Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudok letölteni a netről? (Gyengénlátó vagyok, segítséget szeretnék kérni.) fórum

Miért nem tudok letölteni a netről? (Gyengénlátó vagyok, segítséget szeretnék kérni.) (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 25. 13:21
És fent van a feshget?
2009. jan. 1. 09:18

Mindenkinek nagyon BOLDOG UJÉV ET KIVÁNOK.


Szeretnék segitséget kérni én egy erösen gyengénláto vagyok aki nagyitot és felolvaso programot használok. Ezért ha gépelési hibát vétek kérem nézétek el nekem. A problémám a köv etkezö most csinálták e gépemet mefrt tévedésböl kiotöröltem valamit amitöl nem müködött egyáltalán . Komoly pénmzért javitották meg. De az a problémám most hogy nem tudok letöltenio az internetröl sem videot sem zenét . Van médi player és flas player is feltelepitve söt codek is. Eddig a flas getet használtam letöltésre de ezt ammost ki lett törölve. Hiába kattintok a képre semmit nem csinál pedig a video letölthetö lenne. E bben a kérdésben szedretnék segitséget kérni hogy ilyenkor mi a gteendö. Valami hiányzik még ami nincs feltelepitve vagy valami más prob léma van.


A segitséget elöre is köszönöm


Erzsi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook