Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orszlán-Skorpio kapcsolat, vajon mit hoznak a csillagok? fórum

Orszlán-Skorpio kapcsolat, vajon mit hoznak a csillagok? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 13. 13:09
...mindkettő uralkodó" típus - nem nyerő párosítás!!
2010. jan. 14. 07:25
Tökéletes párosítás,én oroszlán vagyok a férjem skoroió ő nállunk a domináns,de minden úgy van ahogy én szeretném.Gratullalok ,a skorpióval csak bánni tudni kell 1 remek partnér.....
2009. okt. 22. 21:38
Saját tapasztalatom túl sok jót nem,de ott van pl a Clinton házaspár - Bill oroszlán, Hillary skorpió, és ők megvannak.
45. 274c9996b8 (válaszként erre: 44. - Piros pillangó)
2009. máj. 15. 14:27
Gratulalok :)
2009. máj. 14. 18:17
ez az orult oroszlan-rak nem hagyja, hogy uj fejezetet nyissak. amint eltavolodtam tole, elkezdett kozeledni. de most mar benne van a csapdaban, meg ha nem is tud rola. mennyire egyszeru fizikai szabalyok! udv mindenkinek. :) egy skorpio asszonka
43. danama (válaszként erre: 42. - 274c9996b8)
2009. ápr. 24. 13:17

jól :-)

nincs velük különösebb gond :-)

miután tombolnak, úgyis lenyugszanak

42. 274c9996b8 (válaszként erre: 41. - Danama)
2009. ápr. 24. 12:42
Hogy erzed magad a sok kekveru között ?
41. danama
2009. ápr. 24. 12:36
én skorpió vagyok a férjem, a lányom és a kisfiam is oroszlán! :-)
40. piros pillangó (válaszként erre: 39. - Piros pillangó)
2009. ápr. 2. 17:53
a tortenet reszemrol lezarva, koszi mindenkinek a tanacsokat. most uj fejezetet nyitok. :)
39. piros pillangó (válaszként erre: 35. - Christineee)
2009. márc. 27. 07:34

o csinalta, azt lesheti, hogy en kimutassak ilyesmit, nyitottam elegszer fele, amit ki is hasznalt...

egyebkent kozos barataink egybehangzo velemenye, hogy szemmel lathatoan szeretne tolem nagyon valamit, de az istennek nem engedne a felszinre a dolgot. legendas turelmem meg kitart, meglatjuk, elegendo lesz-e.

38. 274c9996b8 (válaszként erre: 36. - Fragolka21)
2009. márc. 26. 16:37
Hat igen , szerencsed volt hogy , idöben kikecmeregtel a dologbol.
37. 274c9996b8 (válaszként erre: 34. - Piros pillangó)
2009. márc. 26. 16:36

Ugy nez ki hogy , akkor nincs veszve a dolog ! ? Ovatoskodva de azert közelit , s mi több kerdöre is von ? !

Van turelmed az bizti -:)

2009. márc. 26. 15:18
Én osroszlán napos, oroszlán aszcendensű nő, aki pár éve próbálkozott egy skorpióval. Aztán még időben ott hagyta az egészet. Mert őrjítő volt a titkolózás. Mert úgy éreztem, hogy nem vagyok neki elég dögös, nagyvilági, és még ki tudja mi, vagyis olyan ácsingóznivaló. Mert nem vonzott az a lehetőség, hogy kifelé ő hordja a nadrágot, befelé az én derűm, jókedvem tartja fenn a kapcsolatot. Viszont nem csókolt úgy még senki:-). Ha az asztrológiát félretesszük, akkor simán elég azt mondani, hogy máshol jártunk az életutunkon.
35. Christineee (válaszként erre: 34. - Piros pillangó)
2009. márc. 26. 15:02
Mármint ő csinálja a féltékenységi jeleneteket?
2009. márc. 26. 15:00

sziasztok!

ugy erzem, sikerult szinte megolnom ezt a topicot a szemelyes tortenetemmel, amit veletlenul sem szerettem volna!

a rakocskam mostanaban csipked az olloival, volt nehany veszekedesunk is, ami eleg fura, mivel elvileg nincs kozottunk semmi... ugyanakkor feltekenysegi jelenet, kerdorevonas... majd persze azonnali visszakozas. furcsa? olyan rakos. neha mar szinte szorakoztat a dolog. :)

33. piros pillangó (válaszként erre: 32. - Koboldbige)
2009. márc. 14. 14:59
ezzel egyetertek, van par rák jobaratom, baratnom, akik kepesek akar evekig acsingozni valaki utan, na meg egy kiszemelt rákom is, akinel valoszinuleg jol elbaltaztam a dolgot azzal, hogy engedtem neki idejekoran... talan meg nincs veszve minden, mindenesetre egy megbantott rakot kihivogatni a pancel mogul nem kispalyas feladat... :)
2009. márc. 11. 23:14

Én oroszlán vagyok skorpió aszcendenssel......az első férjem nyilas volt skorpió aszcendenssel.Állítólag illettünk volna egymáshoz.

Mégis ,nagy,lobogó szerelem után gyors kihülés .

A nagyfiam rák..../sosem járnék rákkal:)/nehéz eset!

de tényleg a nehezen megszerezhető nőkre bukik ,akik aztán összetörik a szivét és év is eltelik sebei nyalogatásával.Utána még nehezebben lép,de megint olyan felé akiért nyújtóznia kell:)

31. 274c9996b8 (válaszként erre: 29. - Piros pillangó)
2009. márc. 11. 21:48

Ha , mar Te ott tartasz , akkor mit szolhat a többi közönseges halando ? !

Nem sokat szerintem -:(

2009. márc. 11. 07:52
mivel lehet egy rák ferfi érdeklodeset megnyerni??? vagy tenyleg csak a passziv varakozas a nyero? vagy egyszeruen csak nem vagyok az esete? fel tolem?
2009. márc. 9. 08:10
mar mar ott tartok, hogy feladom...
2009. febr. 25. 18:21

Az idö mindeg a skorpionak dolgozik ! Mert a skorpio tud varni,kivarni....... felejteni sem felejt ! Ugy , hogy amit ez a RAK fog kapni , majd akkor ...... D.... Nem szeretnek a helyeben lenni :)

De , mondjuk nem mindeg jön össze a viz-viz-parkapcsolat azert itt is kell a szerencse , hogy minden stimmeljen.

A mi idönk egyik legszenzaciossabb , legszebb,legviharossabb szerelem vizjegyek között ;Elisabeth Taylor es Richard Burton kapcsolata , hazassaga volt ! Elisabeth hal-jegyu , Burton skorpio volt,erdemes olvasni rola (rengeget es rengetegen irtak roluk.)

27. piros pillangó (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2009. febr. 24. 20:53

tehat az ido nekem dolgozik.

majd beszamolok, remelem, lesz mirol... <3

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 25. - Piros pillangó)
2009. febr. 24. 18:51

-:)

Azert nem szabad lebecsulni a rak-ot sem , mert akibe ökelme beleakasztja az "ollojat" annak nem igen vannak kilatasai a szabadulasra ! Azt irtad elözöleg hogy , nagyon rossz kapcsolatbol szabadult ez a csökönyös rak ! ? Tehat melysegessen meglett bantva , amikor ez törtenik vele(a rak-kal) bebujik a panceljaba es ott nyalogatja a sebeit !

De , elöbb , utobb kibujik teljessen es akkor elkaphatod :)

25. piros pillangó (válaszként erre: 24. - 274c9996b8)
2009. febr. 24. 18:41

amen.

remelem, az en kis rak-oroszlanom is rajon erre rovidesen ahelyett, hogy biztonsagos rak-poziciojat orizne es onnan tenne oroszlanosan humoros megjegyzeseit. (kinyilik tole a bicska a zsebemben! :D )

24. 274c9996b8 (válaszként erre: 23. - Piros pillangó)
2009. febr. 24. 18:25

Igen , ez igy igaz !

Csakhogy a skorpio jegyu ember jobban felvan vertezve az elet nagy ,harcaira mint a többi halando ! Mint a testi eröben ,egeszsegben ,lelki nagysagban,megingathatatlansagban,kitartasban,batorsagban stb messzi elhuz a többi halando mellett :)

23. piros pillangó (válaszként erre: 22. - 274c9996b8)
2009. febr. 24. 18:19
sajnos, igen! buta hatalmi jatszmak, begubozas, titkolozas miatt mar sok kapcsolatom ment tonkre (vagy letre sem jott). ezuttal nem akarok hibazni. persze meg mindig ott van az õ oldala, nem csak tolem fugg.
22. 274c9996b8 (válaszként erre: 21. - Piros pillangó)
2009. febr. 24. 18:01

Szia !

Tudod azert nagyon JOOOOOOOOOO pofika vagy ! ?

Az utolso mondatoddal elmondtad az emberiseg , az összes csillagjegy legnagyobb gondjat !

Mert MINDNYAJJAN ATTOL FELUNK LEGJOBBAN HOGY , NE ESSUNK POFARA ! Espediglen olyannyira hogy , ebböl a felelemböl adodoan sokszor visszalepunk a BOLDOGSAG utjarol....(

21. piros pillangó (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2009. febr. 24. 17:43
sziasztok! azt hiszem, folytatodni latszik a tortenet kozottem (skorpio - vizonto aszcendenssel) es a ferfiú (rak-oroszlan aszcendenssel). vartam ket hetet, semmit nem csinaltam, latvanyosan nem mutattam extra erdeklodest, vegul nem birta tovabb es lepett. ugyanakkor azt mondta, hogy egyaltalan nem ismerem ot es miert nem kerdezem ot tobbet onmagarol (?!). elmondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, ugyanakkor bucsucsokot kunyeralt, mikor elindultam tole... mondvan, ha nem kapna kihasznalva erezne magat. masreszrol ugy tesz, mint aki nem akar semmit, csak szexet... talan tenyleg csak azt akar... megis, sokszor es sokat beszelgetunk es erzem, hogy talan elkezdett nyitni felem. de nem merek mar remelni semmit, borzaszto kiismerhetetlen es felek is tole most mar. szoval kapcsolodva a targyalt temahoz: a skorpio azert akarja megtudni, mire szamithat, hogy ne essen pofara, ennyit a a skorpiok nagy kemkedesi maniajarol :D
20. 274c9996b8 (válaszként erre: 19. - Christineee)
2009. febr. 11. 18:50

Hidd el TUD rolad mindent , amit erdemes tudni ! Pontossan tudja mire , miert es hogy reagalsz.Ezt Ökelme kinyomozta mar azelött hogy, megkaparintott ! A skorpio nem lep a semmire ! Minden lepest eltervez,kikalkulal barmiröl is legyen szo !

Mig az oroszlan derus , optimizmusaval a legnagyobb gondok közepette is azt mondja ; hogy , majd csak törtenik valmi ? ! ES ALLTALABAN TÖRTENIK IS :)

Es ez az "orcatlan!" felelötlen , extravagany viselkedes nagyon idegesiti a skorpiot ! Mert a nyugodt kulsö ellenere a skorpio gyanakvo , ideges .....

Na , de hat a SZERELEM csodakra kepes !/de , mondjuk en nem reckiroznam !(kos vagyok :)/

19. Christineee (válaszként erre: 18. - 274c9996b8)
2009. febr. 11. 10:46

Hát sok mindent jól látsz nagyon:-D


Tudja milyen vagyok, de még mindig nem tud rólam sokmindent. De minden információja ellenére is imád engem ami egy Oroszlánnak jó, de ugyanakkor tényleg nagyon be tud szólni olyasmit ami bántó a másikra nézve, még akkor is ha egyből utána kedveskednie kell.

Csak mert egyszerűen nem bírja megállni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook