Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ébredési hőmérséklet mérésénél melyik nap van az ovuláció? fórum

Ébredési hőmérséklet mérésénél melyik nap van az ovuláció? (tudásbázis kérdés)


2009. jan. 7. 16:33

ha gondolod küldhetek neked meghívót a ciklus.hu-ra, hátha ott jóhelyre teszi a pé.-det.

ha viszont a nyákoddal vagy bajba ne is írj neki, és írtam, de én se szoktam feljegyezni, hogy milyen, és emiatt nem is tudott észerű magyarázatot adni, mivel az kell neki...

2009. jan. 7. 15:50
Köszi a választ. A "nyák-figyelés" nekem nem jött be, vagy egyáltalán nem látom, vagy több napon keresztül. Leónak már akartam írni, csak nem tudom használni azokat a táblázatokat, amik fent vannak az oldalon. A magyar nyelvű excelt nem is mindig nyitja meg a gépem.
7. 61f3d27819 (válaszként erre: 6. - Aidababa)
2009. jan. 7. 14:42

Igen, mindenki azt mondja, hogy akkor van a pé-ed amikor leesik egy napra a hőd, példának nézd meg a hőmérőd topikban Moki hőgörbéjét...

ehhez tudsz viszonyíttani, ha mégse és ha nézed a nyákot is akkor viszont írj Leónak, és ő kiértékeli neked.

ha viszont tényleg te is nézed a méhnyákodat akkor te is megtudod állapítani, mikor van pé-ed, mert akkor tojásfehérje jön álltalában mindenkinél...

2009. jan. 7. 13:52

Igazából elég sok mindent olvastam már a témában, nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal. Csak ez az egy kérdés nem tiszta, amit az elején írtam. Én a Timmermann oldalán vezetem a hőm. grafikont és ő mindig arra a napra teszi a pé-t, amikor már felfelé megy a hő. A babatervezők oldalán néztem a példagörbéket, ott meg mindenhol arra a napra jelöli az ovulációt, amikor utoljára leesik a hő.

A körülményeim miatt nekem ez nem mindegy, egy nap ide v. oda.

2009. jan. 5. 15:15

Szia!

Hány naposak a ciklusaid???

Talán tudok valami okosat mondani, írj!

2009. jan. 4. 17:06
Szia, köszi, már néztem. Csak ott már annyi a hozzászólás, nehéz benne keresgélni. De olvasgatom tovább.
3. 61f3d27819 (válaszként erre: 2. - Aidababa)
2009. jan. 4. 16:58

Szia, olvasd, vagy kérdezz a hőmérőzés topikban, sok ilyen kérdésedre megkapod a választ!

Üdv Évi

2009. jan. 4. 16:53
Az lenne a kérdésem, hogy az nap van-e a peteérés, amikor leesik a hő, vagy utána, már a felszálló ágban. Sokat olvastam utána az interneten, valahol azt írják, hogy a pé-kor esik le a hő és utána 24-48 órával kezd emelkedni, vhol meg azt, hogy a pé előtt 1-2 nappal esik le a hő. Most melyik az igaz?
2009. jan. 4. 16:49
Ébredési hőmérséklet mérésénél melyik nap van az ovuláció?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook