat mondja meg, hogy ki vagy? :D

Tőlem rendszeresen megkérdezik, hogy daueroltatom-e a hajam. De az enyém természetesen hullámos. Akkor én most nem vagyok trendi? :-)

Ráadásul, amikor megpróbálkoztam a hajvasalással a férjem sikítófrászt kapott, mert ő a nagy bongyi sörényemet szereti. Ráadásul azt mondta, hogy a lapos haj optikailag növeli a seggemet :D

2009. jan. 7. 17:32

Nem mindenkinek áll jól az egyenes haj.Nekem kevés,vékonyszálú,szögegyenes.Dauer nélkül semmi tartása nincs.Muszáj legalább félévente tetetni bele egy gyengébbet.

A mostani dauervizek már nem károsítják annyira a hajat,mint régen./a fodrász szerint/

A tinilányom vasalja a haját naponta,teljesen eltöredezett a vége.Figyelmeztettem,hogy tönkreteszi .....erre mostmár ő is rájött.

Szerintem is lassan vége a hajvasalós divatnak.

2009. jan. 7. 17:29

A modern dauerolási technikáknak köszönhetően a divatos hullámos haj elérése mellett is megőrizhető a hajszálak egészséges szerkezete.

Speciális hatóanyagok a haj maximális védelme mellett simaságot és könnyű fésülhetőséget biztosítanak.

Újdonság a hajtő emelő dauer! Segít elbúcsúzni a lapos, szögegyenes hajtól! Az eljárás eredményeként a hullám nem lenő, mint a hagyományos dauernél, hanem egy idő után a hullám gyengül, ezáltal természetes hullámot kölcsönöz.

2009. jan. 7. 17:29
Nem divat, de nekem van. ha megnézed a képeimet nem látszik rajta, mert mosás után egyenesre szárítom. Jó tartást ad, nem zsírosodik. hetente egyszer megmosom és tart a frizurám.
15. 319cd6978b (válaszként erre: 12. - Magdi22)
2009. jan. 7. 17:29
A dauer is cask nagyon ritkán loknis és szép. Fölveszi a csavaró formáját a haj és ha valahol megtörik ahogy fölcsavarják vagy csak máshogy tekerik akkor gázul néz ki és eltüntetni nem lehet. Festett hajat nagyonn em ajánlott egyébként se és a hajszínt meg 2-3 árnyalattal is kivilágosíthatja a dauervíz.
14. 41a68f3cab (válaszként erre: 4. - C066a749d7)
2009. jan. 7. 17:28

nem éppen, hacsak nem kevés és rövid hajad van :) mint a nagymamámnak :))

viszont ha bodrokra vágysz és más megoldás nincs, akkor hajrá :) ha megfelelően rendben tartod, lehet még az okosok sem veszik észre, hogy nem vagy természetesen göndör :)) minden csak kezelés kérdése

2009. jan. 7. 17:27
Egyáltalán nem divat. A nők 6% ának van dauerolva a haja. Ennek nagyrésze gondolom öreg néni. Sok dolog van helyette már amit lehet használni akár házilag is és nem vágja úgy tönkre. De van már olyan dauer ami alig károsít. Persze azt meg kell tanulni szóval 40 éve a szakmájában levő fodrász biztos nem tud olyat.
12. magdi22 (válaszként erre: 3. - Mugli)
2009. jan. 7. 17:26
Hiába száritom be a hajam,hamar tartás nélküli,azért gondoltam a dauerre.
11. c066a749d7 (válaszként erre: 9. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 17:26
én is vmi nagyobb csavarokra gondoltam....azért nem pulikutya akarok lenni :) Nekem tetszik a göndör haj....ha ciki ha nem... na nem mintha edig érdekelt volna a vasalás,eddig se vasaltam ki a hajamat.... :)
2009. jan. 7. 17:24
szerintem ha naponta-kétnaponta vasalják az is tönkreteszi egy idő után....
9. Raistlin Majere (válaszként erre: 4. - C066a749d7)
2009. jan. 7. 17:24
Miért lenne ciki... De ha óriáscsavarókon szárítod, akkor tök szép hullámok jöhetnek ki belőle.
2009. jan. 7. 17:23
Így van az idősebbeknél már csk.
2009. jan. 7. 17:23
Hát a nagyanyám korúaknál lehet, marhára tönkreteszi a hajat. Szerintem nem érdemes kipróbálni.
2009. jan. 7. 17:23
szerintem sem
2009. jan. 7. 17:23
Én úgy tudom, hogy újra divatba jött a hullámos haj. A hajvasalós korszaknak lassan vége.
2009. jan. 7. 17:22
és a hosszú hajat bedaueroltatni? ciki? :(
2009. jan. 7. 17:21
Neeemmmm! -égő a dauer. Most a vasalt egyenesített, főnözött haj a divat..Te nem nézel filmeket?
2009. jan. 7. 17:21

szerintem nem, max az idősebb hölgyek körében...

manapság a hajvasalás a divat ..

2009. jan. 7. 17:20
Divat még a dauer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook