Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet egyik oldalról a másikra képeket feltenni? fórum

Hogy lehet egyik oldalról a másikra képeket feltenni? (beszélgetős fórum)


9. dcde70a4a0 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. jan. 5. 16:20

Kedves Fiatal nő

Jelen pillanatban a kapcsolat.hu oldalra szeretnék feltenni képet,és mint mondtam azért nem a saját képemet,mert ami benn van rólam eddig a képek mappában,az sokkal csúnyább,mint amilyen a valóságban vagyok,így azt hiszem érthető,hogy nem szívesen teszem fel egyik weboldalra sem,hát ezért találtam ezt ki,különben köszi a segítséget.

8. arany52 (válaszként erre: 7. - Fiatal nő)
2009. jan. 5. 16:05

Te ügyesebb voltál, persze minek kód, ha van tallozok rész.

Lényegében csak akkor kell kód, ha olyan helyre akarja tenni, ahol nincs tallózás.

Szerintem ahogy elmondtad, érthető lesz.

7. Fiatal nő (válaszként erre: 5. - Arany52)
2009. jan. 5. 16:01

Az eleje oké. Utána már nem.

Eddig jó: "Ahol van jó képed, lemented a gépre. vagyis rákattintasz és mentés másként. Beteszed egy mappába, mondjuk képek cimmel."


Az ilyen ismerőskereső oldalakon van valahol egy profil rész. Ott meg kell keresni azt, hogy képek. Ott elvileg van valahol egy olyan gomb, hogy Tallózás. Kikeresed ott azt a képet, amit fel akarsz tölteni. Aztán leokézod, majd megnyomod a "feltöltés" nevezű gombot. Elvileg van ilyen funkció.


Bár könnyebb lenne, ha elárulnád, hogy konkrétan melyik oldalról van szó, ahová képet akarsz tenni.


Csak a miheztartás végett. :-)

6. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Dcde70a4a0)
2009. jan. 5. 15:58

Jajj, így már értem.

Viszont én az ilyen képfeltöltőktől megyek a falnak. :-))) Mert mindenről tesz fel az illető képet, csak magáról nem. :-)

2009. jan. 5. 15:55

Szerintem, bár nem vagyok nagy szakember, ahol van jó képed, lemented a gépre. vagyis rákattintasz és mentés másként. Beteszed egy mappába, mondjuk képek cimmel.

aztán kódot kell hozzá csinálni. Ehhez valamelyik képfeltöltő programot lehet használni. Legegyszerűbb kepfeltoltes.hu. Ott pontosan le van irva mit kell csinálni. Ha megvan a kód, akkor összes kijelőlése: egér jobb gomb, utána ugyanigy másolás, és ahová tenni akarod - egér jobb gomb- beillesztés.

Legalábbis én így szoktam ügyeskedni.

lehet, hogy mások okosabbat tudnak tanácsolni.

Üdv: Arany

4. dcde70a4a0 (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2009. jan. 5. 15:53

Szia Kedves Fiatal Nő

Például a google-ról,az abbcenterről,vagy egyéb más ezekhez hasonló oldalról.

2009. jan. 5. 15:45
Nem értem. Milyen másik weboldalról akarsz képet feltenni?
2009. jan. 5. 15:44
???
2009. jan. 5. 15:43

Sziasztok kedves tagtársaim!

Már megint bajom van,most éppen a következő.Körülbelül 2 és fél 3 éve van internetem,ez idő alatt,körülbelül 10-15 közösségi oldalra regisztráltam,sajnos még eddig sehová nem sikerült képeket feltenni magamról,mert eddig még soha nem készült,olyan ami annyira tetszett volna,hogy érdemesnek találtam volna feltenni,néhány hónapja,az egyik közösségi oldalon ,ahová,már közel egy éve regisztráltam,nem tudok még írni sem mert új weboldala van,és addig semmit nem tudok az oldalon írni,és megnézni,amíg nem lesz fenn képem,de mivel mint mondtam eddig rólam soha nem készült tisztességes kép,,most azt találtam ki,hogy egy másik weboldalról tennék fel képet,az oldalaimra,de sajnos nem tudom,hogy ezt hogy kell csinálni,nagyon szépen kérlek benneteket,hogy segítsetek nekem,ha tudtok,és a lehető legrészletesebben írjatok le nekem mindent,nagyon szépen köszönöm

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook