Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Férfi intim mosakodó fórum

Férfi intim mosakodó (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. okt. 28. 13:25
A sok "okos és begyepesedett jólmegmondom" embernek üzenném, én, mint konzumidióta h a fityma alatti rész (makk) szappannal történő tisztítása, ORVOSILAG NEM AJÁNLOTT! A szappan eltávolítja a felső hámréteget, ezáltal egy idő után elöli a makk természetes védekező rendszerét. A sima víz meg egyszerűen NEM ELEGENDŐ, mert nem tisztít. Szóval akinek az übermacho-alfahím párja elutasítja, és a büszke asszonykája még pártolja is, azok meg is érdemlik egymást. Ők légy szíves ne offolják a topicot a felesleges, okoskodó, kekeckedő hozzászólásaikkal. A kérdés továbbra is nyitott...
45. zsuzsi 18 (válaszként erre: 43. - Dia1)
2010. júl. 1. 14:57
szia dia szeretném megkérdezni hogy a párod ami haszál intim lemosót hogy annak mi a neve és irjál már róla bővebben is Köszönöm szépen eőre is
2010. júl. 1. 14:53
Saba intim szappant valaki ismeri ha igen irjon már bővebben róla hogy haszálhatja e nő és férfi is köszönöm szépen
43. Dia1
2009. márc. 14. 11:37
Én a saját tapasztalatom alapján mondom, hogy jók az intim mosakodók férfiaknak és nőknek egyaránt. Egyszerű DM-es intim mosakódót használok a párommal együtt (kb. 3 éve) és azóta egyetlen egyszer nem kellett fertőzés vagy gomba miatt a nőgyógyászhoz mennem. Volt méhszájsembem is (a nyőgyógyász szerint fertőzés is okozhatja) és a legutóbbi rákszűrésemnél a doki azt mondta hogy a méhszájsem szinte teljesen elmúlt. Nekem az intim mosakodó használata sokkal kellemesebb mintha sima szappant használnék és a párom is így van vele, mert miután abbahagyta az intim mosakodó használtát egyből panaszkodott pirosodásra, viszketésre. Újra elkezdte használni az intim mosakodót és a tünetek teljesen megszűntek, azóta sincs gond. Ha valakinek a sima víz jön be szerintem az is rendben van, de a sima szappan és a tusfürdő szerintem sem túl jók intim területre. Nálunk nem volt probléma abból sem, hogy a párom intim mosakodót használjon. Mondtam neki, hogy próbálja ki ha szeretné, észrevette hogy jó és azóta is használja.
2009. jan. 11. 22:19

Ajánlani tudom mind férfiaknak mind pedig nőknek az illatmentes antiallergén babafürdetők használatát intim területre. Ezerszer jobb bármelyik intim mosakodónál. Ja, és a szappan tilos, attól aztán jó büdi lesz. (Csak azok kedvéért, akik a fórum elején ehhez ragaszkodtak.)

És igenis fontos az intim higiénia a férfiak számára is, ugyanis a fitymán belül a makk alatt olyan anyagok termelődnek, amelyektől a nők különféle betegségeket kaphatnak el, mint pl gomba, intim szemölcs, méhnyakrák, stb.

41. genlips (válaszként erre: 7. - 8bf5607efe)
2009. jan. 11. 21:08
Sikerült valahol találni?
40. funky_b (válaszként erre: 38. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 15:55
Tudom, láttam. Engem nem zavart, de vannak érzékenyebb lelkű emberek is.
39. M_Marcsa (válaszként erre: 18. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 15:46

simán gombát kaptam, félre se jártam, a pasim sem...

plusz antibiotikumos kezelés után is lehet gomba...

38. Raistlin Majere (válaszként erre: 36. - Funky_b)
2009. jan. 7. 15:45
Ha elolvastad volna, ott van a hsz végén, hogy nem kell komolyan venni.
37. M_Marcsa (válaszként erre: 22. - Be52089f0e)
2009. jan. 7. 15:43

Dettó.

A szappannal jártam a nőgyógyászt, intimmosóval, minden ok.

36. funky_b (válaszként erre: 18. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 15:37

A gomba a legtöbb esetben nem a félrekufircolástól szaporodik el a szervezetben! Rengeteg okból kifolyólag kialakulhat. Előtte gondold át, mielőtt leírod, mert lehet valakinek rosszul esik az indokolatlan gyanúsítgatás.

Ezzel nem provokálni akartalak, ne ért félre, csak bántotta a szememet.

35. d0860dee94 (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2009. jan. 7. 15:32
igazad van Magdi, a pajzsmirigy működésébe belezavarhat.
2009. jan. 7. 15:31
A pasiknak mire is van pontosan szükségük? :-)
33. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2009. jan. 7. 15:28
A mieink tejsavat is tartalmaznak, amire a pasiknak gondolom nincs égető szükségük...
32. emagdi (válaszként erre: 31. - Genlips)
2009. jan. 7. 12:49
igen? ezt nem is tudtam:)) köszi az infót:)
31. genlips (válaszként erre: 30. - Emagdi)
2009. jan. 7. 12:45

úgy tudom, nem jó nekik

más az a ph, amire nekünk és nekik van szüksége

ezért is használhatnak ők tusfürdőt, szappant, de mi nem

30. emagdi
2009. jan. 7. 12:39

mindennapi használatra nem lehet káros a betadine?

nem ártalmas ha túl sok jód szívódik fel? (csak mert ugye a betadine-ban az van)


lehet, hogy hülyeség, de a női intim mosakodó nem jó a férfiaknak is? elvégre az csak annyival tud többet, mint a más tisztítószerek (tusfürdő), hogy az irritáló anyagokat minimalizálták benne, illetve a ph értéke be van lőve valami opitmálishoz közeli értékre.

29. genlips (válaszként erre: 16. - Dézsa)
2009. jan. 7. 12:30

ez a folyékony betadin mire jó? gombás fertőzésekre?

mindennapi használatra talán sok


vicces a férfi nőgyógyász :D

vagy ez most a férfi nemű nőgyógyászod?

azt hittem elsőre férfigyógyász urológus

vagy én nem tudok valamit nagyon :))

2009. jan. 7. 12:19
Egyébként meg nem hinném, hogy az lennék, mert pl a gyerekeknél sem használok popsikenőcsöt csak kb 2 havonta amikor valamiért kipirosodnak.
27. be52089f0e (válaszként erre: 26. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 12:15

oké:)


Csak kíváncsi voltam, hogy reagál e rá valaki.:)))

26. Raistlin Majere (válaszként erre: 25. - Be52089f0e)
2009. jan. 7. 12:13

Ezzel nem vitatkoznék :D

Bocs, nem gondoltam komolyan!

25. be52089f0e (válaszként erre: 24. - Be52089f0e)
2009. jan. 7. 12:06
Akkor biztos én is konzumidióta vagyok...
24. be52089f0e (válaszként erre: 23. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 11:28
Akkor nincs semmi bajom, de mégis úgy érzem, hogy kell valami szer, amitől tiszta leszek.:)
23. Raistlin Majere (válaszként erre: 22. - Be52089f0e)
2009. jan. 7. 11:26
És ha csak vízzel tisztálkodsz?
22. be52089f0e (válaszként erre: 21. - Elfelejtett jelszó)
2009. jan. 7. 11:25

Igazad van, hogy a túlzott higiénia tönkreteszi az immunrendszert.

De vannak olyan esetek, mint pl az enyém is. Én a szappantól viszketek, de az intim mosakodótól nem.

És hidd el, hogy többféle szappant is kipróbáltam.

2009. jan. 7. 11:22

Ha tudnák az emberek mennyi szart használnak feleslegesen, amivel tönkreteszik az immunrendszert. Aztán csodálkoznak, hogy annyira kínosan ügyeltem a tisztálkodásra, mégis beteg lettem. Ezen sem ártana elgondolkodni.

Szóval megint csak a szappan víz párosra szavazok :)

2009. jan. 7. 11:20
Amelyik kapcsolatban mindkét fél egészséges és egyik sem lép félre, ott elég csak egy sima lemosó szerintem. De az se feltétlenül kell, csak manapság a fene nagy higiénia igénye már megköveteli.
19. 'szti (válaszként erre: 15. - Raistlin Majere)
2009. jan. 7. 11:17
kívülállóként szerintem mert le"konzumidiótáztad"
2009. jan. 7. 11:15
Sztem az is elegendő gombás fertőzés ellen ha nem kufircol félre. :-)) Vagy használjon óvszert. Na jó, ezt ne vegyétek komolyan....
17. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 16. - Dézsa)
2009. jan. 7. 11:15
Ha egészséges akkor miért kell neki ilyeneket használni? Kitől kapna el bármit is??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook