Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek, lehetek még terhes? Első teszt negatív lett, teszteljek újra? fórum

Szerintetek, lehetek még terhes? Első teszt negatív lett, teszteljek újra? (tudásbázis kérdés)


18. Pocok:) (válaszként erre: 16. - JaneBond)
2010. márc. 14. 08:09

Csak egy jó tanács:mensi ideje előtt sose tesztelj,mert csalódhatsz.Én is voltam nem 1x úgy h mensi előtt pár nappal+ volt majd megjött és nega lett.

A dokim azt mondta h csak késés vagy mensi napján teszteljek mert sokaknál előfordul az ún. kémiai terhesség,tehát megtermékenyülés van,be is ágyazódik de vagy rossz helyre vagy kevés a hormon és a mensi idejét nem éli meg,leválik.

Igy csalódtam én is vagy 3x.Azóta megfogadtam soha hamarabb.....csak ha késsik 1-2 napot.

Amúgy nagyon drukkolok h összejöjjön.Sok sikert.Pusz

17. JaneBond (válaszként erre: 14. - Gergő73)
2010. márc. 14. 01:12
Ok, igaz! Bár felőlem már akárhogy is nevezhetné bárki, csak jönne már össze!!!
16. JaneBond (válaszként erre: 15. - Pufika)
2010. márc. 14. 01:10
Nem, sajnos azóta sem! De most vettem egy "Persona" coputert-hátha!
15. pufika
2010. márc. 5. 11:31
Jane! Azóta már tudnod kell az eredményt. Írd meg, baba vagy nem? Szorítok nektek!
2010. márc. 4. 20:34
Terhes:(? Olyan csúnya szó ez... Áldott állapot:) Szivem:) Így sokkal szebb...
2009. jan. 6. 10:25
Köszönöm a drukkolást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 6. 10:24

Sziasztok!


Mennem kell az oviba, délutános vagyok, de este visszanézek!

De:

Két éve "próbálkozunk", eddig soha semmi... Most rosszul voltam, hányinger, fáradtság,... ezért tesztelte, menses előtt, kb. 6 nappal.. Olyan tesztet vettem, ami beágyazódás után 3 nappal működik. Ro-val kezdődik és med a vége. Aztán megjött a többit tudjátok...

2009. jan. 6. 10:15

Szia Jane!


Azt nem írtad le, hogy mikor teszteltél pontosan, mensi elött vagy után? Mert az sem mindegy, ám. Egyébként azt gondolom igen mindeképpen lehetsz terhes, főleg ha az elmaradt mensi után teszteltél.

10. ica! (válaszként erre: 7. - JaneBond)
2009. jan. 6. 10:08
Na igen de csak 3 napig tartott a szokott 7 helyett... meg amúgy sem törvényszerű, hogy csak barnázás lehet.
9. ica!
2009. jan. 6. 10:06
Szerintem nagyon ritka a rossz pozitív teszt! Inkább negatívat szokott tévedésből mutatni. De mondom, attól még, hogy menstruáltál simán lehetsz terhes! Én mindenesetre drukkolok! :)
2009. jan. 6. 10:05
Szia!!Szerintem is mindenképpen menj el orvoshoz,nem hiába volt két csíkos a teszted.Anyukám is menstruált amikor terhes volt,nem is tudta,hogy az,mert 4 hónapos volt már amikor véget ért és kiderült a terhessége.
2009. jan. 6. 10:04
Ica: Igen, de ez erősebb volt a szokottnál, és állítólag max "barnázás" v. csekély mértékű vérzés fordul elő a terhesség alatt, de azt hiszem, veszek egy tesztet, ezen már nem múlhat...
2009. jan. 6. 10:03
Szerintetek létezik "rossz teszt"? Sokat gondolkodtam ezen, szerintem nem, de akkor ez mi lehetett??
5. ica!
2009. jan. 6. 10:03
Terhesség alatt is lehet menstruáció, vagy az is lehet, hogy ez volt az utolsó. Nem ritka az ilyen. Tesztelj újra!
2009. jan. 6. 10:01
Köszi, az lesz, de a jövőhét közepén jön meg a szabadságáról...
2009. jan. 6. 09:59
mindenképp menj dokihoz
2009. jan. 6. 09:54
menyjél ell orvoshoz!
2009. jan. 6. 09:52
Kb.két hete elkezdtem émelyegni, fáradtnak éreztem magam és sináltam egy terhességi tesztet.Kétcsíkos lett.Aztán rá 4 napra (szombat) megjött. Intenzívebb volt a szokottnál, viszont szeben az 5-7 napos ciklusaimmal, most 3 nap alatt elúlt.Még mindíg érzek egy kis émelyést. Szerintetek, lehetek még terhes? Teszteljek újra, vagy inkább hagyjam az egészet?! Van másnak is ilyen tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook