Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Karácsonyi emlékkép fórum

Karácsonyi emlékkép (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Karácsonyi emlékkép

23. mahal
2010. nov. 18. 10:03

Szia!

Látom,hogy nem most írtad,de én még csak most olvastam/olvastalak.

Megindító történet,nem is lehet mit hozzá szólni.Ezt érzi az ember..

Szép napot kedves Változó!:)

22. Változó (válaszként erre: 21. - Fanny69)
2010. márc. 8. 14:28
köszönöm :)
2010. febr. 27. 19:34
Borzongva olvastalak... Ez szörnyű lehetett, így már értek ezt-azt. Ezer puszim!!!!
20. Változó (válaszként erre: 19. - 852308703c)
2009. máj. 13. 16:21

Köszönöm a hozzászólásodat!

Igen, talán a sors nem véletlen produkál dolgokat...

:)

Asssszem megtaláltam azt a társat, akiben újra tudok bízni, aki őszintén szeret...

2009. márc. 7. 22:40
erdekes tortenet...az emberbe tobb erzes is elobujik amig a cikket vegig olvassa...:) van rossz es jo oldala is...:) remelem az ota jol vagy..:) marmint a valas ota...
2009. jan. 23. 11:34
Köszönöm a hozzászólásokat, mindenkinek szép hétvégét kívánok! Sziasztok!
17. Besszi
2009. jan. 20. 15:34
És karácsonykor legalább nem vallotta be az apuka, hogy miért nem jutott (többek között) ajándékra a gyerekeknek? Én hiszek a mondásban, miszerint "Isten nem ver bottal!". Reméljük ez az ő esetében sem lesz másként!...
2009. jan. 12. 22:25
Ez nagyon durva.. hát le a kalappal előtted, hogy ezt így sikerült végigcsinálnod. Amíg olvastam, ez a lehetőség futott át az agyamon, és ahogy haladtam a vége felé, egyre inkább csak ez maradt, mint szinte egyetlen variáció. Mégis megrázott a legvégén. Ez gusztustalan. Pfujjjjjjjjjj!
2009. jan. 12. 13:04
Hát, kirázott a hideg a végén. Nem volt szép, hogy hagyta, hogy lelkiismeret furdalásod legyen, az ok meg főleg. Remélem, azóta rendeződött és rendeződik az életed. Minden jót Neked!
14. Változó (válaszként erre: 13. - 236fe2f68e)
2009. jan. 6. 09:36

Köszönöm, hogy elolvastad a történetem...


Mindenkinek boldog új évet kívánok!

2008. dec. 30. 21:07
uuhh...hát a végétől kirázott a hideg..de azért valamiért mégis szép az egész...
12. Változó (válaszként erre: 11. - 38113ab761)
2008. dec. 30. 11:36

Köszönöm!

Amúgy, amiért igazán kikívánkozott belőlem a történet, mert sajnos a karácsony hosszú évek óta mindig a pénzről, a hajráról, a feszültségről, na persze a nagytakarításról szólt, és szerintem evvel nem vagyok egyedül. Az a bizonyos karácsony valami egészen más volt...

Érezhető volt a szeretet, ami annyira őszinte, tiszta, és olyan erővel kötött össze akkor a gyerekeimmel, hogy esküszöm, szenteste nem bántam már semmit.

Talán hihetetlen, de így volt a legszebb.

Köszönöm Page, és neked is minden jót! :)

2008. dec. 30. 08:13

Én is csak ismétegetni tudnám, amiket az előző hozzászólók elmondtak...

Szívfacsaró, szomorú a történet, mégis boldogító, hiszen az ilyen a szeretetet csak ehhez hasonló rendkívüli helyzetekben lehet megtapasztalni...

Remélem, hosszú távon csak nyersz a történtekből, az anyai boldogság mellett, megtalál egy másfajta "boldogság" is az életben :))

Kívánom neked, teljesüljenek a vágyaid.

2008. dec. 29. 16:35

Köszönöm lányok, jól esik!

Egy kedves ismerősöm ezotériával foglalkozik, (ő nevelget :)) hogy megtanuljam elengedni a haragot...

Sok szempontból úgy gondolom igaza van, de nem mindig könnyű. A harag még itt van a lelkemben, de már nem olyan indulattal, mint anno. Való igaz, az idő sok mindent megold, megszépít, sőt! Mostmár úgy érzem, ez sem volt véletlen az életemben. Igyekszem mindenből levonni a következtetést...

Hááát, ebből is csak tanultam. :/


Köszönöm mégegyszer a kedves szavakat :)

és boldog új évet kívánok!

2008. dec. 29. 16:11

Engem is nagyon meghatott a történeted!

A férjed viselkedése borzasztóan felháborított, hogy tud egy apa ilyet tenni a gyerekeivel???

Még a férjemmel is elolvastattam a cikked, hát ő is, szóhoz sem jutott...

Sok erőt és kitartást kívánok a minden napokhoz!

2008. dec. 28. 18:23

Szia

Annyira szomorú a történeted,hogy megkönnyeztem.

Kívánom neked,hogy továbbra is legyél ilyen erős szerető édesanya.

2008. dec. 27. 12:09

Nagyon köszönöm a kedves hozzászólásokat! Sajnos az elmúlt napokban nem voltam net közelben, és ez most jól esett, hogy írtatok!


Mindenkinek további kellemes ünnepeket kívánok, és nagyon boldog új évet :)

2008. dec. 26. 21:37

Talán erre mondják, hogy édesen-keserű...?

Valakit elvesztettél, de találtál helyette mást...mert,biztos máshogy viszonyulsz a gyermekeidhez!

2008. dec. 26. 18:55
Végig olvastam,mert nagyon érdekelt mi lesz ennek a vége.Hát nagyon hatása alá kerültem ennek a történetnek.Nagyon sajnálom,hogy ezt kaptad a férjedtől,de jól döntöttél hogy elváltál töle.Mert te egy nagyon szépérzésű ember vagy,és bizos vagyok abban hogy még lesz karácsonyod olyan ahol az igazi társad fogja a kezed és megbecsül majd téged.Szívből kivánom legyél nagyon-nagyon boldog!Boldog áldott Karácsonyt és Új Évet! érj eröben egészségben kedves családoddal együtt.
2008. dec. 26. 17:59

Éreztem,hogy szomorúan fog végződni a történeted...De erre a "csattanóra" nem számítottam...

Nagyon sajnálom.

Az biztos,hogy nagyon erős nő vagy!További sok erőt kívánok Neked az új évben is.

2008. dec. 26. 17:39
Hát nagyon becsülek érte,hogy így végig bírtad az akkori decembert.s,hogy egy meghitt szép karácsonyt vrázsoltál így is a gyerekeidnek.Én nem tudom mit tennék a helyedben mert nálunk még csak a 15 éves fiam tudja,hogy mi vagyunk a Jézuska,a 9 éves fiam és 5 éves kislányom még azt hiszi,hogy tényleg a Jézuska hozza az ajándékot.
2. ejmi
2008. dec. 26. 17:26

Szomorúan, szép történet, fájdalmas felismeréssel, de happy enddel :))

Remélem megtalálold, megtaláltad az igaz boldogságot.

2008. dec. 26. 17:03
Ismét elszaladt egy év, itt a karácsony és az új év! Az én számomra évek óta ugyanazt jelenti, vegyes érzelmek, nagy kiadások, és a jövőtől való félelem. Nem könnyű néha emlékezni, de emlékezni kell. A jóra, a szépre és a kevésbé kellemes dolgokra is emlékeznünk kell...
Ez az élet.

Ugrás a teljes írásra: Karácsonyi emlékkép

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook