Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elsejétől nem dohányzok! fórum

Elsejétől nem dohányzok! (beszélgetős fórum)


8. Zarahell (válaszként erre: 1. - Jegi)
2009. jan. 10. 11:16

Ügyi vagy, ha megcsinálod! Én is tavaly szoktam le 7 év után. :( Hülye kollégium elrontott még fiatalon, de szerencsére idővel benő az ember feje lágya! :)

2008. márciusa óta nem cigizek! És bár nagyon szerettem dohányozni, így most sokkal jobb! :)

2009. jan. 10. 11:11
sok sikert hozzá!!
2009. jan. 3. 18:33
Akkor te nem vagy csak "koca bagós"Én is szívtam kb 30 évig és 1998-ban letettem,azóta nem szívom. De van olyan hogy olyan mozdulatot teszek, mintha venném elő a cigit és később kapcsolok, hogy nincs ,ez csak egy kósza beidegződés.Nem bántam neg,hogy leszoktam.Igaz több pénzem nincs pedig azt mondtam félre teszem a bagó árát de ezt nem tartottam be.Viszont aki leakar szokni annak kívánok erős akaratot,biztos sikerülni fog.
2009. jan. 3. 10:58

Jó dolog az újévi fogadalom(ha ugyan ez az) de ne ámítsd magad. 21 évesen egy laza fogadalomnál azért több kell ám a leszokáshoz.. Pláne ha 5 éve szívod.

Az újévi fogadalmakat max. januárig tartják be az emberek. Ha a nagy átlag közé tartozol ebből kiindulva februárban már dohányozni fogsz.

Az egészséges életmód a legkeményebb dió, ezt nem lehet csakúgy megfogadni. Nem csak elhatározás kérdése...

Ha vissza is térsz a cigire, a tapasztalat az amit nyersz. Hogy valamit máshogy kell csinálnod.

Én is 20 vagyok és néha dohányzom is, de nem szoktam rá!

Szívtam pár hétig, majd fél évig nem, aztán egy hónapig megint. Mégsem szoktam rá!! Láttál már ilyet?? :)

2009. jan. 3. 10:50

Milyen elsejére gondolsz?? Január elseje óta nem egy hét és egy napnál tartanál..

December elseje óta meg pláne nem... Szóval?

2009. jan. 3. 10:50
drukkolok!!!!
2009. jan. 3. 10:45
Meddig nem? :)
1. Jegi
2009. jan. 3. 10:45

Sziasztok!

Kb 5 éve cigizek,de most úgy döntöttem egészséges életmódra váltok mert elegem van hogy olyan vagyok 21 évesen mint egy öregember ,minden bajom van :Dúgyhogy kézbe veszem az ügyet!Ma van egy hete és egy napja hogy nem dohányzok! Van még valaki rajtam kívül aki most kezdte a leszokást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook