Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a vízszűrős porszívókról? fórum

Mi a véleményetek a vízszűrős porszívókról? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 29. 16:04
én nekem 2 éve van nagyon szeretem igaz hogy a vizbe megy a por és sár lesz belőle de utána leveretem vizzel a tartályt és a műanyag szűrőt és hagyom megszáradni.Sőt ezt minden porszivózás után el kell mosni de sokkall frissebb a levegő mint mikor a porzsákost használtam mert az állandóan a port hátul kifujta hiába üritettem ki a porszákot minden használat után .Sőt én szoktam belerakni pár csepp illoolajat a vizbe és mikor porszivózok az illóolaj illatával van tele a ház .És ha minden nap vagy 2 naponta használod azért nem vastag sárt fogol kiboritani csak nagyon koszos vizet .Sőt ágyakat is átszivatom vele és abbol is a sok port kiszivja lehet látni a vizbe én csak ajánlani tudom mindenkinek .Ha még valamire kiváncsi vagy irj.
2008. dec. 28. 19:49
Dyras Aqualiss
2008. dec. 28. 19:36
Milyen típusú van neked,ha megkérdezhetem?
6. Magdi8 (válaszként erre: 4. - A9752c112e)
2008. dec. 28. 19:14
Nem is szoktam szárítani, csak minden használat után elmosom, és tiszta vizet engedek bele, úgy teszem el.
5. Magdi8 (válaszként erre: 4. - A9752c112e)
2008. dec. 28. 19:13
Nem. Az enyémnek egy kb. 5 literes tartálya van. Ebbe kell beletölteni kb. 2 liter vizet. Nincsenek külön alkatrészei, csak a tartály.
4. a9752c112e (válaszként erre: 3. - Magdi8)
2008. dec. 28. 19:09
Éppen ettől tartottam,hogy kissé nehéz lesz tisztítani.Elmosás után valóban minden alkatrészt külön kell szárítani?
2008. dec. 28. 19:02
Én nem nagyon vagyok vele megelégedve, mert nehéz tisztítani. A port a vízbe szívja, ebből sár lesz, és a tartályából elég nehéz rendesen kimosni. Ha benne felejted a koszos vizet,és bekapcsolod, nagyon büdös lesz az egész lakás. Abból a szempontból jók, hogy porszívózás közben nem porolnak.
2008. dec. 28. 18:58
Jobbak,mint a porzsákos,vagy porzsák nélküli tartályos porszívók?Valóban szűrik a levegőt is?
2008. dec. 28. 18:57
Mi a véleményetek a vízszűrős porszívókról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook