Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent az öltözködésről! fórum

Mindent az öltözködésről! (beszélgetős fórum)


20. f290b382c2 (válaszként erre: 19. - V.baba)
2008. febr. 5. 00:35
Én most Lolától loptam néhány ötletet a fekete-fehéret illetően...A pasik meg levakarhatatlanok lassan:)
19. v.baba (válaszként erre: 18. - F290b382c2)
2008. febr. 5. 00:33

Énis imádooom a fekete-fehér kombinációt!!!:)

Nameg szimplán csak a feketét.Pedig nem vagyok sem rocker,sem más,ami indokolná,h feketében lézengjek.

Elég vékony is vagyok sajnos,szóval nem biztos h a legjobb választás a még jobban slankító fekete,dehát ez tetszik és kész.

Szóval néha úgy nézek ki,mint vmi anorexiás gyászhuszár ,de ez van:)))

2008. febr. 5. 00:09
A csőszárú nekem sem jön be,inkább rövidgatyó harisnyával,magassarkúval.És imádom a fekete-fehér kombinációt....
2008. febr. 5. 00:06
nem nagyon követem a divatot, de ahogy nézem a suliba a cicababákat, a csőszáru nadrág a divat. hát mit mondjak elég pocsék. Én azért trapéz párti vagyok továbbra is:)
2008. febr. 5. 00:04

Már nagyon rég írtam a fórumba, ideje visszatérnem:) A műkörömmel kapcsolatba: olvastam valahol hogy ha nem jól van megcsinálva, felrakva akkor akár körömpenész is képződhet alatta. és attol aztán elég megszabadulni.


Mikor vékony voltam akkor nagyon odafigyeltem hogy mit mivel hordok, meg a megjelenés nagyon fontos volt. most hogy már nem "koplalok" és híztam így már teljesen elhagytam a műkörmöt meg a sminket, de most igyekszem jól kinézni. rendeltem egy csomó mindent az avonbol:) (tanácsadónő vagyok) és igaz hogy a ruhatáram nagy része nem jön rám:( de próbálok beszerezni pár új dolgot.

15. f290b382c2 (válaszként erre: 6. - Df30cb1959)
2008. febr. 4. 22:21

Szia!

Engem speckó érdekel a téma.Mivel a munkahelyemen alapkövetelmény a kosztüm-magassarkú,magánéletben tudom megmutatni az igazi énemet-ami mindig más.

Van hogy rózsaszínbe öltözöm,de az árnyalatokra oda kell figyelni.De néha,ha olyan kedvem van,előszedem az emos cuccaimat,persze saját szexi stílusra átvariálva.Imádják a férfiak!!!Rengeteg bizsum van,s mivel szeretem a színeket,fel vagyok belőlük készülve.De vigyázz,a túl sok nem jó.Mondjuk EGY gyűrű-nyaklánc-karkötő-óra,ami harmonizál a ruhád színével.Ne félj új stílust kipróbálni,mert az nagyon feldob,és sokan megdícsérnek majd,hidd el.

Amit mindig betartok:cipő-táska-kabát egyszínű legyen,de legalábbis harmonizáljon egymással.Remélem,segített v.mit.Hanna

14. lill (válaszként erre: 13. - RLindi)
2008. febr. 1. 17:43
igen, nekem is nagyon gyorsan "regenerálódott" a körmöm. inkább csak avval volt gondom, hogy nagyon sok időt vett igénybe, amikor újratöltögették. és rossz ott ülni órákat, már minden bajom volt :o). inkább takarítottam vagy futottam volna, csak ne piszkálják már annyit szegény kezemet :o)). persze néha azért hiányzik, mert nagyon szépek voltak, de akkor elmegyek gyorsan manikűröshöz és kifestetem vele :o)
13. RLindi (válaszként erre: 11. - Lill)
2008. febr. 1. 15:10

Nekem is volt mindkét fajta,jelenleg porcelán. Nekem ze jobban tetszik,valahogy a zselés nekem mű hatásbbnak tűnt. Persze gondolom ez a körmöstől is függ,h.rakja fel.

Egyébként én imádom! Volt egy pár hónapos kiagyásom és rosszul éreztem magam,h.nem szép a körmöm.

Magamnam nem igazán tudom megcsinálni,igy csak formára reszeltem és átlátszóssal kilakkoztam.

Ja és nekem nem gyengitette meg az eredeti körmömet,sztem ez inkább akkor van ha egyébként is vitamin hiány van a szervezetben.

Normális esetben nagyon gyorsan visszaalakul a köröm védekezőképessége,hisz érzi,h.már nincs rajta "védőréteg".

2008. jan. 15. 21:34
Nekem is volt, de a zselés hamar lepattogott a porcelént meg le se lehet szedni...Viszont nagyon szép volt.:)
11. lill
2008. jan. 6. 10:22

Sziasztok!

látom kicsit elapadt a fórum :o(

nekem is volt műkörmöm kétszer is. 4 hónapmál tovább nem bírtam velük. porcelánt kértem, mondván, az biztos tartósabb lesz, és így is történt, mert bár sportolok és igénybe van véve a kezem is rendesen, a 4 hónap alatt 1szer törött csak le a köröm (meg se éreztem. amikor megváltam tőlük igazából nem rongálódott alatta a rendes körmöm, acetonos vízben leáztattam a körmöket, kiigazítottam formára a sajátomat, egy kis körömerősítő és ennyi. az egyetlen, ami zavart, hogy a napi rohanásban az embernek egyáltalán nincs türelme 3-4 hetente 3 órát ülni, hogy a körmös utánatöltsön. én amúgy ís türelmetlen típus vagyok, emiatt döntöttem végül a sajátom mellett.

2007. júl. 12. 15:00
sziasztok:) az én anyukám mükörmös.... mégis nagyon ritkán van műkörmöm mert attol függetenül h szép nagyon tönkreteszia körmöt ugy ahogy ezt már itt többen elmondták...de nem csak ugy ahogy látjuk hanem a köröm szövetét vagy mijét:D:D is roncsolja nagyon ezért tellik hetekbea javulás..néhány alkalomra nekem is megcsinálja...de én nem nagyon ajánlom a sürü csináltatást...jahm és szerintem inkább zselés müköröm mint porcelán... állitolag kiméletesebb ...de aztán megoszlik a vélemény:)
2006. okt. 3. 16:46
Tényleg szép a műköröm(persze,ha szépen van felrakva).Én az első gyerköm születése után mondtam azt,hogy soha többet,de aztán csak jött még kettő:)Szóval megértem,ha mégis csak ragaszkodnál a műkörömhöz.Én sajnálom a körmeimet tönkretenni vele.Ha még hamar rendbe jött volna,de hetekbe is beletelt mire visszakaptam a régi erős karmaimat.Tehát azért én jól meggondolnám a helyedben!Az is tényleg nagyon szép,hogyha rövidebbek(de saját)körmeid vannak és ezeket rakatod rendbe 3-4 hetetne,ezeket is ki lehet festeni tök szépre,nekem a francia manikűr a kedvencem,ez nem kihívó és nagyon szép ápoltnak tűnik tőle a kezünk.Igaz nekem ez nem túl sűrűn van a körmeimen,mert a sima körmökről előbb lekopik,lepattogzik a lakk,mint a műkörmökről.
2006. okt. 2. 20:45
egy féléve volt műkörmöm de olyan szintem besárgúlt a körmöm meg elpuhúlt mint neked Daroki,hogy akkor azt mondtam többet soha.de annyira tetszik hogy azon gondolkodom hogy megint rakatok.A kistesóm elsős és ott a lányoknak már azt mondták hogy ne hordjanak körömlakkot és ne fessék a körmüket.az állam leesett.meg telefonnal rohangálnak a gyerekek.ami nekik nem érték,mert még fel se fogják hogy miaz!
2006. okt. 1. 11:38

Hahó!


Hát a discos dologról már lekéstem,de biztos sikerült vmi jó kis szerkót felvenned.Én már nem is emléxem,hogy mikor voltam utoljára dizsibe,pedig imádok táncolni,de már a gyerekek kötik le a legtöbb időmet,a dizsi jó a háttérbe szorult:)Szoktam néha a Viva Tv-n nézni a clubrotationt,(remélem jól írtam).Ott semmi különös nem szokott lenni a csajokon.Farmer,vmi kivágott mély dekoltázsú felső,(minél több cici kinnt legyen)a farmer természetesen feszülős,tehát minél figyelemfelkeltőbb cuccok szoktak lenni a fiatalabbnál fiatalabb csajokon.


Műköröm:Nekem is egyszer rakott fel egy bnőm,ilyen tippes-zselés nyavalyát.De aztán utánajártam itt a környékünkön,hogy mennyiért töltik fel,rakják rendbe 3-4 hetente és amennyiért csinálták volna,inkább lereszeltem magamnak amikor már nem mutatott szépen.Egyáltalán nem hiányzik,pedig tény,hogy szebb tőle az ember keze,de úgy vagyok vele,hogyha rövidek is a körmeim,de tiszták,ápoltak a körmök akkor is nagyon szép egy női kéz.Ráadásul annyira megpuhultak a körmeim,hogy hetekbe tellett mire körömerősítőkkel visszanyertem az eredeti állapotát.Tehát én nem vagyok a műkörmök híve,azon meg totál kiakadtam amikor azt láttam a suliban,hogy 13-14 éves lányokon már az van,festik a hajukat,stb...hihetetlen,hogy mennyit változtak a dolgok az évek alatt és nekem ez csak most tűnik fel,hogy lejárok a srácomért a suliba.

2006. szept. 29. 22:48
na látom ez a téma nem köt le senkit,úgyhogyí hogyom is a fenébe!
2006. szept. 29. 22:20
holnap discó de nem toom hogy mit vegyek fel.meg ki milyen véleménnyel van a műkörömről?mert szeretnék rakatni!mondjuk már egyszer volt rajtam de meg lehet szokni.egyáltalán van itt valakinek?
4. dee (válaszként erre: 3. - Df30cb1959)
2006. szept. 28. 23:11

Nem foglalkozok sokat magammal.Ez már természetes és van hozzávaló.20 perc alatt elkészülök.

Csak figyelek magamra.

2006. szept. 28. 21:11

hát már mondhatjuk hogy rendben vagyok.felvagyok *zva c-vitaminnal.mostmár mondhatom a nátha már a múlté:D

hú én egész életemben nem foglalkoztam annyit az öltözködéssel mint amit te egy nap alatt foglalkozol! Most itt ahol lakom ez a balettcipő fomájó cipők a divat.(na ezt jól megmondtam!)na azok is laposak.alig várom hogy hordhassam a magasszárú csizmámat,de mondjuk a telet nem várom.

2. dee
2006. szept. 28. 21:03

Szerintem ne tipegős cipőbe bújjál első kanyarban,hanem valami lapos szaladgálósba.

Aranyos nőcis pipőket lehet kapni, ami jó szoknyához és nadrághoz is.


Nekem mániám,hogy nem veszek fel sok szint egyszerre.Max.2-3.A szineknek vissza kell köszönni valahol.Pl. kék nadrághoz fehér blúz és fehér cipő.A táskám mindig a cipővel harmónizál.Ha lusta vagyok pakolni, a semleges feketét viszem.Fontos nekem a kitűző és a karkötő is.Szinben mindig valamelyik ruhadarabhoz passzol.Fejlövésem még a kiskendő nyakba,hajra,táskára kötve.

A körmömet is mindig a ruhámhoz lakkozom.Vagy a francia lakkozás mindenhez jó.Lehet,hogy különc vagyok,de én így szeretem.Kérdezz "kicsilány" tudod szivesen válaszolok.Meggyógyultál már?

2006. szept. 28. 20:12
Mindig sok időmbe kerűl hogy reggel kiválasszam a megfelelő ruhát!Ma azon gondolkodtam hogy felváltom az edzőcipőmet valami divatos magassarkúra.Eddig még az évnyitóra is edzőcipőbe jártam:) Nektek van valami fontos kiegészítő amit mindig viseltek?esetleg tanácsotok?bármi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook