Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mit tudtok ajánlani, hogy két fiam után végre kislányom legyen?Mit tegyünk? fórum

Mit tudtok ajánlani, hogy két fiam után végre kislányom legyen?Mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 15. 19:30
nekem mind2 oldal eddig bevált, bár most még nem tudjuk, hogy kukacos vagy punás
15. pesmár (válaszként erre: 14. - Marineva77)
2010. máj. 14. 11:12
Szia!!!Még nem vagyunk túl rajta,így elkél a jótanács!Köszike!Végülis fő az egészség,csak 2 fiú után jó lenne megtudni azt is,milyen lányos szülőnek lenni.
2010. máj. 13. 15:03
ahh, most látom, hogy már ezeréves fórum...akkor remélhetőleg már túl vagytok a projekten...
2010. máj. 13. 15:02

a ciklus.hu az sztem nagyon jó oldal. Én a második terhességem előtt kb 4 hónapig vezettem. Minden hónapra beírta a naptárba, hoyg kb mikor van az ovulációm. Ha az előtte lévő 3-4 napban akcióztok, akkor valszeg lány lesz, aznap 50-50 % az esélye, az utána lévő 3-4 napban pedig fiúk az esélyesek. A 4 hónapra összehoztuk a babát, hogy mi azt még nem tudjuk, nem is a nem volt a lényeg, hanem a baba, és mindkettőre nagy esély van ;D. Itt tényleg a Czeizel- féle gyorsaság és életképesség a lényeg


Az első babát a Jónás naptár szerint terveztük, az is bejött

ezen a linken elmagyarázzák a Jónás-naptár:

www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1152522358.61.ppt

de ez is jó:

[link]

2009. jan. 3. 16:05
ha ritkán, akkor a "kisfiúk" nem maradnak meg...de hát erre nem lehet alapozni...:D
11. pesmár (válaszként erre: 10. - Fbab8271ce)
2009. jan. 3. 15:51
Nekem Danika 6-án 8 éves lesz,Dávidka 4 lesz augusztus 15-én.Most barátnőmmel(3 kislánya van),azt vitattuk,hogy én úgy hallottam,hogy előtte sűrűn kell együtt lennünk,de ő meg,hogy ritkán,Te hogy hallottad?
2009. jan. 3. 15:44

jövő vasárnap lesz Dominik 3 éves, Bálint pedig hónap végén 1!

még azért várni szeretnék egy évet:)

2009. jan. 3. 15:43
2009. jan. 3. 15:43

van fórum, csak átolvasni elég hosszadalmas lenne. ott megvan, mikor lehet/lehetne együtt lenni, mikor mire nagyobb az esély.

vissza fogom keresni a fiaimra mit ír, minek kellett volna az alapján "lenniük"! hátha stimmel, és megér egy próbát:)

7. pesmár (válaszként erre: 6. - Fbab8271ce)
2009. jan. 3. 15:27

Akkor egyformán állunk a dologgal,ti is a közeljövőben tervezitek a harmadikat?Végülis mi is örülünk annak is ha fiú lesz,csak egészséges legyen,csak baráti társaságunkban többnek van,vannak kislányaik,és mikor együtt vagyunk,összenézünk,hogy milyen jó lenne nekünk is.

A jónás módszer milyen?

2009. jan. 3. 15:11

Ha valaki tud erről többet, írja le...:)

Nekünk is két fiúnk van, igaz ha majd harmadjára is fiú lesz, ha lesz, annak is örülni fogunk! De kipróbálnánk milyen is egy kislány szüleinek lenni:)Jónás módszer mennyire megbízható?

5. pesmár (válaszként erre: 4. - A7f41877f6)
2009. jan. 3. 15:05
Köszi,majd megnézem.
2009. jan. 3. 14:57

van rá módszer. Nem 100%, de általában működik.

Czeizel Endre mondta egy riportban.

Sajnos a részletekben nem vagyok biztos, és nem akarlak félrevezetni, így inkább a részleteket nem is írom le.

Arról van szó, hogy a női és férfi géneket tartalmazó hímvarsejtek más sebességgel mozognak és különböző ideig élnek. Így egyik esetben a peteérés napján kell "akciózni", a másik esetben peteérés előtt pár nappal.

A másik módszer, hogy más kémhatás kedvez a fiú és a lány sejteknek. Hüvelyöblítéssel lehet hatni a gyermek nemére. Pontos arányokat is mondott a folyadék keverésére is.


Nézz utána, a neten biztos megtalálod pontosan.


Sajnos csak ennyit tudok segíteni.

3. szimre (válaszként erre: 2. - 1f9774333a)
2009. jan. 3. 14:17
a nagy számok törvénye... :)))
2009. jan. 3. 14:17
Vak szerencse:)
2009. jan. 3. 14:16
Mit tudtok ajánlani, hogy két fiam után végre kislányom legyen?Mit tegyünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook