Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a kapcsolatban a fiú fiatalabb 5-6 évvel?! fórum

Ha a kapcsolatban a fiú fiatalabb 5-6 évvel?! (beszélgetős fórum)


1 2
2017. dec. 12. 05:46
az nagyon is jo,jobb mintha ugyanennyi evvel oregebb lenne!
2017. dec. 8. 19:10
Izgató;)
2017. dec. 4. 05:32
ez a par ev nem jelent gondot.
32. mimi2
2009. febr. 7. 21:33
KÖSZÖNÖM!!! :)
31. survivor3 (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. febr. 2. 17:10

Szia!


Persze. Sokan vannak hasonló szituban.

Ezúton kívánok nekik és persze neked is sok boldogságot!

2009. febr. 2. 16:53
Engem zavarna.
29. Narzisse (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. febr. 1. 10:34

Szia!

Szerintem nem gáz.

Párom 7 évvel fiatalabb nálam 8 éve mikor megismerkedtünk a lányom 3 éves volt.Ő most 28 én 35.De a barátnőméknél is ugyanez a helyzet 34-27 a felállás és most várják az első babájukat.

Néha volt gond,de a baráti társasága is befogadott illetve Őt is az én ismerőseim.

28. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 24. - Spinneli)
2009. jan. 6. 15:52

Hát igen -de miért is lett ilyen egyesek hozzáállása? És igen sokáig és talán mondjuk ki : Gúnyosan egyesek szemét bántóan lehetne ecsetelni a témát! :)

És hogy kevesen vagyunk "MI" (magunk fajta férfiak pasik ...) Ez tény...!!!

De sajnos a szebbik nemnél is hasonló a helyzet... :)

27. sariya
2009. jan. 6. 10:32
Volt ilyen,de nem működött.
26. mimi2 (válaszként erre: 25. - Kkrisztina76)
2009. jan. 6. 09:03

Szia!


Aranyosak vagytok a képeken!Megnéztem őket.:)

A szülei mit szóltak hozzátok?

25. kkrisztina76 (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. jan. 6. 07:47
Szia. Ugyan az a felállás mint nálunk pár éve. Én most vagyok 32,a párom 6 és fél évvel fiatalabb. Elvált voltam mikor megismerkedtünk és 2 kislányom volt. Elfogadott minket és nagyon szereti a gyerekeket. Ennek már 4.éve és most van egy 4 hónapos kislányunk. A két nagyobb kislány apucinak szólítja a páromat.
24. spinneli (válaszként erre: 23. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 6. 01:13

ami megint csak hangsúlyos hisz van aki e korban már azt szeretné ha lenne valaki akivel a család-ot meg tudja alapítani mert ő már érett arra...


igen van ilyen, csak éppen nincs belőle sok, gondolom egyetérthetünk, hogy az általános nem ez.

...és ebben én nem is látok semmilyen problémát.


Amit a párkapcsolatok nehézségei okán írtál sokáig lehetne boncolgatni, a társadalmi eltörpül az egyéni hozzáállás mellett, szerintem.

23. 3fa6a2d4ec (válaszként erre: 14. - Da5acc16b1)
2009. jan. 6. 00:24

Yoyo24

"Tisztelet a kivételnek..."


Igen és erre tehetjük a hangsúlyt! Mert nem mindegyik Ifjú padavan van úgy, hogy drog, pia, buli...és "élvezetek" vannak akik többet keresnek ... vannak meg a könyveket bújják és majd 40 évesen 3 diplomával rá eszmélnek hogy hoppá vége nincs senkije és semmije ... ami a nyomorult létezésének értelmet adott volna! Ismerek ilyet, úgy hogy tudom miről beszélek!

----------


Spinneli


te is oda raktad azt a kis "többnyire" jelzőt

ami megint csak hangsúlyos hisz van aki e korban már azt szeretné ha lenne valaki akivel a család-ot meg tudja alapítani mert ő már érett arra...

És itt lehet ez bántó lesz ... de engem nem zavar!

azért nagyon sok 23- 30év közti nő is van hogy egyáltalán nem érett sem a családra, sem egy normális komoly kapcsolatra! :)Ezt nem sértésnek szántam de körül kell nézni :)

20évesen fejest ugrik jön a gyerek-és a válás -azt anyuci részegen éjszakában majd a nagyiék vigyáznak rá :S enjebenje (finoman szólva) azért itt vannak alapvető hibák szerintem mind két nemnél! Ami viszont szánalmas, hogy az összeillő emberkék, valamilyen okból nem igazán találnak egymásra, a megfelelő időben... ebből kifolyólag jön bezárt ajtós kapcsolat aminek nem lesz megint csak jó vége... hisz mindketten sérültek -bizalom hiány - korrektség- és talán erre is lehet tenni a voksot hogy miért van az hogy a kapcsolatok nagy része szexre alapul. nem pedig többre!

22. mimi2
2009. jan. 4. 13:47

Késöbb leszek.

este :)

2009. jan. 4. 12:49
Igen, ezek szép példák, de ha már előre megmondta, hogy neki még ez nem való, majd csak 2-3 év múlva...?
2009. jan. 4. 12:46
Amikor megismerkedtek a csaj 32 volt, a fiú 24.Volt egy lánya már, és 2 éve született a közös kislányuk is!!
2009. jan. 4. 12:32

Párom most lesz 25, én meg májusban 31, tehát köztünk is 6 év van. Idén leszünk 7 éve együtt, és van egy 3 éves kisfiunk.

Párom 15 éves kora óta udvarolt nekem, de akkor nem vettem komolyan. 18 volt, mikor összejöttünk. Bár vannak kisebb-nagyobb konfliktusok köztünk (hol nincsenek?), alapból elég jól kijövünk egymással, imádja a gyereket.

Vannak rossz napjai, mikor egészen elzárkózik mindentől és mindenkitől, ilyenkor szoktunk vitatkozni, de sajnos a neveltetése és a természete miatt ilyen magába forduló. Ragaszkodom hozzá, mert keresve se találnék nála jobb embert.


Mimi: szerintem ha a fiatalember megmondta, hogy még "éretlen", akkor nem igazán érdemes várni arra, hogy benőjön a feje lágya. Nem gondolkoztál el rajta, hogy inkább arra volt büszke mások előtt, hogy idősebb barátnője van? A folytatáshoz, a komolyabb együttéléshez viszont nem fogja magát lekötni? Sajnos ilyen gondolatai is lehettek, nem?

Néhány sor jellemzésből még nem lehet rálátni a jellemére, a lelkivilágára. De az eddigiekből ítélve nem hiszem, hogy komolyan gondolná a kapcsolatotokat. Lehet, hogy irántad van benne mélyebb érzelem, de az apaság és a családfő szerepe elriasztja. Írtad, hogy nem apát keresel a gyerekeknek, de ha a fiú bekerül a családotokba, akkor már kéretlenül is apává válik. Onnantól neki is gondoskodnia kell a gyermekeidről valamilyen szinten, mivel ez gondolatom szerint nem úgy működik, hogy a gyerekeket elhatárolhatjuk. Ha összeköltöznétek, akkor nem csak a lakás lenne közös, hanem minden: az étel, az ital, a szeretet, meg a gyerekek is.

18. mimi2
2009. jan. 4. 12:31
és a lány hány éves?
17. mimi2
2009. jan. 4. 12:30
képbe vagyok :)
16. 14c7162366 (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. jan. 4. 12:22

Egy ismerősöm 8 évvel idősebb, mint a férje.

Gyerekük született, élnek, mint mindenki...

itt a kor nem számít, szerintem csak az, hogy a barátod mennyire komolyan gondolja, két gyerekkel nem könnyű...

és ha olyan beállítottságú, akkor egy "harmadik gyereket" ne vegyél a nyakadba!!

Már ha érted, miről írok...:))

15. mimi2
2009. jan. 4. 12:08
van valaki hasonló szituba???
14. da5acc16b1 (válaszként erre: 10. - Csutika100)
2009. jan. 2. 16:37
Ezek szerint ez olyan 35 évvel ezelőtt volt...igen, de ez már egy más világ, sajnos vagy sem. A mai világban egy 18 éves fiú még nem férfi, hanem kölök, és akkoriban már komoly családfő is lehetett, most még máshol jár az agya és a szintje. Tisztelet a kivételnek...de ennek amit írtál sajnos semmi köze így ehhez a szituhoz. Hiszen nézz rá egy mai 18 éves srácra!?
13. mimi2
2009. jan. 2. 12:32

lIA77!

GRATULÁLOK A KIS BÉBIHEZ!

NAGYON KIS ARI!

MEG AZ IS JÓ,HOGY NÁLATOK SIKERÜLT AZ,AMI NÁLAM NEM.

AMI NÁLUNK MÉG PROBLÉMÁT JELENT,AZ AZ,HOGY AZ ANNYÁÉK MIT SZÓLNÁNAK HOZZÁ,HA MEGTUDNÁK,HOGY EGY KÉTGYEREKES NŐVEL SZÜRTE ÖSSZE A LEVET.

ÉS A POÉN AZ,HOGY ALATTUNK LAKNAK! :(((

/PANEL HÁZ/

bÁR IGAZÁBÓL NEKEM NEM JELENTE GONDOT,CSAK BEFOLYÁSOLHATÓ A SRÁC,ÉS TUTI NEM LENNE JÓ VÉGE.

12. mimi2
2009. jan. 2. 12:13

Sziasztok!!!

Kicsit megnyugodtam.

Biztos voltam,meg vagyok is,hogy egy 23-24 éves fiú lehet komolyabb!

A gyerekek dologig annyira még el sem mentünk,mert nem apuka kell,azt nem is vártam tőle el.

csak sajnos a felfogásával vannak bajok.

Rengeteg dologban változott miattam/szerinte/,de tényleg változott,bár normális embernél ez alap.

Nála ez hatalmas lépés!:)

A 2-3 évet ő gondolta,hogy talán addigra benő a feje lágya. :)

És Nem akart elengedni,mert tudja,hogy megbánná,de még nem tud úgy viselkedni,ahogy kellene!

És a gyerekektől függetlenül vannak problémák vele.Sajnos.

11. 19ba18c379 (válaszként erre: 4. - Mimi2)
2009. jan. 2. 07:10
A férjem 25 én 32, van egy 6 hetes lányunk. Tökéletesen működik, vita és veszekedés sosem volt maximum apróságokon amik 5 perc múlva nem is fontosak. Igenis tud működni ha a felek szeretik egymást eléggé.. :))
2009. jan. 2. 07:04

Az Én férjem 18 évesen elvett egy 11 évvel idösebb nöt két gyerekkel és 28 évig élek együtt.

Ismerek több ilyen kapcsolatot és boldogan élnek.

Ugyhogy semmi gond a korkülömbséggel.

9. kk2 (válaszként erre: 1. - Mimi2)
2009. jan. 2. 06:59

Szia!

Az én párom 4 évvel fiatalabb és úgy gondolom a kor nem számít,bár én idősebb vagyok mint te.Gondolom,ha új párod van,akkor te is elváltál.Szerintem nem szabad elzárkóznod,azért a kapcsolattól,mert a másik fiatalabb,lehet érettebb a koránál,ezt nem tudhatod,míg nem ismered meg.A boldogságot keresi mindenki az életben és nem szabad semmilyen lehetőséget kihagyni.Én is féltem az elején,de tudom nagyon is jól döntöttem!

Ha ennyire foglalkoztat a téma,szívesen csevegek veled és küldök meghívót a DONNÁRA,itt van egy ilyen fórumom,ahol mind olyan csajok vannak,akiknek fiatalabb a párjuk.Beszélhetsz másokkal is erről,hogy kinél,hogy működik a dolog.A maghívóhoz szükségem van az email címedre,ezt priviben elküldheted.Ha gondolod,sok szeretettel várunk a fórumunkban.

szia

8. spinneli (válaszként erre: 7. - 3fa6a2d4ec)
2009. jan. 2. 02:00

23-24 éves fiúk azért többnyire nem tudják felvállalni az apaságot érdemben.

mindenesetre én nem hallottam ki, hogy inkorrekt let volna a srác, mert megmondta, hogy neki ez nem megy.

2009. jan. 2. 01:48

hát akkor ez a srác meg sem érdemelt és mondjuk ki nyíltan az hogy ilyen idős még nem jelenti azt hogy elég érett is a korához!

De a legtöbb pasit a micsodája vezeti.

a 2-3 évet meg abszolút nem értem, mire kell neki ennyi idő? Bulizni? csajozni alkalmiba?

milyen dologhoz kellene másképp állnia ?

Nem tudta, vagy csak jött a be kakasi hogy úristen kezdek iránta érezni valamit és ő is ... és hát gyerekek te úristen és menekül?

az ilyen emberkéket nem értem :S

Határozatlanok ha "kételyeim" vannak dolgok miatt akkor nem kezdek idősebb anyukával akinek már van picije... ha meg elkezdem akkor a kételyeim meg beszélem vele időben! Legalábbis én így vagyok ezzel és ha minden tökéletes akkor miért menekülnék ? Hát nem a "boldogságra" kéne törekedni -vagy csak én vagyok egy ilyen elcseszett u.f.o. hogy így vélekedek erről!?

2009. jan. 2. 01:24

Hát igen.

nem komoly kapcsolatnak indult dolog volt,csak közbe fordult a kocka,és a srác is elkezdett érezni valamit érzelmileg.

De pont most raktunk pontot a dolog végére :(

Nem működött sajnos.Szerinte 2-3 év kellene még,hogy másképp álljon a dologhoz.

pfff,türelmes tipus vagyok,de mi a garancia?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook