Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az erő benned van! fórum

Az erő benned van! (beszélgetős fórum)


1 2 3
62. ina87
2016. aug. 24. 16:52
nem,az erő obi wan kenobiba van
2016. júl. 3. 18:42
ez igy igaz,az eröt mindig magadban kell hordoznod.
60. mazsi-drazsi (válaszként erre: 59. - C4f059c04b)
2009. jan. 19. 20:54

aludtam egy jót, oldom meg a gondjaimat szép komótosan, aztán egyszer majd csak kisüt a nap:-)))

köszi

59. c4f059c04b (válaszként erre: 57. - Mazsi-drazsi)
2009. jan. 18. 22:16
Ezzel mindenki így van ,amikor elfárad. Majd ha feltöltődsz, akkor mindent szebbnek látsz és visszatér a türelmed is. Tudsz pihenni?
58. mazsi-drazsi (válaszként erre: 53. - 064abada22)
2009. jan. 18. 21:49

juszt is mondj neki optimista dolgokat.

és hidd is, hogy akkor is úgy lesz.

meg aztán humorral, jó poénnnal nagyon nehéz helyzeteket lehet túlélni, tapasztalatból mondom

57. mazsi-drazsi (válaszként erre: 44. - C4f059c04b)
2009. jan. 18. 21:47

mert rájöttem, mégis vannak gátjaim... annyira elfáradtam, hogy ingerültté váltam

ez azért furcsa, mert nagyon rég volt ilyen

alapjárattban higgadt vagyok, akit nagyon nehéz kihozni a sodrából

hát ezért.

2009. jan. 18. 16:25

lehet hogy hülyén hangzik de ha a közelében vagyok érzem...

anyósomról van szó aki depressziós volt, és annyi a negatív megjegyzése, hogy csak na. pedig a pozitív gondolatok igencsak lényegesek, legalábbis a számomra.

55. 362f169ace (válaszként erre: 53. - 064abada22)
2009. jan. 18. 16:23

Szia Miri1!

Honnan tudod, hogy az illetőből "árad kifelé a negatívum"? A saját szavaiddal írd le!

Üdv: Trav...

54. 362f169ace (válaszként erre: 52. - Tárnics)
2009. jan. 18. 16:21

Szia,

Igen, az EFT egy, az alternatív szelíd gyógymódok közül, ha lehetőséged van rá, próbáld meg.

Üdv: Travels

2009. jan. 18. 15:57

sziasztok

én most próbálom magam összeszedni, kilábalni egy mélypontról úgy hogy pozitív dolgok, új célok irányába mozdultam el.

arra szeretnék választ kapni, mit lehet tenni abban a helyzetben ha van a környezetemben egy olyan ember akiből csak úgy árad kifelé a negatívum, de a vele való kapcsolatot nem tudom leépíteni.

52. tárnics (válaszként erre: 48. - 362f169ace)
2009. jan. 18. 15:41
Mit gondolsz az EFT -t érdemes kipróbálni a szellemi gátak feloldására? Sok jót olvastam róla.
2009. jan. 17. 11:39
Én is játszottam már a tesómmal telepátiás rajzolósat. Külön szobában egyszerre rajzoltunk. 3 próbálkozásból az egyik rajz nagyon hasonló lett.
2009. jan. 17. 10:15

Ez a "GONDOLATOK HÍDJA", ahogy a kínai mondja.

Egymástól függetlenül Valcsi5-el, ugyanazon időpontban, UGAN AZ VOLT A GONDOLATFORRÁS!!

Valcsi5 azt mondta: "...nem tudja senki "leakasztani a szögről".

Én azt mondtam: "Csak úgy" nagyon keveseknek jön."

A gondolatforrás egy, a kifejezésmód mindig át megy egy személyes szűrőn.

Üdv: Trav

49. d3edebbda4 (válaszként erre: 48. - 362f169ace)
2009. jan. 17. 10:11
technikák=jóga és meditáció?
48. 362f169ace (válaszként erre: 46. - 9bbaa658f2)
2009. jan. 17. 10:07

Szia Tri...

Azért nem érzed, mert ezernyi szellemi gát lezárhatja ezen energiák felszabadulását.

Ezt mindenkinek egyénileg kell ledönteni. Erre vannak az általam említett technikák. Azért mondtam!

"Csak úgy" nagyon keveseknek jön. Dolgozni kell érte, de hogy benned van az biztos, és hogy tudatos munkával meglelhető és alkalmazható az is biztos.

Üdv: Trav...

47. d3edebbda4 (válaszként erre: 45. - 362f169ace)
2009. jan. 17. 10:07

Szerintem a jóga és a meditáció olyan dolgok, amiket tanulni kell, egyik napról a másikra nem tudja senki "leakasztani a szögről". Biztos van ezen kívűl valami külső, testre ható tényező is, mint például a böjt.

Biztos vagyok abban, hogy a böjt legalább ennyire jó hatással van a gondolatokra, és ezt ráasául bárki meg tudja csinálni, mindenféle "előképzettség" nélkül.

Nagyon érdekeseket írsz! Tetszik. :)

2009. jan. 17. 09:11
És miért nem érzem?
2009. jan. 17. 09:09

Sziasztok,

A PARAMEDICINA c. újságban olvastam egy ragyogó bemutató példáját annak, hogy milyen végtelen erejű a gondolat, ha az kordában van tartva.

--------------------

"Mint ismeretes, a Világegyetemben nincs az emberi gondolathoz fogható magasrezgésű energiaforma. Erre bizonyíték a Faraday-kalitkás kísérlet, melynek során az alanyt beültetik a kalitkába, olyan speciális frekvencia-csapdába, amely a kozmikus sugárzásnál alacsonyabb rezgésű energiahullámokat nem enged be magába. A kozmikus sugárzás a létező, ismert legmagasabb rezgésforma a Mindenségben.

Ezután egy hipnotizőr - mint egy "rádióadó" - telepatikus úton gondolatokat küld a célszemélynek a kalitkába. A "vevő", azaz a bent tartózkodó személy pedig tökéletesen lejegyzi a küldött gondolatokat, melyek akár bonyolult képi információkat is tartalmazhatnak. Mi ebből a tanulság?

1. A gondolat tökéletesen képes bejutni egy olyan közegbe, ahová eddigi ismereteink szerint csak a kozmikus sugárzás juthatott be.

2. Ebből következik, hogy gondolatain legalább olyan, vagy még magasabb rezgésű és intenzitású energiaimpulzusok, mint a kozmikus sugárzás.

3. Ha az Ember képes eme energia-impulzusoknak irányt szabni, azaz koncentrálni őket, avagy épp ellenkezőleg: megtanulni annak képességét, hogy bizonyos ideig (pl. 3 percig) ne gondoljunk semmire, akkor fölmerül a kérdés: kik is vagyunk mi, Emberek? Talán mégiscsak Istenek, az Örök Forrásnak egy-egy magnyilvánulása, egy-egy analógiája, aki befolyásolja a legmagasabb szintű energiát is?"

Mándoki László/Melegh Gergely

------------------

Azért tartottam fontosnak szó szerint leírni a fentieket, mert pontosan erről beszélek, amikor azt mondom "az erő benned van", erről beszélek amikor a "jógáról és meditációról" beszélek, s erről beszélek mikor a "gátjainkról" szólok.

Én ennek szenteltem az életem. A jógát és az agykontrollt tartom a legjobb útnak gondolataink pallérozásához.

Csodálatos dolog valakinek megmutatni azon rejtett tartalékait, melyek benne vannak, ingyen vannak, mobilizálni tudja azokat - s az élete megváltozik.

Hinni kell benne, tudatos hittel! E kettő nem zárja ki egymást!

A "HISZEM, hogy TUDOM; a hiszem, hogy ez képességem, mert tudom" - nem értelmetlen mondatok, csak a végletesen gondolkodó bigott vallásosok, és a szemellenzős racionalisták számára.

Nem őket akarom meggyőzni, hanem a nyitott embereknek segítséget, kapaszkodót, bátorítást adni: Az erő benned van! - s ennek a fentiek az elméleti alapja.

Üdv: Travels

44. c4f059c04b (válaszként erre: 42. - Mazsi-drazsi)
2009. jan. 16. 23:15
Miért voltál dühös?
2009. jan. 16. 23:14
Én most úgy érzem, hogy semmi erőm sincs...
42. mazsi-drazsi (válaszként erre: 41. - C4f059c04b)
2009. jan. 16. 21:51

ma már holnap van, de csak dühöngeni volt erőm.

tehát igazatok van, az erő bennem van, csak nem a legjobb formában tör elő...

41. c4f059c04b (válaszként erre: 40. - Mazsi-drazsi)
2009. jan. 15. 21:37
Ma én sem. Majd holnap.
40. mazsi-drazsi (válaszként erre: 39. - C4f059c04b)
2009. jan. 15. 21:29
hát ma én se érzek belőle semmit
2009. jan. 15. 21:19
Engem általában vagy majd szétvet az erő, vagy szinte semmit nem érzek belőle.
2009. jan. 15. 21:14
Ez olyan bújkáló erő, egyik nap bennem van, másik nap meg nem találom.
37. c4f059c04b (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2009. jan. 15. 19:03
Mindkettőről, de itt főleg a számmisztikáról.
36. c4f059c04b (válaszként erre: 35. - Tárnics)
2009. jan. 15. 18:54
Azokban a családokban, ahol az anya egyedül neveli a gyerekeket (mert elváltak), szinte az összes anyagi és lelki teher az rajta van. Egy szorongó, kiábrándult szülő, általában nem tud csodát tenni gyerekei lelkivilágával.
35. tárnics (válaszként erre: 28. - C4f059c04b)
2009. jan. 15. 09:51

Én sem osztanám fel a történelmi korokat jó és rossz időkre. Tudom én is , hogy az adott kor az emberek aktuális fejlettségi szintjét tükrözi. Csupán az emberekben manapság meglévő óriási bizonytalanság veszélyeire hívtam fel a figyelmet.

Szerintem, nem mindegy, hogy az ember, hogy éli meg az éppen adott kort, harmóniában-e környezetével és önmagával, avagy sem. Hatványozottan megnőtt a pszichés és a pszichoszomatikus betegségek száma, sajnos látom ,hogy már a tizenévesek is isznak ,kábszereznek. Szerencsére nem mindenki, de nagyon általános. Ez mind a belső bizonytalanság, céltalanságból fakad. Mindez szerintem nem biztos ,hogy jóra vezet.

34. Zizisicc (válaszként erre: 32. - C4f059c04b)
2009. jan. 14. 22:39
Dehogynem! Nem ezekről az újságban, meg itt-ott megjelent általános horoszkópokról beszélek, hanem a személyre szabottan elkészített asztrológiai elemzésről. Az nagyon tuti!
33. Zizisicc (válaszként erre: 31. - C4f059c04b)
2009. jan. 14. 22:36
Na, várj Te számrendszerről beszélsz, mint matematikai fogalom? Én a számmisztikáról.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook