Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a különbség és hasonlóság a lyonnes és a sciennet között? fórum

Mi a különbség és hasonlóság a lyonnes és a sciennet között? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 12. 07:03
Miért kell ezekkel havonta előállni!?!? Olvassátok el az infokat, hogy mielőtt vki új kérdést segitséget ir, nézze meg a régieket, mert lehet hogy ott már választ kaphat. Legyünk már egymásra figyelemmel!!!! Valóban több éve figyelem, és havonta jönnek ugyanazok a témák!!!!
23. ScienLaci (válaszként erre: 22. - Krozika)
2010. márc. 12. 02:02

Mondani mondhatják hogy adócsalás, és Ti is. csak az a rossz hírem,hogy ezt be is kell bizonyítani!

Szintén fontos dolog,hogy nem a "vádlottnak" kell az ártatlanságát bizonygatni,hanem a vádat kell jól megalapozni azoknak akik rosszat akarnak a ScienNetnek.

Ami mind ez idáig nem sikerült.Sőt,már meg sem áll ez az állításuk.Éppen ezért most azzal van a tisztelt hatóság elfoglalva,hogy találjon valami mást ami alapján (esetleg) majd vádemelési javaslatot tehetnének az ügyészség elé.

Mindez idáig még ez sem történt meg.

Nagyon elgondolkodtató,hogy szeretett hazánkban nem egyenlő mértékkel mérnek a "tisztelt hatóságok".

Nagyon sok "nagykutyának" van vaj a füle mögött,és szabadon végezheti a cége a tevékenységét,annak ellenére,hogy vizsgálat folyik ellene.

A ScienNet törzsvásárlói közösség ellen elég egy nem szimpatizáló kijelentés ("lakossági bejelentés") alapján megbénítani a vásárló közösség működését.

Több tízezer ember munka lehetőségét ellehetetleníteni akiknek a ScienNet adott munkát,megélhetési jövedelem forrást.Ami ütközik az alkotmányos munkához való jogunkkal.Nem beszélve a több százezer emberről aki csak a vásárlásra szánt megtakarítását szeretné elkölteni a ScienNet közösségébe tartozó Termékpartnereknél több mint 17000 Magyar vállalkozónál. Megfosztanak a munkától amit legálisan végeztünk 2009 november 25.ig.Megjegyzem mai napig sincs semmi vád a cég ellen.A legálisan tevékenykedő ScienNetes munkatársak ellen meg aztán végképp nem folyik semmi bizonyíték alapján semmilyen eljárás.Ami indokolhatná a munkájuk hatóság által való megszüntetését.

A BKV korrupciós botrányai miatt nem szüntetik meg járművezetők stb. munkalehetőségét.Akár csak a MALÉV-nél sem áll le a forgalom.

Miért pont a ScienNet forgalmát kell megállítani?

Erre nem szeretnék találgatásokkal bárkit is hangulatkeltéssel befolyásolni és választ adni.

Az mindenesetre tény,hogy az üzleti életben semmi sem működik érdekek nélkül.

Valakinek vagy valakiknek érdeke,hogy mondva csinált indokokkal,(mert vádat nem tudnak felmutatni közel 4 hónap után sem),belerondítsanak mások megélhetésébe.

22. krozika (válaszként erre: 21. - Platty666)
2009. dec. 30. 11:04
Várható volt, hogy egy nagy átverés és lenyúlás az egész! Pilótajáték gyanús volt elejétől fogva, így én nem léptem be, pedig megkerestek. De a vezetők legalább a lebukásig jól éltek a hiszékeny emberek befizetéseiből!
2009. dec. 1. 13:54
Mit szóltok a sciennetes fejleményekhez?
2009. jún. 4. 12:58

Ide megírhatjátok azon boltok nevét, címét akik nem megfelelő üzleti magatartást folytatnak.


office@sciennetguru.hu

2009. febr. 28. 20:57

Tudod, annyira már nem is érdekel... És a Sciennet-nél enm az én vásárlásaimból járna vissza pénz, hanem azon személyekéből, akiknek én ajánlom, és Ők vásárolnak,és az Ő 5%-uk jönne be nekem, csakhogy SENKIT nem érdekelt,a dolgo, akiknek próbáltam ajánlani...

Pedig a mi vásárlásainkból is lejönnek 5%...


DE vissza fogom adni a bankkártyát a banknak, és kilépek belőle,mert már nem érdekel...

Én nem tudok másoknak könyörögni, hogy az én kódommal, az én ajánlásommal léppjenek be, arra nincs energiám...


Az energiám inkább más hasznos dologra fogom fordítani...


Viszont tudom,ha a Sciennetnek leírnám, hogy mely boltok nem akarják alkalmazni, annak ellenére, hogy fennt vannak a listán, tartok attól, hogy rájönnek, mert törzsvásárló vagyok abban a boltban, hogy én panaszoltam be Őket, és kinéznek majd onnan...


Pedig ezek az üzletek itt vannak a lakóhelyem közelében, és ide járok be régóta...

18. judittus (válaszként erre: 17. - 64fa0801a6)
2009. febr. 28. 15:28
Hát azt sajnos annyira nem ismerem, de most hívtak előadásra.Bár elég érdekes, hogy a termékpartnerek leráznak, meg elutasítják, hogy a rendszeren belül elutasítják, hogy vásárolj... A szponzoroddal, vagy akitől hallottad az előadást nem beszéltél erről? Szerintem érdemes lenne elmondanod, hogy szeretnéd használni, csak nem hagyják...
17. 64fa0801a6 (válaszként erre: 16. - Judittus)
2009. febr. 27. 16:34

Szia!!


Sciennet

16. judittus (válaszként erre: 15. - 64fa0801a6)
2009. febr. 27. 14:49
Szia! Melyiknek vagy tagja? Sciennet vagy Lyoness?
2009. febr. 26. 08:20

Nekem egy forinttal sem vált be, mert Akárkinek ajánlottam, a saját kódommal, az ég-világon Senkit nem érdekelt, pedig mindent leírtam Róla, akiknek tovább küldtem...


Több embert meg már nem ismerek, így azon gondolkodtam, hogy teljesen felesleges, és visszaadom a bankkártyát a Banknak...


ÉS Kanizsán olyan üzletek, amelyek fennt vannak a listán, a boltban a pénztárnál elutasítják, különböző okokra hivatkozva...


Bár én hiába küzdök mindenért, és soha nem adtam fel semmit, mégis az ég-világon semmi nem sikerül, semmi nem jön be, valahogy ez sem, pedig már régóta tagja vagyok...

14. judittus (válaszként erre: 13. - Gabriellaxp)
2009. jan. 9. 20:17

Szia!


Ingyenes a regisztráció a Lyonessbe, csak kell valaki, aki már regisztrált tag, ő tud téged beregisztrálni! Ha van még valami kérdésed esetleg, nyugodtan kérdezz csak!

Üdv: Judit

2009. jan. 6. 12:48

Hello!

Én Sciennettes vagyok, egy hónapja. Nekem nagyon bevált anyagilag. A másikat nem ismerem. Mennyivel lehet ott belépni?

12. kriszto (válaszként erre: 11. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 4. 17:39
Nekem is megfordult a fejemben hogy biztos van vmi kapcsolat a kettő között,megyek is és megnézem......
11. 1eb84e4bad (válaszként erre: 7. - Kriszto)
2008. dec. 31. 09:28
Az amway-es topicban olvashatsz eről (sciennet) pár dolgot, illetve ha neten rákeresen asciennet s a szcientológia összefüggésére, ott is olvashatsz érdekes dolgokat.
2008. dec. 30. 14:51
Nincs mit! Szia
9. kriszto (válaszként erre: 8. - Judittus)
2008. dec. 30. 14:51

Mindenféleképpen foglak keresni de most mennem kell.!!

Köszi

2008. dec. 30. 14:49
Értem! A lyonessről tudok neked mesélni, ez egy nemzetközi cég, európában kb. 14 országban működik, míg a sciennet csak magyarországon! A párom és én is elég nagy fantáziát látunk benne, a családom vállalkozása is tag, érdemes meghallgatni, bár azt nem mondom hogy elsőre könnyű megemészteni amit hall az ember! Annyit esetleg, ha a hétvégi előadásban látsz fantáziát, akkor érdemes lenne meghallgatni a másikat is, hogy tudj különbséget tenni! ha van valami konkrét kérdésed szívesen válaszolok! :)
2008. dec. 30. 14:43
SCEINNET
2008. dec. 30. 14:42
Melyikkel kerestek?
5. kriszto (válaszként erre: 4. - Judittus)
2008. dec. 30. 14:40
Igen! Hétvégén jönnének ,szeretnék addig tisztába lenni vele.
2008. dec. 30. 14:36

Szia!


Ha jók az információim Lyoness előbb volt mint sciennet, egy régi lyonesses alapította! Gondolom ezért nagy a hasonlóság! :) Miért az érdeklődés? Csak nem megkerestek vele?:)

2008. dec. 30. 14:34
Annyi mindent hallok, olvasok nem igazán igazodom ki benne.
2008. dec. 30. 14:33
húha:-) olvastad a lyonessel topicot ezek szerint? :-)
2008. dec. 30. 14:32
Mi a különbség és hasonlóság a lyonnes és a sceinnet között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook