Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik fogyasztó kezelés a legjobb? fórum

Melyik fogyasztó kezelés a legjobb? (beszélgetős fórum)


30. Honti76 (válaszként erre: 29. - Szaxy)
2009. júl. 21. 23:19
Nem azt mondom, hogy a kedves kiszolgálás a lényeg, hanem a szakértelem!!!!
29. Szaxy (válaszként erre: 27. - Honti76)
2009. júl. 21. 23:17
én voltam egy szalonban, Csepelen, ahol nagyon meggyőzőnek tűnt minden. És nagyon kedvesek voltak. De nem ért semmit a kezelés. Az is lehet, hogy én nem voltam elég kitartó. :(
28. Melimba (válaszként erre: 27. - Honti76)
2009. júl. 21. 23:13
ha találok vmi érdekeset, jelzem!
27. Honti76 (válaszként erre: 26. - Melimba)
2009. júl. 20. 22:55
Végre valami mozgás!!! :) Nehéz eligazodni, melyik mdszert válassza az ember. A barátnőim szerint semmi értelme ezeknek a kezeléseknek, de ismerek olyat, akinek segített. Szerintem sok múlik azon, hogy akihez elmész, az csak használ egy gépet, vagy tényleg ért is ahhoz, amit csinál. Úgy értem, nem csak a géphez.
26. Melimba (válaszként erre: 25. - Niki80)
2009. júl. 19. 01:56

Sziasztok. Látom, nem mostanában írtatok utoljára, de azért érdekelne a véleményetek. Gondolkodom rajta, hogy kipróbáljak egy fogysztó kezelést. De melyiket? Hol? Esetleg ellenvélemény?


Előre is köszi

25. Niki80
2009. febr. 25. 18:20
Sziasztok! Mi a véleményetek a High Care- ről, valaki volt már ott testkezelésen? Én most voltam állapotfelmérésen és még nem tudom belevágjak-e ?! Segítsetek!
24. azxy
2009. jan. 14. 23:01
hmm.. és ez mélytengeri iszapos kontúrfáslizás? van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? a neten lehet külön rendelni készletet, ami ugyanolyan árban van, mint egy kezelés... megéri megrendelni vagy átverés volna?:S
2009. jan. 14. 09:04
Nekem is volt egy vendegem, akinek wiener aromaterapias faslizast csinaltunk. Szepen mentek le a centik, aztan megallt. Azt mondta betartja amit kell, ezt en nyilvan nem tudtam ellenorizni. Aztan abbahagyta a kurat. Ilyenek a nok, azonnali eredmeny kell nekik es nem kitartoak (tisztelet a kivetelnek).
22. szatyorlako (válaszként erre: 21. - Norci78)
2009. jan. 14. 06:53
nem.amiota használom a gépet egy embernél semmi hatása nem volt,és egynél végül is a vendég elégedett volt,de én többet vártam volna.igazábol aki betartja és rendszeresen jön,eleget iszik és nincs hizásban akor fogy,már ha van miböl.multkor egy 50kg alatti akart fogyni.nem válaltam el.
21. norci78 (válaszként erre: 20. - Szatyorlako)
2009. jan. 12. 21:16

szerintem ez eléggé elfogadható ár, a többi kezelés sem olcsóbb.

és mindenkinél működik?

20. szatyorlako (válaszként erre: 19. - Norci78)
2009. jan. 11. 15:56
Csak arrol tudok beszélni ami nállam van :) alkalmanként 24 perc ultrahang+4-6 perc vákum (ki hogy birja) alkalmanként 3500ft bérletben 10 alkalom 25e 20 alkalom 40e és a 30 alk 60e de.a 20ast és a 30ast két részletben szoktam kérni a 20as nál a felét elöre a felét a 6.alklomnál.a 30as nál a 20at elöre 20at a 6.alkalomnál és 20at a 12.alkalomnál :) néha van akciom :)
19. norci78 (válaszként erre: 18. - Szatyorlako)
2009. jan. 11. 11:55

és mennyibe kerül ez a kezelés?

Mert már hallottam róla, de még nem próbáltam.


most a masszázzsal próbálkozom:) 3. alkalmon vagyok túl, még van 7, remélem ez is hatásos lesz! :)

2009. jan. 10. 22:20
Szia!Én kozmetikusként az Ultrahangos-vákumost ajánlom,akik rendesen járnak 1-4 ruhaméretet fogynak nállam 20-30 alkalom alatt
2009. jan. 10. 21:55
A viasat3-on néztem egy fogyis műsort pár hete. Abban volt hogy elhipnotizálták a csajt, hogy ezentúl nemfog annyit anni, kevés adagtól is jóllakottnak fogja érezni magát, nemlesz fontos neki az evés... és csak egészséges étéleket akar majd enni....és tényleg úgyis lett, két hét alatt, (ha jól emlékszem), fogyott is a csajszi másfél kg-ot. Milyen jó lenne ha tényleg lehetne ilyet, milyen kényelmes volna! :-))))) Mert végülis az agyban kell eldönteni hogy fogyni szeretnénk... Ha netán valaki tud ilyenről az jelentkezzen!!!
16. azxy
2009. jan. 10. 20:53
kivárom:):)
15. norci78 (válaszként erre: 5. - Azxy)
2009. jan. 6. 21:23

szia

Voltam tegnap! :)

Kimondottam a derék-has környékét masszírozta (mert az a kritikus)..Fogyasztó masszázs, a hasamat valami feszesítő krémmel, a derekemat pedig zsírégetővel.

10 alkalmas bérletem van, és heti 3x megyek.Tehát kb 1 hónap múlva többet is tudok írni, mármint az eredményről

2009. jan. 6. 18:51

Kedves Fogyókúrázók!

Én azt javaslom, hogy mozogjatok, sportoljatok sokat, igyatok napi minimum 1,5liter vizet, de ha többet 2-3 liter az a legjobb. Este 6 után ne egyetek, reggelire viszont sokat, minimális édesség=0 , nagyon kevés kenyér, este semmi gyümölcs. Csirke- pulykamell, natur rizs. Meglátjátok se plussz kilók, se narancsbőr! :)

A narancsbőrnek az egyedüli ellensége: sok viz és mozgás!

13. Castellina (válaszként erre: 12. - Castellina)
2009. jan. 6. 18:43
viszont egy zacsi szódabikarbóna alig kerül valamibe:)
12. Castellina (válaszként erre: 11. - D8908b786a)
2009. jan. 6. 18:42
Segít a narancsbőr eltüntetésében, ugyanis méregtelenitő hatása van. Ez úgyanúgy működik, mintha a gyógyfürdőben kurálnád pl a köszvényedet. Állitólag lugositja a szervezetet, ha pl megiszod egy pohár vízben. Amikor kipróbálod, akkor egy félóra múlva érezni fogod, hogy enyhén csípni fogja a bőrödet azokon a részeken, ahol a zsír lerakódott. Mondhatnám, hogy a zsirégető krémek hatásához hasonló, viszont egymagában lassú a folyamat, de kiegészitésként más módzserekhez hatásosabb.
11. d8908b786a (válaszként erre: 9. - Castellina)
2009. jan. 4. 18:55
Ez milyen hatást ér el?
10. azxy
2009. jan. 4. 18:12
hmm.. figyelek és jegyzetelek:) köszönöm mindenkinek! Castellina, ezt mindenképp kipróbálom:)
2009. jan. 4. 15:37
A legolcsóbb és legegyszerűbb: egy kádnyi meleg vízbe 10 deka szódabikarbóna és egy órán keresztül benne ülni. Téli estéken imádni fogod! :)
2009. jan. 4. 15:32
Nem tok írni:)))...vagy túl gyors vagyok?:)))
2009. jan. 4. 15:31
Én egy időben egyébként nagyon sok vákumos kezelést csinált sikerrel, de nagyon megsínyli a bőr és ha nem állandó a kezelés visszaesésé tapasztalható....Szerintem este 6 után NO KAJA, heti 2-3 valamilyen edzés(olyan amit nem kényszerből csinálsz) és persze méregtelenítés heti egy nap még ez is szuper tud lenni és a bőröd gyönyörű lesz utána:))(méregtelenítés utánra értem)
2009. jan. 4. 15:28

Az aromaterápiás fázlizás(Wiener Kometiks) az Innerlight kúra és persze heti 2 -3 óra edzés egy barátnőmnek bevált:)...Ő 1 hónap alatt fogyott(egészségesen)8 kilót

Ugyan nem volt kövér, de pont azt a 8-at adta le amit szeretett volna:)

5. azxy
2009. jan. 4. 15:18

Köszönöm mindenkinek a választ!:)

Norci78 örülnék nagyon, ha leírnád a tapasztalataid:) Segítenél vele.. :) ( a hasonló kezelés alatt mit értesz?)

4. norci78 (válaszként erre: 1. - Azxy)
2009. jan. 3. 22:28

szia


Én hétfőn kezdek egy hasonló kezelést, a masszőr szerint (mások is ajánlották)nem kg hanem cm-ben fog látszódni a változás.

De ha érdekel hétfőn este beszámolok hogy milyen is volt :)

3. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Azxy)
2009. jan. 3. 19:59

Szia!

Én mint kozmetikus, az aromaterápiás fáslizást ajánlom. Keress rá google-ban. Hatásos!

2. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 1. - Azxy)
2009. jan. 3. 19:54

Azért az nagyon-nagyon nem mindegy, hogy az zsírból vagy izomból van! Hogy csak 1 példával szolgáljak, ha zsírból van, az lötyög mozgás (menés) közben.


:-)

1. azxy
2009. jan. 3. 19:49

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy a combomon lévő pár fölösleges centit melyik fogyasztó kezeléssel tudnám hatásosan és gyorsan eltűntetni? Lemozogni sajnos nem tudom, mert max izom lesz helyette és ugyan úgy vastag marad... Ha valaki vett már igénybe valamilyen fogyasztó kezelést, aminek az ára is megfizethető keretek közé esik, örülnék, ha leírná a tapasztalatait, vagy az is jó, ha csak ajánlani tud valamit:) Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook