Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Használ valaki szobaantennát? Ha igen mik a tapasztalatok? fórum

Használ valaki szobaantennát? Ha igen mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 8. 12:38
Nem is azért mondtam, hogy most ruházzon be, mi is szobaantennát használunk, mint lejjebb írtam, csak szólok hogy három év múlva nem lesz mit fogni :))
16. emagdi (válaszként erre: 14. - Danica16)
2009. jan. 7. 21:32

három év alatt, - hacsak havi 3ezer forintot fizet a kábeltv-ért - 108eFt-ot takarít meg, kamatokat nem számolva.

ebből már vehet majd egy új tévét, ami aztán fogja a digitális okosságokat, ha már ott fogunk tartani:)))

15. gyopárka (válaszként erre: 14. - Danica16)
2009. jan. 7. 21:21
Igen erről olvastam én is a neten,dehát addig még van 3 év ki tudja mit hoz a jövő
2009. jan. 7. 17:20
2012től úgy tudom már csak digitális műsorszórás lesz akkor kelleni fog egy kütyű is a vételhez...
2009. jan. 7. 15:59
Köszi az infókat,sokat segítettetek
12. emagdi (válaszként erre: 10. - 036bf4cfe4)
2009. jan. 7. 14:17

na de ha neki elég a tv2 meg a retekklub, akkor miért fizessen elő a kábelre?:))

szerintem igaza van, hogy szobaantennában gondolkodik...

persze kérdés, hogy ahol lakik, mennyire erős a jel... de itt bp-en szinte a sima dróttal is teljesen jól bejön a fenti két kereskedelmi adó

11. Icus
2009. jan. 7. 14:07
Hangyák háborúja:( SZinte tökéletesen lehet ezt a filmet fogni:(
10. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 7. - Gyopárka)
2009. jan. 7. 14:07
A szobaantennával csak a földi antennasugárzású adókat lehet fogni. És ajánlatos erősítős antennát venni.
2009. jan. 7. 13:16

de amúgy nagyon egyszerűen kipróbálhatod, húzd ki a kábelt, és dugj be egy szobaantennát, és meglátod mi jön be.

(általában a tv-khez adnak alapból antennát is, szóval ha nagyon körbenézel otthon, elvileg kell lenni valamilyen antennádnak...)

8. emagdi (válaszként erre: 6. - Gyopárka)
2009. jan. 7. 13:15

szia! szerintem az, hogy szobaantennával mi hogyan jön be, az főleg attól függ, hogy helyileg hol laksz (mennyire közel az adótoronyhoz, mennyire árnyékolnak le esetleg hegyek vagy hasonló dolgok)


itt Bp-en sima egyszerű mezei szobaantennával (tehát semmi extra) teljesen jól bejön a tv2, rtlklub, és valamelyik az m1 és m2 közül. (egyik ismerősömnek van így, és teljesen jó a kép nála)

7. gyopárka (válaszként erre: 4. - Danica16)
2009. jan. 7. 13:14
Köszi a választ,már ketten is írtátok hogy 3-at lehet,akkor az nálam is működni fog biztos.Sajnos a kényszer is rávisz erre,mert csökkentenem kell a költségeimet.
6. gyopárka (válaszként erre: 3. - Változó)
2009. jan. 7. 13:10
Köszi,néztem a neten már klassz modern antennák is vannak,nem is annak néz ki.Szerettem volna tudni mit lehet látni rajta,de ez is jó hogy 3-at,nekem az bőven elég
5. gyopárka (válaszként erre: 2. - Danica16)
2009. jan. 7. 13:07
Egy tragédia folytán magam maradtam,gyerekeim ritkán jönnek haza,én keveset tévézek,arra gondoltam lemondanám a drága előfizetést ha egy szobaantenna is megteszi,mert tudok vele fogni néhány adót.Az érdekelne hogy valóban be lehet-e vele fogni adókat és milyen adókat
2009. jan. 7. 13:03
Mi most kényszerből, és mert rég megszabadultunk az igazi antennájától, így egy fm antennával használjuk az egyik tv-t. Befogott 3 nagy adót, meg egy helyit. A helyin kívül általában szép a kép.
2009. jan. 7. 12:52

Szia! Hát már nem, de pár hónapja még volt eg yismerősömnek :) nekem baromi retrós :))) neki meg pont jó volt, mert három csatornát simán tudott vele fogni, pont azt a hármat, ami egyébként is kellett neki. :/// nem tudom leírhatom-e??? (hüm)

na mindegy, szóval az a lényeg, működik, aha. Vagy ez a kérdés?

2009. jan. 7. 12:51
mire vagy kíváncsi?
2009. jan. 7. 12:49
Használ valaki szobaantennát? Ha igen mik a tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook