Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
400. Szuszy
2009. máj. 28. 15:05

Kitartás, én is egyhelyben toporgok már több mint egy hónapja, de nem adom fel. Csak azokat a kajákat eszem amit eddig is, vagyis szigorú diéta, torna, bicajozás, taposógép, súlyzózás, futottam is pár hétig, mégis áll a súlyom. Türelem kell, és persze nem feladni! Meglesz az eredménye meglátod!


Sok sikert, és kívánom hogy nyárra érde el azt amit szeretnél.

2009. máj. 28. 15:00

Üdv

Meséltem április elején az én terveim mozgással együtt. Kb 1 hónap alatt lement az elején 4-5 kiló, aminek nagyon örülök de én többet vártam de sebaj. Most pedig egy jóideje állok, már lassan egy hónapja, de ugyan úgy járok futni és nem is kajálok mást csak amit tanácsokból kaptam.


Sokan, sőtt mindenki azt írta hogy megállt neki egy jóidőre szóval ezzel semmi baj csak várom már hogy meginduljon, mert a nyáron 3 hónap alatt 15kg-ot szeretnék leadni, most pedig 130 vagyok :/


Nyár annyiból lesz más hogy nem kell korán lefeküdni maradhatok kinnt a szabadban többet, és lehet hogy este már semmit nem fogok enni, mivel felkelhetek úgy, hogy korog a gyomrom.

398. Szuszy (válaszként erre: 397. - Awela)
2009. máj. 5. 14:19
Sok sikert a vizsgáidhoz, nem csoda ha nem nagyon tudsz enni. Gondolom ha már túl leszel a vizsgákon, talán örülni is tudsz ha fogytál, de most nem ez a legfontosabb :)
397. Awela
2009. máj. 5. 14:17
Én szerintem jól haladok, bár nem mértem húsvét óta. Vizsgáim vannak, alig tudok enni.
396. Szuszy (válaszként erre: 395. - E642ac5487)
2009. máj. 5. 13:30

Szia!

Én még kitartok, bár nekem is áll, ill. 54-56 kg között ingadozik a súlyom,közel egy hónapja.

Ma elkezdtem egy 4 napos fogyit, remélem ad egy kis lendületet.

Csinálom a tornámat, futok is és súlyzózok is, mégse akar lejjebb menni. Igaz egy-két kisebb zabálós napom volt az elmúlt időben, de nem adom fel :)

2009. máj. 5. 10:49

Sziaztok:)


Nos újra itt vagyok :) Már egy jó ideje nem írom a naplómat, mert nincsen mit írom bele sanos :( Megálltam a fogyásban :(


Most 58-59-60 között ingázom állandóan :S Úgyhoogy ezen a héten újra nekilátok :) Beszerzek 1 doboz szűzteát, meg 1 csomag koffeinmentes kévét és nekilátok. Most hogy itt a jóidő, már elővettem a bicajomat is. A kocsit leteszem és próbálok bicajjal menni ahova lehet.


Ki hogy halad? :) Remélem más nem járt úgy mint én :)

394. Awela (válaszként erre: 393. - Adridora)
2009. ápr. 28. 19:56
Az egy kiló is valami, tessék megbecsülni.:) Én is májusra akartam lefogyni, kicsit tovább tart, de nem bánom.
2009. ápr. 28. 11:33
Hát ritu, tényleg le a kalappal. Nekem az ilyen sztorik adnak erőt, mint a tied. Ilyenkor elhiszem, hogy meg lehet csinálni (még akkor is, ha az utolsó hónapban összesen 1kilót sikerült leadnom:( szerettem volna május 10re 57kg lenni. Ez már nem jön össze...de talán mire kimehet a strandra, júliusra, elérem az 55-57kilót:))
392. ritu25
2009. ápr. 24. 17:57
adridora!Elég hosszadalmas volt!Talán kb.1év,mert voltak,vannak olyan napok,amikor nem tudok ellenállni a finomságoknak.Azonban 1-1 ilyen nap után új erovel tudom folytatni.Büszke is voltam magamra,mert ha nézem a régi fotókat szinte a hideg ráz.Jó volna ha még az a pár kiló is lemenne.
391. adridora (válaszként erre: 389. - Ritu25)
2009. ápr. 24. 09:31
Ritu, a 16kg nagyon szép eredmény! Mennyi idő alatt sikerült megszabadulnod tőle?
2009. ápr. 24. 09:31
Hát, én még mindig 62-nél toporgok (most már kicsit idegesít). Úgyhogy hétfőtől megpróbálom a kéthetes diétát (amiben nagyjából húst,tojást meg zöldet kell enni:)). Talán azzal lemegy a 2hét alatt 3 kiló...és pont a szülinapomon lenne vége:)
389. ritu25
2009. ápr. 17. 22:16
Nekem sikerult 16kg-tól megszabadulni a kenyér,tészta,édességek elhagyásával,illetve heti 1-2x 40perc szobabiciglizéssel.Ebbol visszajott 1év után 6kg.1-2hete azonban ismét neki láttam.Mínusz 4kg-nál tartok.Még 2kg hátra van.De sajnos ujabb minusz 5kg-ot tuztem ki célnak,vagyis akkor még 7kg.
2009. ápr. 17. 10:16

Hát amit 3 napig betartottam az húsvétkor simán feljött:S Tegnap is egy nagy tábla csokit bevágtam még este:S nem tudom mi van velem,de eszméletlenül kivánom mindig az édességet és nem tudok nemet mondani:S Igaz most éppen meg van,de egyébként máskor is mindig meg tudnék enni sütit vagy bármennyi csokit:S Katasztrófa:S

Most újra nekiállok, de azt hiszem inkább Rubint Rékával kezdem,az első dvd-jének a végén van egy 1 hetes leírás, hogy mit szabad enni egész nap. Hétfőtől azt kezdem el. De igyekszem a hétvégén kicsit odafigyelni, hogy mit eszem. és mellette kicsit szobabiciklizem,meg RR-zom. :D:D A terv mindig elkészül, csak a megvalósítással van baj:D

387. Szuszy
2009. ápr. 14. 20:23
Bocs, adridoranak írtam az előbbit, és "villámdiéta"
386. Szuszy
2009. ápr. 14. 20:21

Szia!

Én majdnem egy hónapig toporogtam egy helyben, aztán egyszercsak hírtelen megint ment lejjebb. Kitartónak kell lenned, nem szabad felgyorsítani, de ilyenkor segíthet egy vilámdiéta is.

Tanácsot nem adhatok, hiszen én is a saját fejem után megyek, de szerintem már így is elég sokat fogytál, hagyni kell hogy a szervezeted döntse el :)

2009. ápr. 14. 12:43

sziasztok!

Sokat olvastalak titeket, most úgy gondoltam hozzá is szólok. Szóval én januárban 71kilóról indultam. Most vagyok 62. A célom elsőnek 57, május 10ig (akkor van a szülinapom). Van valami ötlet, ami bevált, hogy egy kicsit gyorsítsam a fogyást? Már 3hete 62-63között vagyok, és nem megy lejjebb:( Jaj, és persze gratulálok mindenkinek, akinek sikerült elérni a kívánt súlyt, és kitartás annak, aki jó úton halad felé:)

384. Szuszy
2009. ápr. 14. 10:58

Helló!

A húsvét.... hát híztam másfél kilót, nem is gondoltam hogy ennyi lesz, alig ettem mégis...

Most viszont nagyon le kell adni, mert még szerettem volna fogyni, na de hízni?????

2009. ápr. 10. 10:56
Ma már 1 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg,de holnapra már biztos marad az 1 kiló minusz:D Remélem még bírom,csak a húsvéttól félek:D
382. Szuszy (válaszként erre: 381. - 46665861ad)
2009. ápr. 7. 16:12

ÜDV!

Szerintem is az a jó, amit magadnak alakítasz ki.

Nekem legalábbis ez válik be, próbálkozhatok én bármivel.

Nekem sikerült a kitűzött célomat elérni...vagyis megvan a 10 kg minuszom :)

Most még 2 kilót szeretnék, aztán csak tudjam megtartani, de boldog lennék.

További sikert és kitartást kívánok! Mindent bele, hajrá, csak úgy fog menni, ha kőkemény vagy!

2009. ápr. 7. 10:07

Sziasztok! Nem tudom, hogy ti hogy álltok a fogyással,de én katasztrofálisan:S Nem jönnek már rám a nadrágaim. Azt hiszem ez volt az utolsó csepp a pohárban.

Most már komolyan muszáj változtatnom:S 7 kilót muszáj leadnom másfél hónap alatt. 7 kiló minusz lesz a cél.

Elegem van már az ilyen-olyan diétából. Magam fogom alakítani, hogy mit ehetek. Inni csak víz vagy tea(simán), rengeteg zöldség,semmi kenyér vagy péksütemény(ami nagyon nehéz lesz,mert imádom a péksütiket:D),édesség semmi:D.

Húsvétra én fogok főzni,úgyhogy kicsit diétásabb lesz a menü, mint ahogy anyu szokta elkészíteni.

Remélem nálatok sokkal jobb a helyzet és ügyesebbek voltatok,mint én:)

Sok szerencsét mindenkinek és hajrá,mert lassan bikiniszezon van:D

2009. márc. 30. 15:00
Nagyon sokat, köszönöm szépen!
379. Szuszy (válaszként erre: 377. - Ezabecenevem)
2009. márc. 28. 21:35

Szia!

Hal, pulyka, csirke, tojás, baromfivirsli, párizsi, sonkafélék (szárnyasok)

Én leginkább csirkemell filét eszem, mindig más fűszerezéssel elkészítve, így nem olyan egyhangú.

A húshoz rengeteg zöldséget, salátát ehetsz, de nem cukros öntettel.

Pl.: összevágok: fejeskáposzta, kelkáposzta, vöröskáposzta, (lilának is hívják) sárgarépa.

Szoktam venni salátaöntet port, mindenfélét, és egy tasakhoz teszek 1-2 natur joghurtot, jól elkeverem és ezt teszem az összevágott zöldségekre. Nagyon finom, laktat, eheted magában is, vagy a husihoz.

Szoktam túrót is enni, amire teszek 1 evőkanálnyi zsírszegény tejfölt, jól elkeverem. Max 20-25 dkg túrót ehetsz egy evésre :)

Savanyúkáposztából annyit ehetsz amennyit csak bírsz (zsírégető) ezt is eszem a husihoz, magában is, vagy virslihez. Grillcsirkéhez nagyon klassz.

Gyümölcsök: narancs, alma (jó sok, ez is nagyon jó fogyis) kiwi, amennyit bírsz :) grapefruit, ha szereted. Ananász is jó, de csak a friss, konzerv nem, de sajna elég drága, ritkán veszek.

Próbáld ki, mentes ásványvíz, mert ezt kell inni, egy pohár vízbe egy fél citrom levét csavarj bele, jó zsírégető hatása van a citromnak is, naponta többször is ihatod, minél több, annál jobb!

Jaj, és a kedvencem: Gyros tál! Csak husi, pari, ubi, lilahagyma. Fincsi!

Kínai, ha szereted: illatos csírke, káposztasalátával.

Szóval, káposzta, citrom, kiwi, meg a többiek:)

Remélem tudtam segíteni.

378. Szuszy (válaszként erre: 376. - Ezabecenevem)
2009. márc. 26. 15:29

Szerintem sikerülni fog, ha ilyen kitartóan és elszántan csinálod :)

Én valamikor (8 évvel ezelőtt) leadtam 31 kilót 8 hónap alatt, amit nem is szedtem vissza tavaly nyárig. Fele annyi torna sem volt mint Neked, csak a kajával foglalkoztam, odafigyeltem hogy keveset és olyan kajcsikat egyek, amik nem hízlalnak, csak tiszta táplálékok a szervezetnek. Zöldség, gyümölcs és fehérje. Nekem ez mindig bejött.

Sok sikert és kitartást Neked!

2009. márc. 26. 15:29
Jah és tudnátok olyan kajákat sorolni amiben sok a fehérje lehet hogy beiktatom 2 naponként ha tényleg hatásosabb lenne...
2009. márc. 26. 15:18

Férfi :D

Inkább csak fiú még épphogy most leszek 18 ugyhogy van még időm, mert soknak kéne lemennie. Hát már egy jó hónapja járok futni ha nem esik az eső de még sajnos ez sűrűn előfordult, de pl. most egész héten mentem és megyek ma is. (Bizakodó vagyok hogy mostmár csak jön a jóidő). Az meg plusz hogy régen sokat ültem a gép előtt és csak a kaja ment igy hat nagyon-nagyon megnőttem sajna, de ahogy múlt az idő mostmár saját gondolkodásommal is felfogtam hogy mi a szitu. 185 cm vagyok ugyhogy legalabb olyan 95-100 kilóig egyenlőre jó lenne lefogyni de folyamatosan csinálom annyi súlynál sem fogom abbahagyni. Most vagyok vagy 130 :S, ezért is bizakodó vagyok hogy az elején megindul és az majd lelassul tudom, de nem mérem magam hogy mennyi ment le X idő alatt hátha lesz vmi gubanc és még a végén megunom így hát egyszer majd meglátszik...

375. Szuszy (válaszként erre: 373. - Ezabecenevem)
2009. márc. 26. 15:10

Amúgy mennyit szeretnél fogyni? Eddig hol tartasz?

Tudod, ritka itt a férfi :)

374. Szuszy
2009. márc. 26. 15:09

Szia!

Szerintem nagyon jól csinálod, a zsömlét kivéve. Úgy látom még többet is teszel, mint amennyit általában a fogyózók tesznek. Gondolom a sok sport azért meglátszik rajtad :)

Én is tornázom a diéta mellett, de ennyit nem bírnék. Napi egy, néha másfél óra azért megvan nekem is. Futni nem tudok a tavalyi lábtörésem miatt, de a torna az megy.

Szerintem a zsömlét helyettesíthetnéd valamilyen magvas zsömlével, kenyérrel, de ennyi még lehet hogy mégis belefér. Az esti egy gyümi is oké, a joghurt is, a lightos kaja nem tudom milyen.

Lehet ha este ennél egy kis fehérjét jobban járnál mint a gyümölccsel, mert az akkor a leghasznosabb a fogyiban.

Csírkemell filé salátával, vagy zöldséggel elősegítené a fogyidat.

2009. márc. 26. 14:58

Sziasztok

Én egy eléggé túlsúlyos srác vagyok és fogyni szeretnék de teszek is érte. Reggelente 2 szendvicset szem (zsömle), délben sulis lightos kajakat es abbol sem sokat mert hamar megtelik a gyomrom mert kicsi halisten nem eszem sokat. Este (6 órakkor) eszem utoljára a nap akkor a vacsorám pedig joghurt, általában a kispoharasból 2-őt és emellé még 8 órakkor egy almát vagy 1 narancsot. Hetente 3x járok kondiba de úgy hogy emellett minden nap járok futni és vagy 2-3 km-t lekocogok úgy hogy napi 5km-t biciklizek. . . Ez az én kúrám. Ha esetleg valaki csinált ehez hasonlót vagy csak ért hozzá az erőtsíten már meg hogy ez megfelelő. Jah es igen az édességeket elfelejtettem. . .

372. Awela (válaszként erre: 371. - Szuszy)
2009. márc. 26. 09:07

Biztos beindul. Itt vagyok egyébként, csak ritkán írok.:)

Én szerintem fogytam, egész jól néznek ki a lábaim, de 2 hét múlva otthon leszek és mérek.

371. Szuszy
2009. márc. 25. 22:26

Halihó!!!!!!!!!!!!!

Üresen kong ez az oldal, pedig sajnálom, én szívesen voltam itt.


Béé!!!! Hogy vagy? Haladtál valamennyit a fogyival?

Én majdnem egyhelyben toporgok, de remélem újra beindulok lassan.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook