Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Mit lehet kezdeni a guzmán bromélia középen elszáradt virágával? Vágjam le, vagy leszárad magától?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

7. jaloviki2009-01-18 15:35
És azt tudja valaki, hogy milyen földbe tegyem? Most vettem orchidea földet, ami inkább tőzeg, mert azt olvastam, hogy az ilyen típusú növények ezt szeretik... Sima virágföldben volt eddig, de valahogy nem szerette. Nem nőtt. Csak zöld volt, és nem mozdult.

6. rohiani2008-12-29 12:48
A bromélia virágzás után hoz egy fiat, egy kis másik fejlődik mellette, ilyenkor az első növényt ki kell dobni és a fia fog tovább élni,ez majd újra virágzik és fiat is hoz és így tovább az idők végezetéig.
Ja és a közepébe kell tenni vizet ez tényleg fontos.

5. szanád2008-12-29 12:21
a bromélia ha elvirágzott akkor elpusztul....

4. madul2008-12-29 12:15
Csatlakozom!:-)
Tanácsot kérünk!
(válasz winny 3. hozzászólására)

3. winny2008-12-29 11:45
Az én növényemnek is ez a baja.
Középen kellett volna locsolni?
(válasz yoyo24 2. hozzászólására)

2. yoyo242008-12-29 11:29
Ugye úgy locsoltad, hogy mindig a közepébe tetted a vizet a növénynek?

1. mklaudia2008-12-29 11:28
Mit lehet kezdeni a guzmán bromélia középen elszáradt virágának? Vágjam le, vagy leszárad magától?