Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit vegyek kislányomnak 1 éves szülinapjára? Játéka rengeteg van. fórum

Mit vegyek kislányomnak 1 éves szülinapjára? Játéka rengeteg van. (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 30. 09:10
Rugós hinta?Fejleszti az egyesúlyérzéket is.
20. mmacus
2010. ápr. 29. 19:26

Jön a jó idő, vegyél neki kinti játékot.

Ha egy éves, akkor ilyen jellegű még nem lehet neki túl sok, hisz tavaly nyáron még pici volt.

Pl.: Homokozómedence (olyan műanyag kagyló formájú, aminek a szélére leülhet) homokozójátékokkal, vödörrel, locsolóval. Labda. Csúszda. (Van egész kicsiknek való, nem túl magas és nem nagyon meredek, színes műanyagból)

2009. jún. 11. 07:42

Szerintem elég a torta látványos tűzijátékka.

Egy éves baba még ugy sem fogja fel a dolgot.

Ha 1 éves korban ajándékon gondolkodsz, mit veszel neki 16 évesen?

18. adel07
2009. jún. 11. 07:08

Az én kislányom másfél éves múlt,tölünk lábbal hajtós kisautót,kersztapjától tanuló kutyust kapoot szülinapra.A kutyussal egyeltalán nem foglalkozik a kocsit néha előszedi pár percre:-((

A mi nálunk bejött az a labda és a homokozók,ezekből nem tudunk eleget venni imádja:-))

2009. jún. 10. 23:23

Most gyorsan körülnéztem a gyerekszobában...mivel márkát nem lehet írni, (pedig könnyebb volna) majd körülírom.

Mindenképpen puha, színes, hangot adó játék legyen, amin esetleg tükör is van (ha a játék mellett döntesz).Viszont nem árt, ha strapabíró is!:)

A babák imádják nézegetni magukat.:)Lehet kapni bocit, vizilovat ilyen kivitelben. Többszínű és anyagú és mindegyik lába másképpen zörög. A hasán tükör.

A FP gyárt olyan állatokat (zsiráf, aranyhal, viziló, elefánt) amikbe kockákat kell dobálni és kellemes zenét adnak. Minden kocka más állatot rejt, ezek is remekül elszórakoztatják a babát.

Vagy lehet kapni egymásba rakható fa kockákat, amiknek minden oldalán más ábra/szám van.

De már egy éves kortól szeretik a babák az egyszerűbb formabedobókat (FP csiga), vagy montessori tornyokat.

Az én lányom a labdát is imádta ilyen idősen.


Két pici(2,5 ill, 1,5 éves) lányom van, majdnem ebben a korban vagyunk.:)

16. Anyagi
2009. jan. 7. 10:37

Nálunk évekig a túrótorta volt a nyerő, és főleg rajta a tüzijáték! Ezen kívül az érkező rokonok , akik neki örültek, vele foglalkoztak, és megszínesítették, változatossá tették a napját!

A túrótorta egyébként készülhet kész tortalapból,

a túrótöltelék pedig túró cukorral és egy kis vaniliapudinggal kikeverve.A tetejét mindenképpen díszítsd!

15. be52089f0e (válaszként erre: 8. - Dee)
2009. jan. 4. 19:52

Az nem jelent semmit.

A lányom szeret autókázni, a fiam pedig főzőcskézni.:)))

14. VTünde (válaszként erre: 13. - Dee)
2009. jan. 4. 18:19
Köszi, ezeket majd megnézem.
13. dee (válaszként erre: 12. - VTünde)
2009. jan. 4. 18:16

Konyhai edények. Nem főz még?

Tanuló kutyus, tanuló szék?


Daloló mesekönyv?

2009. jan. 4. 18:13

Köszi az ötleteket, várok még továbbiakat:)


Hintája van, aranyat még nem akarunk...ruhája sok van.

Játék ötletek jól jönnének amit tényleg élvez ilyen korban.

11. e2b5f0504e (válaszként erre: 10. - E2b5f0504e)
2009. jan. 4. 17:52
Már egészen picikre is gyártanak olyan helyes kis szoknyácskákat :)
2009. jan. 4. 17:52
vagy valami helyes kis ruhácskát, valamilyen kis csinit! :)
9. Elviracska (válaszként erre: 8. - Dee)
2009. jan. 4. 17:29

Ja

A hinta is szuper otlet ,persze ha meg nincsen

8. dee (válaszként erre: 5. - VTünde)
2009. jan. 4. 17:28

Hinta?

Motor?


Bocsika nekem fiam van:)


Baba? Babakocsi?

2009. jan. 4. 17:28
aranyláncot, vagy valami pici függőt.
2009. jan. 4. 17:21

SZerintem ,mindenkepp jateknak orul minden kisgyerek,de ha mar sok van neki ,vegyel egy szep fenykepalbumot ,amit majd kesobb tudni fog ,hogy az egyeves szulinapjara kapott ,vagy meroszallagot a falra akasztosat ,latni fogja ahogyan no,de biztosan van meg valami hasznos otletes dolog amilye meg nincsen.

Tejszinhabot is adhatsz nyugodtan neki ,mertekkel.

5. VTünde (válaszként erre: 2. - Dee)
2009. jan. 4. 17:19

Akkor inkább úgy kérdezném, hogy milyen játékot?

Ugyanis én i8s úgy gondoltam h másnak nem tudna még örülni.


Ha több fajta játékot leírtok, tudok ötletet meríteni:)

2009. jan. 4. 17:16
Semmit. Szerintem a torta tüzijáttal pont elég örömet okoz egy ilyen csöppségnek.
2009. jan. 4. 17:14

Sziasztok!


2 hét múlva lesz 1 éves a kislányom, nem tudom mit vegyünk neki.Sok játéka van, vajon másnak is örülne vagy csak játéknak?

Ötleteket várok.

Másik kérdésem h torta sütésben nem vagyok otthon, venni szeretnénk neki, ami nem drága.Gesztenye tortára gondoltunk, mert azt eheti, milyet lehetne még? Tejszínhabot még ne adjunk neki?

2. dee
2009. jan. 4. 17:14

Akkor egy kiló kenyeret.:))))))))))


A gyereknek csak a játék az ajándék!

2009. jan. 4. 17:11
Mit vegyek kislányomnak 1 éves szülinapjára? Játéka rengeteg van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook