Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Betiltották a dohányzást a közterületeken! fórum

Betiltották a dohányzást a közterületeken! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jan. 5. 10:10
Én is dohányzom (sajnos). De még ebben a hidegben is kimegyek az erkélyre. Azért mert én károsítom az egészségemet nem a kisfiamat büntetem. Az utcán nem is szoktam rágyújtani. Szerintem jogos döntés, hogy betiltják a dohányzást a közterületeken.
2009. jan. 5. 10:10
Végre valami jó hír!Erre mifelénk is megtehetnék.Utálom,h más bagósok az arcomba fújhatják a füstöt,meg bele a babakocsiba,és amikor rászólok ő van megsértve.
2009. jan. 5. 10:10
Lehet, elszomoritó lesz, amit irok, de engem is piszok zavar, ha kénytelen vagyok ELTŰRNI a füstöt. Mást nem tehetek. Pl. ha megy előttem valaki, nem kérhetem meg, hogy hé, légyszi, eldobnád, engem zavar a füst! Annyit tehetek, hogy nagyon sietősen kikerülöm. Ha pedig nem tudom, mert ő is siet, akkor inkább lemaradok. Diszkókban, klubokban, kávézókban nálunk egyenesen meg lehet fulladni, annyira erős, már-már vágni lehetne a füstöt. És elég szar az, mikor belépek valahova, kifizetem a belépőjegyet, aztán meg egész idő alatt az ajtónál maradok, mert már a bentről jövő füst is csipja a szemem, és marja a tödőm. Én is cigiztem, több, mint 2 éve hogy abbahagytam, és azóta rettenetesen zavar a füst. Ha a haverokkal csinálunk egy görbe 7végét, elnézünk ide-oda, mindenhol füst... Én kb. keddig csak émelygek, rosszul vagyok. Nem jó érzés... És sajnos a diszkókban soha nem fogják betiltani...
2009. jan. 5. 10:09
Ez nagyon jó hír!!! Remélem ezt Debrecenben is bevezetik!
2009. jan. 5. 10:07
Egyet értek veletek, de én mindig figyeltem arra, hogy senkire ne fújjam a füstöt...
2009. jan. 5. 10:07

Hurrá!

Remélem hamarosan az egész országban követik a példát....

2009. jan. 5. 10:05
Végre! Jó lenne minden városban!
2009. jan. 5. 10:05
Nagyon helyes.
5. a74de3d08a (válaszként erre: 3. - 8565183eb5)
2009. jan. 5. 10:05
igen, nagyon egyetértek.
2009. jan. 5. 10:04
Budapesten is betilthatnák már....
2009. jan. 5. 10:04
Én örülök hogy betiltják. Betilthatnák országosan is. Az egy dolog hogy adózol. De az nem jogosít fel arra hogy más egészségét is károsítsd. Nagyon zavaró hogy ha megyek a járdán és előttem cigiznek és nekem is szívnom kell a füstöt.
2009. jan. 5. 10:04
Azért mert vannak szív,-és tüdőbeteg emberek akik nem bírják a füstöt. Én örülök ennek. Győrben is behozhatnák ezt.
2009. jan. 5. 10:02

Pécsen nem lehet dohányozni...

Közterületen..

Megállóban, iskolák, kórházak...stb. közelében...

Engem zavar, mert dohányzom, és ha már ilyen drága pénzért, hatalmas adóval megterhelten is megveszem, akkor miért korlátoznak ennyire?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook