Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megváltozott körülményeim miatt nem tudok gondoskodni a kutyámról, befogadná, ill. tudna segíteni valaki? fórum

Megváltozott körülményeim miatt nem tudok gondoskodni a kutyámról, befogadná, ill. tudna segíteni valaki? (beszélgetős fórum)


2018. szept. 4. 19:16
Nagyon szép kutya. Fekete labrador retrievert szeretnék én is magamhoz venni.
2018. ápr. 19. 16:25

Szegény már biztos nem él. :(


Tud róla valaki valamit, hogy mi lett a sorsa? :(

13. etutu
2009. jan. 3. 20:26
Be kell vallanom, itthon az ágyamon alszik a Guszti, de ez azért is lehet, mert olyan fáradt vagyok állandóan, nincs energiám lezavarni. de lehet, hogy megelégszik a fűtött pincével is(ha van benne jó vastag takaró, amibe bevackolhatja magát) Elkapkodni persze nem kell semmit, természetes, hogy megbeszéled a férjeddel. Ha tényleg elfogadnátok, akkor megbeszéljük a részleteket. Az odajuttatását is!
12. etutu
2009. jan. 3. 20:20
Réka nagyon imádja, a lakásban állandóan vezetgeti, ő rakja rá a pórázt. A nagyobbik unokám októberben volt 2 éves. A kicsi most 8 hónapos. Persze felügyelet nélkül sohasem hagytam őket, de szemmel láthatóan, nagyon szeretik egymást.
2009. jan. 3. 20:19
Az a helyzet nekem tetszik a kutyus, de van két macskám és két nagyon pici gyerekem. Ráadásul családiba lakunk, és a gyerekek miatt, sztem többet lenne kint mint bennt. Éjszakára tuti a fűtött pincébe lenne leengedve aludni. Meg most én itt olvasok róla de a férjem még nem tudja, vele is meg kellene beszélni, és ha bele is menne meg megfelelő lenne minden, nem hiszem hogy Bp-re fel tudnánk menni érte. Szóval sok a kérdőjel még.
10. 7934d1ac97 (válaszként erre: 9. - Etutu)
2009. jan. 3. 20:16
És az unokáddal találkozott, vele hogy viselkedik? HOgy bírja a gyerekeket?
2009. jan. 3. 20:07
Nem, nincs kisbabám, a nagyobbik unokám van a képen.Teljesen egyedül maradtam, rengeteget kell dolgoznom,nem tudom megfelelő időben levinni.A rokonaim sajnos nem tudják befogadni, ezért kérem a segítséget!
2009. jan. 3. 20:05
Szerintem is van benne egy pici spánieles, bár teljesen sima szőrű.Macskával még nem találkozott közelebbről, lakótelepi lakásban lakunk.A parkba szoktuk vinni sétáltatni, vagy a ház körül. Én szigorúan pórázzal viszem. Csak a kutyafuttatóban engedem szabadjára.Nagyon sokat van egyedül, gondolom azért szeret rohangálni.Ásni nem szokott,de a piszkát igyekszik betakarni.
7. 7934d1ac97 (válaszként erre: 5. - Etutu)
2009. jan. 3. 19:58
Nagyon szép kutyus van benne valami spánieles nem? Milyen a természete? Sokat ugrál futkos? Szoktátok sétálni vinni rendszeresen? Szereti ásni a földet? (Bár irtad hogy lakásban tartott, de azért csak ki szokott menni valahova udvarra térre.) Hogy tűri a macskákat?
2009. jan. 3. 19:58
azért mert,kisbabád van?
2009. jan. 3. 19:56
Fotók vannak róla a képeim között :)
2009. jan. 3. 19:51
Keverék, kan kutya. Lakásban tartott.Kb. 50 cm magas.
3. frutty (válaszként erre: 2. - 7934d1ac97)
2009. jan. 3. 19:47
MILYEN FAJTA?
2009. jan. 3. 19:38
mit lehet tudni a kutyusról? milyen fajta? mekkora? szuka vagy hím? kertes házba volt, vagy panelbe? stb?
2009. jan. 3. 19:36

Kedves Ismerősök Segítsetek!

Megváltozott életkörülményeim miatt nem tudok tovább gondoskodni 6 éves Guszti nevű kutyámról. Ha valaki tud segíteni, esetleg befogadná nagyon hálás lennék neki.Nagyon szépen köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook