Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan bírjátok a pihenőnapokat a 90 napos diétában? fórum

Hogyan bírjátok a pihenőnapokat a 90 napos diétában? (tudásbázis kérdés)


2007. okt. 20. 18:29
mi kihaggyuk,mégis fogyunk...lányomnak külön diétája van,párom 90 naposon,én meg eszem a maradékot...hihi kilóra egy deka nem ment le a páromnak,de a nadrág leesik róla...
4. monee1 (válaszként erre: 3. - Rosewood)
2006. okt. 2. 11:36

Hát sok erőt és kitartást kívánok neked, h sikerüljön!!!!!

Különben amikor csináltam, olyan sok energiám volt...bár most iszom a natur varázs teát, és attól se vagyok olyan fáradékony.:)

2006. szept. 27. 20:42
Szerintem ez az a dolog, amit nem feltétélenül kell átvenni egy diétából, még akkor is, ha ez egy árdolgozott, egészségesebbé tett változat. A lénap (vagy mindegy minek nevezem) gyakorlatilag böjt, amit nagyon komolyan kell venni, pl. a fizikai megterhelést mellőzni kell. Én nem 90 napozom, de az alakom megőrzése céljából, és méregtelenítés gyanánt heti egy gyümölcsnapot szoktam tartani, és még olyankor is enerváltnak érzem magam, és természetesen pihenőnapot tartok, na nem az evésben ( :-DDD), hanem az edzésben. Monee1, jól teszed, hogy ezt a marhaságot nem kényszeríted magadra. Hiszen ha muszájból csinálod, és nem azért, mert meg vagy győződve a jótékony hatásáról, akkor előbb-utóbb úgyisd szabályszegés lenne belőle, és valami nagy bűnözés, ergo hízás. Szerintem az a havi 1 víznap is bőven elég volt a régi változatban. Csökkentett kalóriatratalmú, de egészséges étrenddel és sok mozgással ÚGYIS fogyunk, csak kitartónak kell lenni. Ja, és víznap után ember legyen a talpán, aki kibír egy gyümölcsnapot! Azért vagyok ilyen vagány, mert ma gyümölcsnapom van, és flottul betartottam, juhéj! :-)
2006. szept. 27. 12:05

Én azt nagyon jól,úgyanis 2 hét után feladtam:)

Lement 3kilóm, de nem tudtam csinálni amikor a családnak naponta két félét is főztem:(

Hát igen...az akaraterő hiánya:)

2006. szept. 27. 12:00
Hogyan bírjátok a pihenőnapokat a 90 napos diétában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook