Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szűztea + C.L.A. max kapszula - hogy szeditek? fórum

Szűztea + C.L.A. max kapszula - hogy szeditek? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 13. 16:06
haliho, én nekem ez a 3. napom, réged szedtem a sima verziokat, eddig ugyanolyannak tünik a hatása :D reggel és este szedek 1-1 et. nekem ez le volt irva a papiron.
15. Klaudia20 (válaszként erre: 17. - Mesiti)
2010. máj. 21. 17:03

Én addig szedem, amíg el nem érem a kívánt súlyt!

Ja, meg láttam a DM-be ilyen zsírmegkötőt, hogy a gyomrodba megköti a zsírt nem hagyja felszívódni, és ahogy megetted, úgy ürül a zsír....lehet veszek, és akkor a szűztea+cla max, meg ez, plusz a diéta, meg a torna, ennek már tutinak kell lennie, a strandszezonra bombázó akarok lenni :D:D

2010. máj. 14. 20:09

Sziasztok!

Ilyen fogamzásgátlós kérdésem nekem is lenne, hogy nem e gyengíti a hatását... ez fontos kérdés!

2009. dec. 22. 16:03
szasztok!!senki nincs itt?ugy látom még nyáron jártatok itt utoljára!!!
2009. júl. 16. 16:10

Sziasztok!


Olyan kérdésem lenne, hogy a fogamzásgátló hatását csökkenti-e a szűztea kapszula, mert írjátok, hogy nagyon erősen méregtelenít. Esetleg valakinek tapasztalata erről?


Köszönöm!

2009. júl. 9. 13:28

Sziasztok!

Én szűztea+C.L.A. max kapszulát szedem 7 napja és idáig bevált 2 kg-ot fogytam. Reggel evés előtt fél órával és este lefekvés előtt veszek be 1-1 kapszulát. Ha normálisan iszom, akkor nem nagyon vagyok éhes. Engem nem igazán hajt meg, csak ha többet eszek a kelleténél, de akkor sem vészesen.

2009. máj. 30. 13:07

Nekem nem igazán jön be, a sima kapszula jobban hajtott! :)

vagy egy hét után nem lehet igazán véleményt alkotni róla?

A sima az már ilyenkor jobban dolgoztatott.

Esetleg egy almaecet kúra megturbózza?

2009. máj. 14. 18:24

Hát én ma nem ettem semmit,viszont ittam 2 bögre zöld teát,2 bögre szűztea forte-t,jah meg ásványvizet:)

Miért amy te mit ettél:P? Vettem szűzteakapszulából ilyen lágyzselatinosat,mert nem volt forte-ba,de remélem használni fog valamit,teával együtt:)

2009. jan. 5. 10:09

Én a szűztea+C.L.A max.ot szedem,már a 2. dobozzal.Reggel éhgyomorra egy pohár narancslével veszem be, reggelizni csak egy óra múlva szoktam.

Este vacsi előtt veszem be.Van úgy,hogy hasmenésem van a napi 2 kapszulától,egy viszont nem elég.:-(

7. Era0709 (válaszként erre: 6. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 4. 18:46
Igen,szerintem nincs jelentőssége hogy mikor veszed be,étkezés előtt v után,inkább tényleg csak azt tudom ajánlani hogy lefekvés előtt v akkor vedd be,amikor már tudod hogy egy ideig nem mész el otthonról,és akkor nem érhet meglepetés :-))
2009. jan. 4. 18:43
Köszönöm. Akkor ezek szerint nem is annyira a "mikor", mint inkább csak az a fontos, hogy bevegyük:)
2009. jan. 4. 18:07

Én már évek óta szedem,csak a sima,nem a FORTE változatot,tudom nem egészséges ilyen hosszú távon szedni,de nekem a napi egy tabletta nagyon bevált,ha néha elfogy és nem tudom aznap bevenni,akkor székletem sincs.

Én általában akkor veszem be,mielőtt lefexem,de mivel 3 műszakban dolgozom,ezért ez mindig máskorra esik.

A napi 3x 2 tabletta ami az utasításán szerepel az biztos hogy igazi hasmenést okoz,azt nem ajánlom senkinek.

2009. jan. 4. 17:52
Mindenkinek más a szervezete ki kell tapasztalni.Ha túl sokat szedsz belőle görcsöket is okozhat és hasmenést.
2009. jan. 4. 17:52
naponta 2 szemet veszek be, reggel és este!étkezés elott!lfekvés elott a teát iszom!
2009. jan. 4. 17:08
én a simát szedem de aponta csak 1et
2009. jan. 4. 17:06
Étkezés előtt, vagy után? A sima szűztea kapszulából 1-2 db bő folyadékkal, minden evés előtt. Az valahogy hatékonyabb volt, mint ebből 2. DRáadásul erre semmi nincs írva, csak hogy napi 1-2. Tud valaki szakszerű módszert? Kinek mi vált be.. Lefekvés előtt? vagy vacsi előtt? stb.stb. Köszönöm:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook