Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1523. Akinom-rock (válaszként erre: 1520. - Júliusi)
2012. okt. 27. 11:25

Függ a végeredménytől!


Ha ilyen lett megérte:

[link]


Ha ilyen, akkor nem, de ez egy fityinget nem érne meg:

[link]

1522. júliusi (válaszként erre: 1521. - Ében11)
2012. okt. 26. 15:41
Köszi,reméljük,hogy nem lesz vele gond!
1521. ében11 (válaszként erre: 1520. - Júliusi)
2012. okt. 26. 12:53

Az attól függ, hogy tetszik-e neki a végeredmény.

szalonban 25-35 ezer Forint reális egy ilyen mintáért.

Csak a Bepanthen jó rá! A többi kenőcs bánthatja a tetoválás színét, a körömvirágra sokan érzékenyek, és nem hámosít olyan szépen mint a Bepanthen.

Késve válaszolok, mert azóta az első kritikus napok lementek, úgyhogy mindegy hogy mivel kezeli, már nem kell változtatni rajta. 2-3 hét alatt legyógyul.

Ha fóliázva nem volt az első 2 napban, akkor kicsit lassabban gyógyul és var is képződik rá.

Amit nem szabad ledörzsölni, vakargatni(viszketni fog!).

1520. júliusi
2012. okt. 22. 15:01

Sziasztok! A férjemnek tegnap csináltak egy nagytenyérnyi boxer fejet,a jobb bicepsére,7000ft ért, feketén...megérte?

Azt mondta, Bepanten, v.körömvirágkenőcs kell rá.Nekem Sudocrém, vagy Neogranormon kenőcs van otthon, az is jó rá?

2012. jún. 22. 22:19
Valakinek gyulladt már be a tetoválása.??
2012. jún. 22. 22:18
Óránként 5000 ft-ért tetováltak..
1517. titike83
2012. máj. 24. 08:51
Bal lapockámon egy virág,a szemöldököm és a szemhélyam i ki van tetoválva(nem kozmetikai),és nemrég csináltattam a csuklómra. Egyenlőre ennyi,de nem az utolsó :) Ja és csak a csuklós tetkóért fizettem 4000 Ft-ot,a többi ingyen volt,mert rokon csinálta
1516. Minci
2012. ápr. 19. 15:16

Nem megengedett emberi viselkedés

NEM AJÁNLOM ŐKET !!!!!!

A P... B.... XIII ker. Bp. Újpesti rakparton lévő kozmetikában voltam március közepén szemöldök tetováláson.

A tetoválást meg is csinálta a kozmetikus csaj, vele nem is lett volna gond, de

KÉPZELJÉTEK MI TÖRTÉNT:

Március 30-án időpontot egyeztettem a kozmetikával telefonon (telefonomban pontosan megvan a dátum), hogy ápr. 18-án 12 órára megyek a szemöldök korrekcióra. Még vissza is mondtam a telefonban az időpontot a tévedés kizárása érdekében.

Ápr. 18-án vonatra szálltam ismét és 170 km-t vonatoztam Bp-re a megbeszélt időpontra. Megérkezvén fél óra elteltével ki is derült, hogy rosszul írták be, április helyet május 18-ra.

Tudni kell, hogy májust biztosan nem mondhattam, mert anyukám lakását festem, így kizárt, hogy Bp-re utazzam.

Nem is lett volna ezzel olyan nagy gond, mert tévedni emberei dolog, és én sem rossz érzéssel távoztam volna, de ahogyan kezelték ezt a problémát az minden emberi hozzáállást nélkülöz.

Ha kedvesen odajön és elnézést kér a tévedésük miatt és segítőkészen közösen kerestünk volna mindenkinek megfelelő időpontot biztosan dícsérő szavakat írok, de azok után ahogyan ott velem bántak az felháborító!!!!!!

Persze a tévedésüket nem ismerték el, még rám fogták, hogy én vagyok hülye, hogy én mentem rossz időpontban hozzájuk.

Az üzletvezető Bea tévedésüket beismerve ELNÉZÉST KELLETT VOLNA KÉRNIE a helyett gúnyosan vigyorogva a bajusza alatt hátat fordított és leült hatalmas seggére egyszerűen nem vett többé tudomást rólam.

NEM ÍGY KELL EZT ELINTÉZNI!!!!

NAGYOT CSALÓDTAM AZ ITT DOLGOZÓ „EMBEREKBEN” !!!!

Az ilyen hozzáállás nem engedhető meg a mai világban, ahol minden egyes vendéget meg kellene „fogni”, mert nagy a konkurencia és a ROSSZ HÍR IS GYORSAN TERJED!!!!

1515. redhead13
2011. dec. 21. 14:02

vállamon szöveg + a csípőmön szöveg - 15000 Ft volt

Budapesten tetováltattam egy szalonban, nagyon jófej csaj volt, minden tiszta volt és abszolut midnen ugy történt ahogy megbeszéltük, nagyon megbízható.

2011. dec. 9. 12:30
hétfőn kezdi a tetkósom a második sárkányt a hátamra, feje-nyaka-felhő 20000ft, sztem kb 60 lesz a vége :)
2011. okt. 30. 07:16
A fél karomon van de még nincs kész ,egész karos lesz.Eddig 40000ft és 8 óra kb 2 alkalom volt nagyon szép munka imádom magamon :)
1512. brndt
2011. okt. 30. 06:59

Házhoz biztos nem mennék,már csak azért sem, mert a férjem tetovál, persze stúdióban. Nagyon sok mindentől függ az ár. Mekkora, színes, aprólékos stb.

Sokszor a házimunka drágább mint egy stúdióban megcsináltatni, ja és az óradíj , hát nem tudom ott talán lehet játszani az összeggel, ezért ilyenbe ne menj bele.

2011. okt. 23. 23:07

hátamon, fekete-fehér sárkány, nagy és 2 betű---18000ft kb 4 óra

jobb derekamtól a p...ig nonfiguratív fekete---13000ft 2 óra

2011. okt. 19. 12:44
1 nonfiguratív,kisebb,lapocka,ingyen volt
1509. ében11 (válaszként erre: 1508. - Zselatina)
2011. okt. 18. 11:05
Szia 25-45 között mondanak rá- akkor az teljesen rendben van.
1508. zselatina
2011. okt. 17. 14:20

sziasztok!

segítségeteket szeretném kérni mert nagyon nem vagyok képben a tetkó árakkal...most készülök az elsőre. a csípőmtől a hátam közepéig, kb a melltartó pántjáig érő színes tetkót szeretnék, virágok lennének, árnyékolva, szép élethűen. nyíregyházi vagyok, nem tudom itt milyenek lehetnek az árak, az egyik ismerősöm ajánlott egy srácot aki neki őt is varrta, kb 25-30ért megcsinálná nekem, de szalonja nincs, otthol dolgozik. nem tudom merjem e bevállalni, szalonban mennyiért csinálhatnak nagyjából egy efféle tetoválást? előre is köszi :)

1507. Ocynala (válaszként erre: 1506. - Ében11)
2011. aug. 24. 08:44

Teljesen igaz, amit ében11 írt!!

A versenyeket nyert tetoválók, akik külföldön is ismertek, ők jóval többet kérnek a mintákért, mint mások, mert rövid idő alatt gyönyörű tetoválásokat csinálnak. Csak egy példa; egy full hátas színes, árnyékolt tetoválás az egyik helyen 250-300 ezer forint, a másiknál 400-450 ezer.

1506. ében11
2011. márc. 10. 14:48

Az ár annyi mindentől függ!!!

Egy nevesebb tetoválónál elképzelhető magasabb ár, főleg ha egyedi mintát is tervez-rajzol előtte.

Itt is igaz-olcsó húsnak híg a leve...ha nagyon olcsó, az mindenképp gyanura ad okot.

Az ár a minta bonyolultságától is függ, vagy attól hogy színes vagy fekete-fehér.A színes mintát elkészíteni több időbe telik-nem a festék a drágább!!!

egy tenyérnyi minta 25-35 ezer forint között teljesen elfogadtható.

Nagyobb mintánál több alkalom alatt készül el a tetoválás-egy alkalom 30-35 ezer forint-ez több óra munkát jelent folyamatosan-amíg a vendég bírja, vagy a folyamat tart(pl.kontúrozás, satír stb.)vagy amíg a bőr dolgozható állapotban van-van amikor a végén már jobban vérzik, ilyenkor jobb megállni és később(gyógyulás után) folytatni.

Sokszor kapjuk, hogy stúdiónkba drágán dolgozunk-de ha összehasonlítom csak egy fodrászat vagy egy kozmetika áraihoz-már nem is tűnik drágának a tartós bőrdíszítés! :)

1505. zsoan78
2011. márc. 7. 16:24
Bal lapockán, 6 és fél órás munka, óradíj 6e Ft
2011. márc. 2. 09:15

Hátamon - gerincen egy tündér, pillangókkal, árnyékolva stb.

Mérete ... fél hátas kb :D

Ár: 20E

Idő míg csinálták: 2ó 15p

Vélemény: gyönyörű, profi munka ;)

2011. febr. 15. 08:12

Van tetkóm, 4 db.

Adatlapomon vannak képek.

Rózsa 25 ezer volt a többi 22 ezer.

Rózsa 1,5 órás munka, a delfin 4 óra, a rózsaszín virág 5 óra, a sellő 3,5 óra volt. (mások tetováltak rám, azért ekkora az idő különbség)

5ezer/óra volt + 2 ezer a szín, kivéve a rózsánál, azt máshol csináltam. (előre meg lett beszélve az ár, azért volt mindegyik 22, hiába más az időtartam)

2011. jan. 24. 12:32
Csipomon hatul vegig viragos szines tetovalas (eleg nagy), lapockamon egy szinten szines, nagy kb 15x8 cm-es kiralykobra. a ketto egyutt volt 3 eve 90ezer ft. Egy delutan alatt lett kesz a ketto (kb 5 ora alatt). Fajt :SS
2011. jan. 24. 12:25
A derekamon van egy kontúros orchidea indákkal, ez volt először az árára már nem emlékszem. Mucha kiállításon beleszerettem egy képbe, a címe A tánc. Mivel 17 évig táncoltam számomra egyértelmű volt, hogy ez a követező tetkóm. El is készült 25 cm 15e-be került és 2 óra alatt kész lett. A következő terv, hogy a derekammal lévő mintával összedolgoztatni színvilágba és motívumban. Én szeretem, a férjem meg már szereti (eleinte nem örült neki)
1500. Anatita81
2010. ápr. 7. 13:16

Sziasztok, férjem szülinapi ajándéka lesz egy kb. képeslap (9x13) méretű kelta fonat a gyerekek nevének kezdőbetűivel, ezt Győrben a srác 20-30 ezerből kihozza. A méret hozzávetőleges és az első kérdése volt, hogy mennyit szánok rá. Az ár nála sokmindentől függ. Megcsinálja a tervet egy kártyára, azt adjuk ajiba, azán varrás előtt finomítanak a dolgon a pacienssel. :)


Hm?

1499. viac24
2010. ápr. 3. 11:15

sziasztok!a tarkomon egy kinai jel:boldogság 8cm=8000 ft 4hetes,régi: a nonfi a baloldalomon a hasamnál 8éves.nálunk itt a városba 1000ft/cm a fekete,színes ennél drágább.Kecsón fekete 1800ft/cm,színes 2000ft/cm!Átlósan mérik

majd képet s teszek fel ;)

1498. ében11 (válaszként erre: 1497. - Ee50b7c391)
2009. dec. 13. 14:31

:)

előtte vehetsz be egy erősebb fájdalomcsillapítót-amit amúgy is használsz-ne most próbálj ki egy újat!

pihenj és egyél igyál rendesen előtte de ne túl sokat.ez is csökkenti a fájdalmat.

szoktak még tetoválás előtt mondjuk előtte két órával algoflex gélt is kenni-az adott bőrre-persze ha a tájékoztatóban az szerepel hogy arra a területre használható-de a friss sebbe és tetoválás közben ez nem alkalmazható-erre vannak különböző folyadékok zselék-kozmetikai tetkónál is használják-de nem túl hatékonyak-mert csak akkor hat, ha már azt a részt tetoválják és úgy kerül rá a fájdalomcsillapító-így tud csak felszívódni hatni-de addigra lehet hogy kész is maga a tetoválás-illetve azért sem szeretik mert a bőr máshogy reagál és nehezebb lassabb lesz a tetoválás elkészítése.

szóval ki fogod bírni, főleg ha a többi is elkészült-én max egy pirulát vennék be előtte egy fél órával.

1497. ee50b7c391 (válaszként erre: 1495. - Ében11)
2009. dec. 13. 11:24

Na nem is azért, gondolom megoldják, csak nekem a kontur mindig anniyra fáj, szarul viselem a dolgot pedig majdnem az egész hátam tele van :) de akkor is ugy fáááj :)

Akkor igy készülök lelkileg, hogy szenvedni fogok.

1496. ében11 (válaszként erre: 1494. - Szilvia.21)
2009. dec. 12. 16:57
reális teljesen-és ezek a tetkóid nagyon szépek nőiesek.
1495. ében11 (válaszként erre: 1493. - Ee50b7c391)
2009. dec. 12. 16:56

igen az általában csak kontúr-szóval nem töltik ki-nincs benne színezés!

teljesen mindegy hogy írott betűről vagy mondjuk egy vonalról van szó.

megoldják nyugi!

2009. dec. 12. 09:16
Kép az adatlapomon.A lábamon és a tarkómon a frissek.A lábamon 16000 volt a tarkómon meg 5000,mivel órabérben dolgoznak.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook