Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nagy Ő fórum

A nagy Ő (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
71. zikzik
2006. ápr. 14. 11:18
Én már túl vagyok rajta. És csak mostanában jöttem rá, hogy ha létezik ez a fogalom az én életemben, akkor ő lehetett az. Bár a kapcsolat szexuálisan nem volt jó és ezért szakítottunk akkor, minden más területen viszont annyit kaptam tőle, hogy az egyik legnagyobb butaság volt ez a szakítás. Öt éve történt, de csak mostanában vált világossá, hogy azóta is minden nőt valahogy hozzá hasonlítok és talán ezért van, hogy azóta mindenkiben csalódnom kell.
2006. febr. 23. 21:46

Sziasztok!


Én sajnos akkor találtam meg a Nagy Őt, amikor már férjnél voltam és két gyermekem is volt. Nem kerestem, de egyszer csak ott volt az életemben. Megkérdeztem tőle, miért pont engem választott, hisz tudja, hogy nem vagyok szabad, de erre annyit mondott, hogy mert te vagy az, aki az igazi.

Nem tartott sokáig, mert kiderült otthon, de addig nagyon szép volt. Egyszerre mondtuk ki ugyanazt, ha egymásra néztünk, tudtuk a másik gondolatát. Valami fantasztikus élmény volt. Szerelmes sms-ek, telefonok, hát....

Aztán a párom megfenyegette, megijedt, hát lelépett. Néha még ma is tartjuk a kapcsolatot sms-ben, de nagyon ritkán.

Ez hat évvel ezelőtt történt.

A férjem megbocsájtott, /neki is volt jó nagy bűne, hasonló/ azóta együtt vagyunk, most leszünk 22 éves házasok.

De a Nagy Őt, soha mig élek nem fogom elfelejteni, itt él a szivemben. Tudom, hogy én is ott élek benne. A mai napig nem találta meg az igazit, és csak tengődik, tudom, még szeret, de már késő.

Hát ez történt velem.

69. veronitas (válaszként erre: 67. - 4726e582cf)
2006. febr. 2. 16:03
Szia. És köszi. Remélem, hamarosan megtalálom.
68. zse pi
2006. jan. 30. 12:10

Tyűha, mennyi kérdés merült fel a témával kapcsolatban. Szeretnék én is hozzászólni, az én Love-storymat leírni. :)

Sosem volt hosszútávú kapcsolatom. Sosem volt igazán mély kapcsolatom. 16-18évesen túlságosan komoly volt a felfogásom a szerelemről. Nem mentem bele kalandokba, értelmetlennek tartottam. Megismerni valakit, hetente egykétszer találkozni, "járni", nem volt elég nekem. Tudtam, hogy ennyi idősen, az ilyen kapcsolatok max. pár hónapig tartanak(és akkor sokat mondtam), nekem pedig nem hiányzott a bonyodalom. Inkább sokat szórakoztam, éltem az életet, ismerkedtem, de senkit nem engedtem közel magamhoz. Egyszerűen nem akartam szerelmes lenni ennyi idősen.

Aztán jött a fősuli, sikk lett a párkapcsolat, így nekem is lettek egy-két hetes "szerelmeim". Egy-két hetesek, mert igazából egyiket sem szerettem. Meg a mércém is igen magasan volt, válogattam, (de szerintem még most is magasan van). Ez volt az a korszakom, amikor nem találtam az élet értelmét. Nem akartam feleség lenni, nem akartam gyereket szülni, nevelni, majd meghalni. Igen, ennyire szögletesen láttam mindent. Úgyhogy maradt a buli, és a felszínes kapcsolatok. Nagyon jól éreztem magam!

Aztán egyszer csak elkezdett hiányozni a társ. Rossz volt hazamenni az üres lakásba, magányos voltam nagyon. Amikor mentem a városban, mindig, mindenhol csak a párokat láttam, ahogy fogják egymás kezét, és csak úgy együtt vannak, és mosolyognak. Nekem is ez kellett!

És akkor jöttek a "szerelmek", legalábbis mindegyikről azt hittem, hogy ő a nagyŐ. De áldom magam, hogy mindegyiket időben le tudtam zárni. Hogy hogyan? Mindig rájöttem, hogy csak a szerelembe vagyok szerelmes!!! És egyre több dolog jött elő, hogy mit nem szeretek a másikban, mi nem tetszik. Így fogtam magam és kiléptem belőlük.

Aztán megismertem valaki, akibe beleszerettem,de már akkor tudtam, hogy ez sem lesz hosszú távú, nem lehet az, hiszen sok benne a bonyodalom! (amiről nem szeretnék írni) De mégis jó volt a dolog, működött, éreztem, hogy szeret. A vége egy szó nélkülni szakítás lett. Egyszer csak nem jött többé. Nem mondott semmit, csak kilépett az életemből. Nagyon fájt. Több hónapig tartott, míg felépültem belőle. Még azt is feladtam, hogy ebben a városban találhatok egy normális társat, költözést terveztem.


Aztán pár hónap múlva észrevettem, hogy elkezdtem dúdolgatni, énekelgetni magamban. :)) Visszatért az életkedv. Egy nyári napon bulizni mentünk a barátnőmmel. Jól éreztük magunkat. Aztán éjfélkor, elküldtem az utolsó sms-emet az exnek, boldog szülinapot kívánva, magamban pedig az egészet lezárva, pontot tettem a szakítás végére!

És mentünk tovább bulizni.

És a sors!!!

Találkoztam a nagyŐ-vel, pont azon a napon, amikor pontot tettem az életem egy szakaszának végére! :))) Mindez már több, mint két éve történt, és még mindig nagyonszerelmesek vagyunk!!! Azt hiszem, Ő az igazi, úgy érzem, mintha egyek lennénk. Együtt adunk ki egy egészet! Mint a Jin-jang. :))) Ja és a vicc az egészben, hogy mindig is kb 300m-re laktunk egymástól, talán egy boltba jártunk évekig, és mégcsak látásból sem ismertük egymást.

Jó helyen találkoztunk, jó időben!!!

67. 4726e582cf (válaszként erre: 66. - Veronitas)
2006. jan. 23. 23:43

Szia!


Én vagyok a legskeptikusabb evvel a dologgal kapcsolatban. A mai napig nem hiszem el, hogy velem történt meg. Persze biztos nem ennyire egyszerű, hogy elképzelem és itt van. De nálam szerintem a véletlen és persze az alapvető vonzalom szülte ezt a helyzetet. Tegyük hozzá nem bánjuk :).


Jaj, annyira nagyon kívánom, hogy mindenki megtalálja! Bár hangsúlyozom nem kerestem soha. Rámtalált, komolyan :). Ha másfél évvel ezelőtt azt mondják nekem, hogy tyűdeszerelmetes leszel, akkor körberöhögöm az illetőt. Mert akkoriban úgy voltam vele, nem nekem való ez a dolog :). De ugye mit van mit tenni a sors ellen :), ugyebár semmit :) : ) :) :).


Kedves Veronitas, nagyon kívánom, hogy minnél előbb megtaláld :).

Li

66. veronitas (válaszként erre: 64. - 4726e582cf)
2006. jan. 23. 21:00

Szia.


Ez igazán szép történet, és érződik a szavaidból, hogy nagyon boldog vagy a nagy Ő-vel.


Nos, reménykedjünk, hogy nekünk (társtalanoknak) is lesz egyszer egy ilyen történetünk.


Egyébként elgondolkodtató, amit mondasz (hogy elképzelem, és kész - persze most leegyszerűsítettem), de azért nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne.

Nálam legalábbis eddig nem vált be, pedig már elég régóta nagyon jól tudom, milyen pasi kell(ene).

65. kisgé (válaszként erre: 61. - Veronitas)
2006. jan. 23. 11:32
Nézőpont kérdése!!!!
2006. jan. 21. 13:51

Sziasztok!


Látom azért megoszlanak a vélemények :-). Szerintem ha megtalálja az ember a Nagy Őt tudni fogja. Bár keresni sem kell igazán.

Először is meg kell fogalmazni magadban, hogy milyen legyen, külsőre-belsőre, aztán hamar ráismersz, hogy ott áll előtted :-). És minden stimmel vele, nincsenek számodra idegesítő szokásai, nem beszél vagy csinál úgy, ami nem tetszik és még hosszan lehet sorolni.


Eleinte hülyének néztem a barátnőmeg (mellesleg halál boldog a Nagy Ővel), hogy evvel macerál, találjam ki, hogy milyen pasi kell... natessék. Erőt vettem magamon és vázoltam... tán egy éve. Igaz a pasit akkor már ismertem, mármint a Nagy Őt :), de nem vettem komolyan egyáltalán, sőt kapcsolat sem volt köztünk, csak ismerettség, kissé felületes.

Aztán, ahogy elgondoltam, hogy mit szeretnék, milyen pasit... persze 2 lábbal a földön, nem ám Brad Pitt-et akarni! :-) Aztán elgondolkoztam és ráillett az ismerősömre. Ettől persze nem lettem boldogabb... csak mikor egy jó fél év után kibökte, hogy odáig van értem :). Na az volt a boldogság :). Szóval lehet, hogy ott mászkál körülötted, és nem látod... el kell gondolkozni rajta, hogy mit szeretne az ember... szerintem :).


Hogy egy Nagy Ő lenne? Remélem soha nem lesz ennek a szerelemnek vége, úgyhogy azt kívánom egy legyen. Bár fiatal vagyok, így lehet több Nagy Ő is... ha így lenne, akkor mind ilyen szuper legyen :-)

63. bige
2006. jan. 10. 21:31

egy kis Murphy:

A szerelem örök, csak mindig más iránt érezzük:-)

62. Ekka (válaszként erre: 61. - Veronitas)
2006. jan. 10. 21:11

Igen... mindig az aktuális:D:D:D

Viccet félre téve szerintem: igen:)

61. veronitas (válaszként erre: 60. - Ekka)
2006. jan. 10. 21:10
Tehát csak egy IGAZI van.:-)
60. Ekka
2006. jan. 10. 21:01
Az ember az életben többször érezheti, hogy Ő a nagy Ő... , de mikor valójában találkozol Vele, tudni fogod, hogy párszor tévedtél:))
59. veronitas (válaszként erre: 58. - A77)
2006. jan. 10. 20:59
Ámen. :-)
58. A77 (válaszként erre: 57. - 93a74b44ea)
2006. jan. 10. 20:34
Szerintem eldönteni ebben a kérdésben, hogy mennyi a pontos, vagy ideális szám, lehetetlen. Lényeg, hogy az az 1, akivel jó esetben összeköti az ember az életét, legyen az igazi.
57. 93a74b44ea (válaszként erre: 55. - A77)
2006. jan. 10. 20:24

Na jó,de szerintem az igazi csak akkor tényleg Igazi,ha mondjuk a kapcsolat lezárását követően 5 év múlva is azt mondod,hogy Ő az volt...

Volt már olyan kapcsolatom,aminek az elején "lángoltam",fél év múlva pedig látni sem bírtam az illetőt.

Szóval ilyen szemszögből nézve is több,mint 3-4?

Nekem ez olyan soknak tűnik.Főleg miután nem egy ismerősöm szerint csak egyetlen egy van.Na azért ez is túlzás szerintem.

56. veronitas (válaszként erre: 54. - 93a74b44ea)
2006. jan. 10. 20:23

Igen, azóta már én is úgy gondolom, hogy lehet egy élet alatt 3-4 igazi is, éppen azért, mert az igazik nem mindig találkoznak egymással.

Vagyis: akkor én hiába érzek valakit az igazimnak, ha őneki nem én vagyok, ergo nekem máshol kell keresgélnem... még ha belepusztulok is.

Bocs, ha kicsit zavaros a gondolatmenetem. Csak még annyit, hogy azóta két ilyen igazifélével találkoztam, de mivel vége lett, vagy nem lett belőle semmi, valószínűleg nekik nem én voltam az igazi. De attól még én érezhettem úgy.

55. A77 (válaszként erre: 54. - 93a74b44ea)
2006. jan. 10. 20:18
Szerintem még 3-4-nél több "igazi" is lehet. Gondoljatok bele, ha beleszeretünk valakibe, hányszor érezzük azt: "Igen! Ő az igazi!"? Őszintén, ha az ember a szívére teszi a kezét, és úgy mondja, akkor ez a szám több mint 3 vagy 4. Egyéni véleményem, de én teljes mértékben így gondolom.
54. 93a74b44ea (válaszként erre: 53. - Veronitas)
2006. jan. 10. 20:11

Ez nagyon-nagyon jó kérdés.Én azt gondolom,hogy nekem akkor is lehet Valaki az igazim,ha Ő nem ugyanezt érzi.Volt is ilyenben részem,sajnos...


A másik,és ezzel a véleménnyel biztosan nem vagyok egyedül,de azért kíváncsi vagyok,közületek ki gondolja ugyanígy:hogy az ember életében nem feltétlenül csak 1 igazi van,hanem akár 3-4 is.(?)

2006. jan. 10. 19:52

Sziasztok. Ez egy nagyon érdekes kérdés, mármint a Nagy Ő-problematika.

Nekem volt egy nagy szerelmem, 16 és 19 éves korom között jártunk együtt, ő a végén úgy fogalmazott, ez diákszerelem, vége.

Nekem viszont nem diákszerelem volt, hanem a másik felem.

Kérdés: lehet az, hogy az egyik ember úgy érzi, a másik az igazi, de a másiknak nem az egyik az? Vagy akkor ez nem az igazi volt?

ASzóval csak akkor igazi az igazi, ha mindketten érzik.

Sok dilemma van itt szerintem, később még szívesen írnék róla, de most rohanok. :-)

52. nebel
2005. dec. 13. 12:32

Sziasztok!

Úgy gondolom és is megtalaláltam a Ő-met. Szerintem mindenkinek van csak lehet nem találják meg vagy nem ismerik fel, hogy Ő volt az.

Az első találkozásunkkor nálam nem volt semmi villanás ugyanis még csak szimpatikusnak sem találtam. A bátyám akkori legjobb barátja volt és állandóan dicshimnuszokat zengett róla, milyen "jófej". Magamban persze kételkedő gúnyos pofákat vágtam, hogy persze... persze kíváncsi vagyok én arra. Mindez a Dinnyefesztiválon volt. Beszélgettünk hármasban Mariann (a nővérem) Ő meg én. (Bátyám elment közben rendberakni az unokaöcsémet) Csak egy valami tetszett rajta, állta azt amikor egyenesen néztem a szemébe. Ezt eddig senki nem bírta. Úgy volt tervezve, hogy következő nap rá leszek bízva, hogy bulizzak, vele, mert tesómék a kisgyerekkel nem tudtak volna sokáig fenn lenni velemm. Kis baki csúszott be, ugynis megsértődött és nem jött fel a fesztiválra nekem meg mennem kellett bátyámékkal. Közben másnap elbuszoztam kicsit Marcsihoz is nyaralni. Sógornőm meg úgy állította elé mintha miatta hazautaztam volna. (Nyaraltam bátyámnál) Szörnyen érezte magát ezért. Meg feltűnően kérdezgetett rólam. A nyaralás véget ért, én meg azt hittem, hogy nem is gondol rám. Néhány nap múlva felhívott, rengeteget beszélgettünk és most már több mint 4 éve vagyunk egymásba szerelmesedve, sőt májusban fog születni a kisfiúnk. Mi is szoktunk vitatkozni de soha nem fekszünk úgy le este, hogy nem bújjunk össze, akkor már "szent a béka". Ennyi...

51. 549be03e80 (válaszként erre: 50. - Subszi)
2005. nov. 23. 11:13
Kivetel erositi a szabalyt:-)
50. subszi (válaszként erre: 20. - 549be03e80)
2005. nov. 22. 12:27

Sziasztok.



"Mariann, ha te amikor megismerkedtetek es te nem voltal hivo, o meg annak vallotta magat, akkor ez maris santitott onalla az un."hite", koztudott, hogy nagyon fontos a jo kapcsolatnal a kozos vilagnezet, vagy ha ugytetszik hit (erre talalsz is utalast egyertelmuen a Bibliaban!!)"


Brizzy, én nem értek egyet ebben a vallásos témában. A párom vallásos, de én nem. Nem jár templomba (régebben járogatott), nem beszél róla, de hívô. Mi nagyon jól meg vagyunk, az élet dolgaiban egész jól egyetértünk.

49. 549be03e80 (válaszként erre: 48. - Subszi)
2005. nov. 22. 12:26
Kifogas erositi a szabalyt:-)
48. subszi (válaszként erre: 20. - 549be03e80)
2005. nov. 22. 12:15

Sziasztok.



"Mariann, ha te amikor megismerkedtetek es te nem voltal hivo, o meg annak vallotta magat, akkor ez maris santitott onalla az un."hite", koztudott, hogy nagyon fontos a jo kapcsolatnal a kozos vilagnezet, vagy ha ugytetszik hit (erre talalsz is utalast egyertelmuen a Bibliaban!!)"


Brizzy, én nem értek egyet ebben a vallásos témában. A párom vallásos, de én nem. Nem jár templomba (régebben járogatott), nem beszél róla, de hívô. Mi nagyon jól meg vagyunk, az élet dolgaiban egész jól egyetértünk.

47. 7e433abb8e (válaszként erre: 46. - Kisgé)
2005. nov. 8. 15:22

:(

Kúráld magad, sok folyadék, pihi!

46. kisgé (válaszként erre: 44. - 7e433abb8e)
2005. nov. 8. 14:51

Köszike!

Már alakulok rendesen, vasárnap volt a csúcs, nagyon náthás voltam!:)

45. 549be03e80 (válaszként erre: 29. - 7e433abb8e)
2005. nov. 8. 11:32

"Bár nem állítok semmit, ez valamilyen megérzésféle is lehet akár, de szerintem a legeslegelső az érzelmek után, hogy két ember egyirányba nézzen és tartson.

Szerintem"


Szerintem is!!

44. 7e433abb8e (válaszként erre: 43. - Kisgé)
2005. nov. 8. 10:50
Tyűha! Akkor jobbulást! :)
43. kisgé (válaszként erre: 42. - 7e433abb8e)
2005. nov. 8. 10:38

Nem, bekcsiben vagyok, mert kissé döglődöm.:)

M?indjárt megyek is dokihoz, aztán már nem leszek net közelben.

2005. nov. 8. 10:35
Szabin vagy?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook