Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Főtáv számlán mit takar a szorzó tényező? És miért változik hónapról hónapra? fórum

Főtáv számlán mit takar a szorzó tényező? És miért változik hónapról hónapra? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 30. 08:58

Komolyan ennyit mondtak amikor érdeklődtem.Azt is megtudtam, hogy a párom volt lakásában, ami 2 utcával odébb van már ott is más tényezővel számolunk.Valóban kis fogyasztásnál csak 1-2 m3, de téli hónapban azért jelentős, pláne, ha a támogatást sem kapja az ember.


Ha netán valami értelmeset megtudsz a dologról légyszi írd meg nekem is :)Köszi!

2008. dec. 30. 08:34

Ez így vicces, hogy az ember azt sem tudhajta meg miért fizet. És ez okoz jó nagy összeget, és semmi összefüggés nincs benne, hogy ugyanakkor lakások között, sőt ugyanabban a lakásban mi alapján változik. Összehasonlítani sem lehet így, és tényleg nem lesz okosabb az ember.


Azt nem tudod véletlenül hogy ezt ki dönti el mikor mennyit kell fizeti? Gyanítom ez is szuper titkos és bonyolult információ :)

2008. dec. 30. 08:31

Én is érdeklődtem ez iránt.A magyarázat: ez nagyon sok tényezőtől függ, bonyolult és fölösleges lenne nekem elmagyaráznia, a lényeg, hogy nem hónapról-hónapra, hanem napról-napraváltozik ez van és így kell fizetni.

Nem lettem okosabb.

2008. dec. 30. 08:28
Főtáv számlán mit takar a szorzó tényező? És miért változik hónapról hónapra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook