Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor kell OKJ-ra jelentkezni? Segítsetek! fórum

Mikor kell OKJ-ra jelentkezni? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)

2009. jan. 5. 19:44
Végre válaszoltak a levelemre, az még mindig nem derült ki mikor kell jelentkezni, de azt írta a nő, hogy a honlapjukról letölthető lesz:)
2009. jan. 5. 15:49

Köszönöm a válaszokat, az lesz a legcélszerűbb ha bemegyek a suliba...

Nekem azt mondták, hogy februárig kell jelentkezni ami elég ésszerűtlen.

Pont olyan oldalt kerestem, ahol le tudnám tölteni, de én spec nem találtam...aki ismeri a linket és elküldi, annak nagyon hálás leszek:)

12. Marleine (válaszként erre: 4. - Da5acc16b1)
2009. jan. 5. 15:45
Ezt én is beírtam és végignéztem a linkeket, de semmi értelmes vagy használható dolog nincs ott
11. sznem
2009. jan. 5. 15:29
Attól függ, hogy szakközépiskolába vagy pedig főiskolán szeretnéd megszerezni az OKJ bizonyítványt. Ha főiskolán akkor úgyan az az eljárás, mint ha fősuliba jelentkeznél, csak OKJ képzést jelölőd meg. Érdemes utánna nézni, hogy hol indítanak olyan képzést, ahova szeretnél menni.
2009. jan. 5. 15:19

Általában augusztus közepe-vége a határidő. Hogy akinek nem sikerült a felsőoktatási felvételi, az is tudjon OKJ-ra jelentkezni. Felsőoktatási pótfelvételi is ekkörül van. Az újságban is rengeteg hirdetést látni ebben az időszakban.

Nekem is van OKJ-m, Irodavezető. Augusztus végén jelentkeztem rá, miután nem jutottam be elsőre a főiskolára. De volt olyan is, aki szeptermberben jött beiratkozni. Nem mindenhol veszik véresen komolyan a határidőket, de azért igyekezni kell betartani.

2009. jan. 5. 15:15

Bemész az intézménybe és kérsz egy jelentkezési lapot. De ma már honlapról is letölthető. Ott majd megmondják, illetve a jelenetkezési lapon, honlapon stb rajta van a jelentkezési határidő.

Azt kitöltöd határidőig, és leadod. Aztán majd úgyis értesítenek. Ennyi az egész.

2009. jan. 5. 15:12
Szakképző iskolák indítanak ilyen képzést. Itt nálunk közben, vagy utána meg is lehet megszerezni az érettségit ha még nincs meg. (Intenzív érettségi)
2009. jan. 5. 14:55
Nappali tagozaton is indítanak szakképző iskolák....
2009. jan. 5. 14:51
Küldtem privit, de keresgélek még!
5. Szamó (válaszként erre: 1. - Marleine)
2009. jan. 5. 14:49

Sok mindentől függ....

- melyik cég szervezésében szeretnél járni

- melyik városban

- munkaügyin keresztül vagy fizetősen


Minden nagyobb városban indítanak képzéseket egész évben. Kezdés előtt pár héttel-nappal kell jelentkezni, attól függ mennyira nagy rá a kereslet.....


Megpróbálok neked keresni a neten valamit....

2009. jan. 5. 14:35
3. da5acc16b1 (válaszként erre: 1. - Marleine)
2009. jan. 5. 14:33
Attól függ, munkaügyin keresztül támogatással, ingyenesen vagy fizetőssel szeretnél????
2009. jan. 5. 14:33
Nekem pénzügyi-számviteli ügyintézői okj-m van, szeptemberben indult a képzés, augusztusban jelentkeztem rá.
2009. jan. 5. 14:30

Női szabó szeretnék lenni, de eddig senki sem tudta, hogy hogyan és mikor kell OKJra jelentkezni.A gugli sem a barátom, valaki tudna nekem segíteni?

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook