Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki próbálta már ki a túrós diétát?Eredmények? fórum

Ki próbálta már ki a túrós diétát?Eredmények? (beszélgetős fórum)


15. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 7. - Leonoraaa)
2011. máj. 7. 09:24
Ehhez a sok túróhoz,'otépé'kölcsönt kellene felvenni....:))
2009. szept. 24. 23:01
nálunk a kozmetikusunk kezdte, ő 4 nap alatt 3 kg-t fogyott, és 2x 4 napot nyomtam le egy hét szünettel, és lement 6.
13. s.irma
2009. jan. 10. 19:43
nem és nem is fogom kipróbálni
12. Awela (válaszként erre: 10. - Dancingqueen)
2009. jan. 10. 15:54
Ez a túrómennyiség rengeteg, én kb. a felét ettem meg naponta. Eredmény: 3 nap után rá se tudtam nézni a túróra és abbahagytam. :) De a mérlegelésre kíváncsi vagyok én is.
11. Virág3 (válaszként erre: 10. - Dancingqueen)
2009. jan. 10. 14:31
Állítólag nincs benne semmi éhezés. A túró elég laktató.
10. dancingqueen (válaszként erre: 8. - Leonoraaa)
2009. jan. 9. 11:20
juj de izgi!!!de,nem túl kevesek az adagok?nehezen tudom elképzelni,hogy felnőtt ember ennyitől nem ájul be,ha csak ennyit eszik:S
9. Virág3 (válaszként erre: 8. - Leonoraaa)
2009. jan. 9. 11:04

Naaa???

Már nagyon kiváncsi vagyok!:)

2009. jan. 7. 20:00

Sziasztok!5.napja nyomom és tényleg hat.Bár már a túrót körözöttként ettem és megsütöttem édesítőszerrel,mert kezdek belőle telítődni.A nadrágom lötyög,az arcomon is látszik.2 nap múlva mérlegelek.

Még annyi: a kávét első 2 nap ittam,de abbahagytam,mert a gyomrom nem igazán bírja.

És azért kéne üresen inni,mert ugy hat a legjobban az anyegcserére-ezt olvastam.

2009. jan. 7. 19:56

Túródiéta

Kövesse ezt a diétát két héten át, és 7–10 kilót adhat le koplalás nélkül. Az étrendet pontosan tartsa be, így szervezete minden létfontosságú tápanyaghoz hozzájut. Fontos, hogy ne tegyen VAJAT, ZSÍRT, OLAJAT a fõzelékbe és a salátára, a teát, kávét pedig édesítõszerrel igya! Alkoholt a kúra ideje alatt egyáltalán ne fogyasszon!


Kövesse a diétát két héten át, majd folytassa normál étkezéssel, de továbbra is ügyeljen arra, hogy kevesebb szénhidrátot (liszt, cukor) fogyasszon. Néhány hét elteltével megismételheti a túródiétát, amennyiben még többet szeretne fogyni.


1. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 25 dkg túró, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, vegyes saláta, 1 szelet pirítós.


2. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, fõzelék spenótból vagy sóskából (liszt, zsiradék nélkül), 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 1 szelet marhasült, zöldsaláta.


3. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, spenót, 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 2 szelet marhasült, uborka, paradicsom.


4. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Vegyes saláta, narancs, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, zöldség, 1 szelet pirítós.


5. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 1-2 db tojás, spenót vagy sóska, feketekávé

VACSORA: sült hal (nem panírozott), vegyes saláta


6. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Gyümölcssaláta (bármennyi) cukor nélkül, feketekávé

VACSORA: 1 nagy szelet sült hús, paradicsom, uborka, tea.


7. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Fõtt tyúkhús, paradicsom, fõtt káposzta, feketekávé

VACSORA: Zöldségleves, narancs vagy alma.

6. Virág3 (válaszként erre: 5. - Dancingqueen)
2009. jan. 7. 09:16

Nem a kávéval, hanem a koffeinnel van probléma. A szervezet számára felesleges salakanyag. Ezzel van baj. A narancsbőr kialakulásához nagyban hozzájárul a koffein, nikotin "fogyasztás".

Egyébként hogy rákérdeztél, én is elbizonytalanodtam, de rákerestem, és mindenhol ezt írják.

5. dancingqueen (válaszként erre: 4. - Virág3)
2009. jan. 6. 22:13

narancsbőr és kávé...hm?ezt még nem hallottam...hogyhogy?

(Csak mert a koffein ugye zsirégető,és a kávé vizhajtó,úgyhogy csk azért furcsállom)

2009. jan. 6. 21:51
Ja..és nem kávézom. Nem tudom az a fogyáshoz mennyire járul hozzá, azt tudom, hogy a narancsbőrhöz nagyon....szóval én zöldteával fogom helyettesíteni.
3. Virág3 (válaszként erre: 1. - Leonoraaa)
2009. jan. 6. 21:46

Szia!


Én is itt olvastam csak erről a diétáról, eddig nem hallottam róla.

Nem tudom..nekem kicsit furcsa, habár gondolom zsírszegény túrót kell enni, és úgy már nem is furcsa.:)

Na szóval, szerintem én is belevágok! Éhezni biztos nem fogok.

Szerintem nem baj, ha kevesebb túrót eszünk, meg, ha ízesítjük sem.... Édesítőszerrel vagy hagymával, pici tejföllel.

Szombaton elkezdem! Most nagyon minimális kalóriás diétán vagyok, de ez csak pár nap.

Sok sikert!

2009. jan. 6. 15:44
sziasztok!Lehet hogy tudatlan vagyok de leírná nekem valaki,hogy mit takar a túró diéta?
2009. jan. 6. 15:40
Sziasztok!4 napja csinálom a diétát és kéne egy kis segítség.És kíváncsi lennék,mennyit fogytatok vele.Megéri a végén túró túladagolásban meghalnom?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook