Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan gyógyuljak meg, ha nem szedhetek semmilyen gyógyszert? fórum

Hogyan gyógyuljak meg, ha nem szedhetek semmilyen gyógyszert? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 12. 01:59
ilyen esetrol most hallok eloszor,sajnallak.probalj akjupunkturat,vagy csontkovacs segitseget kerni/ez utobbi nem hissed el,hogy hany fele betegseget megtud gyogyitani!
2009. jan. 10. 10:35

neocitránnal a torokra, otrivinnel at orrdugulásra, mézzel és teával a náthára és az talán még a lázat is leviszi, ha az ágyba iszod meg, és utána nyakig betakarózol.

Nekem be szokott válni!

21. Ada12
2009. jan. 7. 21:55
Viszont arra figyelj, h némelyik homeós szerben vannak az általad említett gyógynövények.
2009. jan. 7. 20:03
Szia vénboszi!kávé,tej,egy kis édesség mehet.Privi is ment.
2009. jan. 7. 19:23
Szia hugi4! ment a privi.
2009. jan. 7. 15:28
Most jöttem a gyógyszertárból.Lázasan,fájó torokkal.Kérni akartam Homeopátiás szert ami segítene és mi történt?!Elküldött!Azt mondta csak orvos engedélyével szedhetek bármit is.Hol van ilyen orvos Veszprém megyében.Hétfőn mennem kell dolgozni,de igy..
2009. jan. 7. 14:55
Megköszönném.2 mütétem volt endometriozis(daganat)miatt.Állitólag erre is jó a spirál,bár a doki szerint bármikor előjöhet bárhol.Egy valami kárpotól.Van két győnyőrű gyermekem igy még ha kipakolnak sem lesz annyira fájó.
16. vénboszi (válaszként erre: 12. - 52fd553855)
2009. jan. 7. 13:13

Akkor egy nagyon jó módszert ajánlok neked Prof dr Török Szilveszter barna rizzsel való méregtelenítő,tisztító kúráját amit 40 napon keresztül kell csinálni,de folyamatosan is lehet,így még daganatos betegeknél is visszaforditható vagy szinten tartható a folyamat.

Ha érdekel megírom privibe.

15. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 14. - 52fd553855)
2009. jan. 7. 12:20

Ezt nem mondod:(

A homeopátiát én ajánlottam,itt a hoxán is van róla topic, és olvashatsz a neten is róla, vagy a gyógynövényt tartalmazó készítmények is jók.De szakszerű kivizsgálás mindenképp kell,ki tudja mi van a háttérben

Hát szorítok hogy ne legyen dráma a vége

2009. jan. 7. 12:14
1 éven át folyamatosan véreztem.3 mütét és megannyi gyógyszer sem segített.Akkor kaptam a spirált igy tudták minimálisra csökkenteni a vérzésem és igy szinten tartják.Sajna vannak vele problémáim,de ha leveszik ,félő ,hogy újra vérzek és akkor ki kell,hogy vegyék a méhem.
13. m.gery
2009. jan. 7. 10:36

Az mit jelent, hogy "spirállal tartanak szinten"?

Immunrendszer erősítőt sem szedhetsz?

Nem is hallottam még gyógynövény allergiáról, ez már kemény, sajnálom. Azért szerintem ne add fel, tényleg keress másik dokit, hátha megtalálják a megoldást.

2009. jan. 7. 09:29

Köszönöm a sok aggodást és tanácsot.Megpróbálok mindenre válaszolni.

2006-ban egy nőgyogyász rossz és hosszú gyógyszerezéssel tönkretette az immunredszerem.Mire műtőbe kerültem 44 kg-ra fogytam, de sajnos nem jártunk sikerrel.Aztán a fájdaalomcsillapitásnál derült ki hogy nagyobb a gond.Fulladási rohamok,feldagadás,kiütések és minden ami ilyenkor lehet.Kiderült,hogy csak a morfin jó,de attól meg hallucináltam így inkább türtem a fájdalmat.Azóta sok gyógyszert kipróbáltunk,de sikertelenül.Közben allargiás lettem több gyógynövényre is (pl:kamilla,csalán...)igy itt is tiltások vannak.A HOMEOPÁTIÁT nem ismerem.Jelenleg Mirena nevű spirállal tartanak szinten,de sok a problémám vele.

2009. jan. 7. 09:10
Szia hugi4! Azért az eléggé furcsa hogy egy orvos ennyivel elintéz és semmi tanácsot nem ad más alternativákról!Olyan van hogy bizonyos gyógyszereket nem szedhetsz az érzékenységed miatt, de hogy semmit???Ez nem létezik!Szerintem keress fel sűrgősen egy normális dokit,ne próbálkozz öngyógyítással,mert elmondásod alapján valami gyulladás lehet a szerevezetedben,annak eléggé slyos következményei lehetnek,ami kihathat egész életedre.Nem akarlak ijesztgetni,de tényleg nézzél másik orvost ha ez ennyivel elintézett téged és semmi tanácsot nem adott.
2009. jan. 7. 08:38
vannak gyogynovenykivonatu gyogyszerek , nincs mellekhatasuk , fol kell keresni egy termeszetgyogyaszt
2009. jan. 7. 08:38
Én elmennék a helyedben előszöris egy nőgyógyászhoz, hátha olyan eredetű problémád van(ha még nem voltál). Ezután a belgyógyászatra, ha az előbbinél nem találtak semmit. Ha nem teszi meg, hogy beküld kivizsgáltatni, akkor keresnék másik orvost. Milyen rohamok voltak? Miért nem szedhetsz semmit?
2009. jan. 7. 08:35
Osztom m.gery véleményét. Először az okot kell megkeresni, és ebben egy jó természetgyógyász biztosan tud sagíteni. Ha nincs ismerősöd, tudok ajánlani egy Doktornőt, aki sokféle problémát oldott már meg az évek során. A táplálkozásodra nagyon oda kell figyelned, mert a problémák eredete 90%-ban onnan ered. Én egészségmegőrzéssel foglalkozom, és a tapasztalataim is ezt igazolják.
2009. jan. 7. 08:33
Keres másik orvost! Biztos van olyan gyógyszer azért amit teis szedhetsz.Csak az orvosnak lelkiismeretesen kikéne derítenie. Ma viszont ilyen ritkaságba megy. A gyógynövények tényleg jók,de ha már elég komoly a problémád,bizony csak gyógyszer segíthet.
2009. jan. 7. 08:29
Miért nem szedhetsz semmit?
2009. jan. 7. 08:24

Próbálkoztál már gyógynövényekkel? Esetleg keress fel egy természetgyógyászt, ő biztosan tud a természet kertjéből összeállítani a panaszaidra teát, esetleg vannak gyógynövény alapú tabletták.

Milyen rohamjaid voltak?

2009. jan. 7. 08:24
Igen a kivizsgálás nem rossz dolog,viszont a torokfájásra a homeopátiás készítményeket javaslom
2009. jan. 7. 08:23
A lázra, megfázásra stb még csak-csak elég a pihenés, citromos, mézes tea, de azért az alhasi fájdalmat nem kellene egy vállrándítással elintézni. Azt értem, h gyógyszert nem szedhetsz, de azért kivizsgálhatnának nincs-e vmi más bajod, amiért a hasad fáj.
2. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2009. jan. 7. 08:22
Homeopátiás készítményt sem szedhetsz?
2009. jan. 7. 08:19
2 éve derült ki több roham után,hogy semmi gyógyszert nem szedhetek.Pár napja fáj a torkom,lázas vagyok,étvágytalan lettem és alhasi fájdalmaim vannak.Az orvos meg csak vállat von mondván nem adhatok magának semmit.Akkor kérdem én ,hogy gyógyuljak meg?Ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook