Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogy mi a módja annak, ha csupán egy tárgyból szeretne érettségizni az ember? fórum

Tudja valaki, hogy mi a módja annak, ha csupán egy tárgyból szeretne érettségizni az ember? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 29. 12:08
köszi
2009. júl. 28. 12:41

A legközelebbi érettségi ősszel lesz. Erre a jelentkezési határidő augusztus végén van, pontosan nem tudom hányadika. A területileg illetékes OH irodában meg tudják mondani, melyik iskola fog érettségiztetni ősszel, mert oda kell beadnotok a jelentkezési lapot.

Arra számítsatok, hogy a vizsgáért fizetni kell, hogy mennyit pontosan, azt így fejből nem tudom megmondani.

2009. júl. 28. 10:50
Én viszont katonai alapismeretekből szeretnék érettségizni. Egyébként 2001ben érettségiztem, két éves szamkmunkások szakközépiskolájában nappali tagozaton...
7. Safirah (válaszként erre: 5. - 0bc15d9cef)
2009. jan. 4. 11:38
Köszönöm az infót, szét nézek az Oktatási Hivatal honlapján....
6. Safirah (válaszként erre: 4. - 236fe2f68e)
2009. jan. 4. 11:36
Igen, most érettségiztem 2008 május - júniusában levelezőn, de sajnos biológiából nem. Akkor még nem is tudtam, hogy merre tovább, az volt a lényeg, hogy az érettségim meg legyen. Mostanra kitisztult, hogy merre is szeretnék menni, de oda meg kell a biosz érettségi.
2009. jan. 3. 14:17
Területileg illetékes Oktatási Hivatalnál lehet jelentkezni VAGY bármelyik középiskolában. Ha emelt szinten, akkor nézd meg az Oktatási Hiv. honlapján, hogy melyek lesznek idén a biológia emelt vizsgahelyek és ott kell jelentkezni. Emelt szinten így a helyszínt választod ki, nem az ottani tanárokat. Középszinten a helyszínválasztással az írásbelid javítótanárát és a szóbeliztetődet is kiválasztod, vagy legalábbis leszűkíted az iskola tanáraira. További infok az Oktatási Hivatal honlapján.
4. 236fe2f68e (válaszként erre: 2. - Safirah)
2009. jan. 3. 12:21
Egyéből már van érettségid akkor, csak ebből is le akarnád tenni?
2009. jan. 3. 12:20

úgy tudom, hogy február 15-ig jelentkezned kell valamelyik középiskolába, hogy Te szteretnél bioszból érettségizni...

Ennyi

2009. jan. 3. 12:18
Tudja valaki, hogy mi a módja annak, ha csupán egy tárgyból szeretne érettségizni az ember? Nem érettségiztem biológiából, viszont ahhoz, hogy ott tanuljak tovább ahol szeretnék, alap feltétel a biosz érettségi megléte. Ilyenkor mi a teendőm?
2009. jan. 3. 12:14
Egy tárgyból érettségizni...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook