Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól lehet adni a babáknak gabonapelyhet? fórum

Mikortól lehet adni a babáknak gabonapelyhet? (tudásbázis kérdés)


2007. júl. 18. 08:33
Igen, akkor amikor a fogak meg jelennek. Ekkor át alakul a nyál összetétele. Előtte olyan enzimek vannak a nyálban ami az anyatej emésztésére szolgál, utána ami a szénhidrát lebontását segíti. hasznos kölessel kezdeni, ez nem savasítja a szervezetet.
2007. máj. 7. 13:54
Én már korán,kb. 8 hónaposan adtam neki kukoricapelyhet,s azóta már mindenféle gabonapelyhet eszik.Nekünk a védőnő tanácsolta.
7. tinendo (válaszként erre: 6. - _kleo_)
2006. okt. 2. 09:45

Köszike,h. leírtad a tapasztalaidat.

A Dm-es cuccokon én is sokat gondolkodtam, csak nem mertem neki adni, most majd kipróbálom, mielőtt a felnőttet is enné.

2006. okt. 1. 20:58

Mi a kolessel kezdtuk, mikor az elso fogacskak mar stabilan kint voltak, olyan 8-10 hos korban. A kolesgolyo olyan mint az a bizonyos kuki (extrudalt kukoricapehely), csak golyo formaju, es nincs ugy agyonsozva. DM-ben ill. Coraban szokam venni. Nem olcso mulatsag (180 Ft korul), de amennyit egy ekkora baba fogyaszt, meg birjuk anyagilag. :) Ja, es biotermek, szamomra ez is fontos. Mas gabonapelyhet mi nem hasznaltunk. Szinten a DM-ben vettem kolespelyhet az eteleket akartam vele suriteni, de annak nem szerette az izet.


A felnott kukoricapelyhet csak olyan 1.5 evesen kostolta eloszor.

2006. szept. 30. 09:49

Miért milyen gabonafélére gondolhatnék? :))

Amiket mi is eszünk.

Vagy vannak kimondottan babáknak való gabonapelyhek?

2006. szept. 30. 09:18
Miféle gaponapelyhekre gondolsz pontosan?
3. tinendo (válaszként erre: 2. - _kleo_)
2006. szept. 29. 15:33

Köszike a tippet. :))

Te adtál a babádnak valamelyik féle gabonapelyhet?

Mikor és milyen "márkát"?

2006. szept. 29. 13:33
Attol fugg, milyet. A koles pl. glutenmentes, azt mar egesz koran, 8-10 hos koratol eheti. A gluteneseket elvileg csak 1 eves kora utan.
2006. szept. 29. 11:07
Mikortól lehet adni a babáknak gabonapelyhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook