Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... fórum

20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. aug. 21. 14:54
Oksi!!:)Puszi!:*
2009. aug. 21. 14:42
Sajna most kicsit kerülöm a hoxát. majd msn-en beszélünk ha leszel. Oké?
2009. aug. 21. 11:30

Na milyen volt???:-)Remélem azért nem voltál olyan szomorú...Tegnap nem tudtam írni,mert Pesten voltunk....tök jó volt,mert mielött még mentünk volna a gyorsulásra elmentünk a Margitszigetre,utána Gödöllőre (ott laktunk,mielött ide költöztünk volna)..Jól éreztem magam nagyon!:)


Olvasta a ma reggeli bejegyzésed...nem semmi...-.-' nem tudom mikor leszek mostanában msn-en,mert holnap valószínű,hogy a barátnőmékkel leszek...ma elmentek Anyumék vásárolni,és ha jönnek haza akkor megyünk csavizni....

2009. aug. 19. 22:08

Sajnálom osztálytársadat. :(

Remélem eltereli a gondolataimat,mert jó lenne már kicsit boldognak lenni. Na majd holnap írok. Vagy leszel vmikor msn-en?

2009. aug. 19. 21:36

Szió!Olvastam a naplód...:'(((...ez nagyon szomorú dolog!Nagyon sajnálom...de tényleg a remény hal meg utoljára!:( Tőlem kapsz egy nagy virtuáis baráti ölelést..oksi?:)Velem is történt mostanság szomorú dolog...meghalt az egyik osztálytársam..belefulladt a vízbe..:'( A Párodat,meg jól tökön rugnám...hogy lehet ilyen??


Hát az én napom se volt túl jó..de nem közelíti meg a Tiédet!A Hugommal összevsztünk még tegnap..nem is szóltunk ma egymáshoz...:(


Azért remélem a virágkarnevál,majd egy kicsit eltereli a gondolataidat!:)

2009. aug. 19. 19:08

Szia! Bocsi,h eddig nem írtam, d enem volt netünk. Voltunk a koncerten, de nem nagyon tudom milyen volt. kaptam egy telefonhívást és utána már nem arra koncentráltam. Olvasod a naplómat? Mert ha igen,akkor nem írom le,h mi történt.

Nem voltunk sütizni,mert nem volt vmi nagy választék a cukrászdában,így fagyiztunk. De én még most is a sütit kívánom. :(

Neked hogy telt a napod?

2009. aug. 19. 13:31

mentetek tegnap koncertre??Milyen volt??

Na és a sütizés???:DD

2009. aug. 18. 16:40

Nagyon jó ötlet! Én is tervezem már régóta,h borozzunk. Tegnap akartunk, de így is lekéstük a koncert elejét,h kocsival mentünk. ha borozunk,akkor oda sem értünk volna. :)


Na este megyünk sütit enni. Igaz még nem tudja, de én úgy megkívántam,h valahogy majd ráveszem,h menjünk el.

2009. aug. 18. 14:06

A kis függőőő..:D Én autós játékokkal szeretek játszani!Mééért nem hozna Neked?De malac!Hát elég sűrün talizunk..de nem mindennap,főleg nem mostanában,mert újítják a házikójukat,és segítenie kell..mert mindig megkapja szegényem,hogy milyen hasznavehetettlen,meg menekül a munka elől..holott a szülei rengeteg mindent köszönhetnek Neki..csak Ő meg persze nem akarja ezeket a dolgokat felhántorgatni..:(( Olivérnek hívják :)


Ma este jön,úgy tervezzük,hogy sátorban alszunk az udvaron...biztos bemásznak a Cicák majd hozzánk..XDDMeg majd borozunk is..:D

2009. aug. 18. 13:43
itthon van,de a számítógépe előtt ül és játszik már reggel óta. Ő nekem hozzon sütit? Látszik,h nem simered. :):):) Minden nap taliztok pároddal? Mi is a neve? Az enyémet Zolnak hívják.
2009. aug. 18. 13:16
Ennek nagyon örülök..:DD Sajnos elfogyott :-(,de majd hozok legközelebb is csak Neked!:D Ez most lehet disznóság...nincs otthon a párod??Mert ha igen akkor Őt megkérhetnéd hozzon Neked valahonnan..:DD
2009. aug. 18. 13:12
De most úgy megkívántam a sütiket. Honnan szerezzek???? Nincs kedvem kimozdulni itthonról, nayon meleg van itt is.
2009. aug. 18. 13:12
Éppen most kaptam meg. Nagyon fini volt. :):):) Kérek mégegyet. :)
2009. aug. 18. 13:08

Értem..de aztán kitudja lehet majd pár év múlva már Neked is lesz..:D


Most 22.-én lesz 1 év 8hónapja ,hogy együtt vagyunk :-)


nekem nem annyira tetszennek a csillagok..vagyis..a sok nem..:D érted!!De biztos jól nézhet ki!De még mindig nem nyilatkoztál ,hogy ízlet a kókusz kocka..XDD??Vagy még nem érkezett meg???

2009. aug. 18. 13:04

Nem tetszenek,de elfogadtam. Én nem szeretem. De tuti megharagudnék rá,ha úgy csináltatná meg, h én nem tudok róla. Régóta együtt vagytok pasiddal?


Barátnőm is nemrég csináltatott egyet,azaz 21 csillagot tetováltatott a hátára és majd minden évben plusz egyet,ahány éves.

2009. aug. 18. 13:02
:) az fincsi!! Igen csak azt ettem...van itthon pöri,de azt nem igazán kívánom..igazából ilyenkor amikor meleg van nem is igazán kívánom a kaját...:DDe mégis hízok..:O
307. eb367c2660 (válaszként erre: 303. - E5f926c705)
2009. aug. 18. 13:00
És amik most vannak azok tetszenek Neked rajta?Mondjuk velem úgy volt a barátom,hogy nem engedi meg hogy a hasamra tetováltassak...én meg mondtam neki,hogy nem érdekel hogy megengedi-e....kb volt ez 2 hónapig..utána meg már úgy volt vele,hogy úgyse tud róla lebeszélni...aztán most kész lett és tök szexinek tartja..:PPP Ezek a pasik...:DD
2009. aug. 18. 12:48
Te mit ebédeltél? Csak kókuszkockát?
2009. aug. 18. 12:48
Mármeg is ebédeltünk ,már csak a mosogatás vár rám, de mindjárt megsülök,meg hulla fáradt vagyok. Elfáradtam a főzésben. Tarhonyalevest és tojáspörköltet készítettem tésztával.
2009. aug. 18. 12:47
Na..megkaptad a kókuszkockát?:DD
2009. aug. 18. 12:46
A lábán nonfiguratív van és az egész bal lábszára olyan. A másik az kisebb,az egy teknős. Most a felkarjára akar egy nagyot. Nekem úgy már nem tetszene, elrontaná a vonzerejét számomra.
2009. aug. 18. 12:46
Küldtem a kókuszkockát..XDD Hehe..:D És mit ábrázolnak?:DD Szólj ám ha túl kíváncsi fáncsi vagyok!!:DD Na...de mit főzől??:P
2009. aug. 18. 12:42

Én is kérek kókuszkockát. :)

Egy van a lábán, meg egy máshol, na jó leírom, a fenekén.

2009. aug. 18. 12:28
Hol vagy Lizííí??XDD Milyen fincsit főzöl?:PP
2009. aug. 18. 12:06

Megjöttem..:) Áááá..nagyon meleg van..nincs messze kb.3km,csak így melegbe végig a pusztán elég fárasztó..:D turórudit nem hoztam..de hoztam kókuszkockát..nagyon finom!:P


Igen,van új tetkóm:)Szombaton készült el...van az adatlapomon amin látszik a másik is,amin a kutyussal vagyok..de rakok fel amin teljesen látszik:D Mért nem akarod ,hogy legyen Neki?Mik vannak most rajta?:D

298. e5f926c705 (válaszként erre: 297. - Eb367c2660)
2009. aug. 18. 10:50

Húúú...az jó lenne. Megennék vmi fincsit, vagy inkább egy túró rudit.

Amúgy éppen főzök.

Olvastam és láttam,h van új tetkód. Jól néz ki. De én nem csináltatnék. Az elsőről nincs képed? Msn-en küldhetnél majd. Páromnak is van 2. DE akar 3-at, de én nem akarom,h legyen neki több.


Messze van a másik falu?

2009. aug. 18. 10:45
Hát esetleg a neten útána lehet keresni milyen látnivalók vannak ott.:)Mi még sehol nem voltunk ilyen víz közelben..:D fél óra,óra és itt vagyok,csak átekerünk az Öcsivel a szomszéd faluba a pékségbe...hozzak Neked valamilyen finom sütit?:D
2009. aug. 18. 10:41
OKé, majd csinálok. Balcsi az túl messze van, és már voltunk idén Siófokon. Gyulára gondoltam, de nem tudom,h van-e ott annyi látnivaló,h 1 napot kitöltsön.
2009. aug. 18. 10:40
Csak ilyen érettségi utáni 2 éves OKJ-s képzés :) Aztaaa...én még csak könyvben láttam ,a virágkarnevált..biztos nagyon szép lesz!!Majd csinálj képeket és küldj msn-en!:D huh..nem tudom...esetleg Balcsi..bár az nincs olyan közel Hozzátok..:O
2009. aug. 18. 10:35

Húúúú...nagyon jól hangzik. Azt én is szivesen tanulnám. Ez ilyen felsőfokú szakképzés vagy OKJ?

MI 20án maradunk itthon, tudod itt Debrecenben lesz a virágkarnevál, azt fogjuk megnézni, meg jönnek szüleim is. Este újra megnézzük kivilágítva, meg utána tüzijáték. Semmi extra program. Majd tervben van egy 1napos kiruccanás valamerre, de még nem tudjuk hova. Nincs vmi ötleted? DE ne legyen túl messze tőlünk. :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook