Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Különös Szilveszter fórum

Különös Szilveszter (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

12. judy47
2009. jún. 23. 17:58
Nekem is volt különös szilveszterem kb 7 éve.Akkori udvarlom szeretett volna meglepni egy hajos vacsorával a Dunán.Megvette a jegyeket és mondta,hogy nem kell kabátot vennem,mert meleg a helység.Kapu elött beszállok és a hajonál tud parkolni.A vacsora 8 kor lett volna.Életembe nem vártam ennyire a szilvesztert mint akkor.Beültem a kocsiba 7 kor és elmentünk a hajohoz a megadott cimre.Jegy a kezébe volt.Viszont a hajo sehol nem volt.Végig sétáltatta velem az egész Dunapartot.2 orát hagyott fagyoskodni mire megkérdtem,hogy vigyen haza.Az egyik legrosszabb szilveszterem volt,mert magányosan töltöttem az éjfélt.
2009. febr. 5. 11:17
Hát étterembe én sem jutok el. De az biztos, hogy ha nekem órákat kellene várnom az ételre italra és hasonlóra. Én biztos, hogy fizetés nélkül távoznék, miután a panasz könyvbe bele írtam valami kedveset az Üzlet vezetőnek.
10. marcsy006 (válaszként erre: 7. - Svenik)
2009. jan. 6. 13:54

Hát abban szerintem sokan egyet értenek veled,hogy bárcsak nekünk is/csak ilyen gondjaink lennének!!:)

Remélem ezzel a hozzászólásommal nem bántottam meg senki lelkivilágát.

9. 5b2b4271ee (válaszként erre: 7. - Svenik)
2009. jan. 6. 09:13
nem hiszem, hogy ezt egy problémának tartotta volna... csupán egy különös esetnek. boldogtalan vagy?
2009. jan. 6. 08:53

Köszönjük Hoxa, hogy megosztottad velünk a szilveszteri élményedet. Neked átélni biztos másabb volt, mint itt olvasni.De a lényeg hogy megöriztétek a vidámságotokat.

Minden rosszban van valami jó!

2009. jan. 6. 08:11
Nem megbántási céllal írtam, elnézést, ha így jött le, csak arra akartam utalni, hogy pár millió ember itt Mo-n nagyon örülne, ha ilyen problémák volnának az életében.
2009. jan. 4. 23:23
A lényeg, h jól éreztétek magatokat,de tényleg mi lehetett ott a konyhán?
5. marcsy006 (válaszként erre: 4. - Princes47)
2009. jan. 3. 17:03
Én sem jutok el,nem hogy külföldre,de még vacsizní sem sehova,de nem irigylem azt aki megtehetí.Tegye nyugodtan,érezze jól magát,ami nem jelentí azt,hogy nem szívesen cserélnék vele,de most egyenlőre egy jó munkahelynek/munkának is örülnék,nemhogy ilyesmiről álmodozzam. B.Ú.É.K. mindenkinek!!!!!:))
4. princes47 (válaszként erre: 3. - Svenik)
2009. jan. 3. 08:50

Nem irigykedni kell, tenni kell érte, hogy eljuss bárhová. És főleg ne légy trágár svenik.

Az a fórum nem itt van.

2008. dec. 31. 20:45
Most legyek negatív? Én itthon sem tudok elmenni vacsorázni akárhova, nem hogy newtökömbe.
2008. dec. 31. 16:00
hát.csak nem tudom hogy zárult a buli?
1. Hoxa
2008. dec. 31. 11:03
A hóember nem táncolt nekem tavaly Szilveszterkor – mint az ismert dalban –, mert hó nem hullott, és hideg sem volt. Viszont különösen alakult…

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook