Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált fórum

Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az én fogyókúrás módszerem, ami bevált

1 2 3 4
102. vkata73
2012. jan. 10. 09:54

Sziasztok!


Én új vagyok itt és szeretnék csatlakozni a fórumhoz, ha nem probléma!

Szeretném megosztani veletek, hogy milyen módszerek alkalmaztam én arra, hogy lefogyjak!

Én már gyermekkoromtól kezdve túlsúlyos vagyok és kipróbáltam mindenféle fogyókúrás kezelést, diétás étrendet, gyógyszereket, de mindig sikerült visszaszednem a kilókat.

Most egy új módszert szeretnék kipróbálni, mégpedig a gyomorballon terápiát! Felvettem a kapcsolatot egy céggel és ők egyeztettek nekem konzultációs időpontot egy doktorhoz Székesfehérváron. Mindenféle vizsgálatot elvégeztek rajtam és nincs semmi akadálya annak, hogy a gyomorballont behelyezzék.

Esetleg valakinek van valami tapasztalata a ballonnal kapcsolatban?


Köszi!


Kata

2011. febr. 9. 19:14
be
2011. jan. 25. 17:44
sziasztok!!!bevesztek engem is??
2011. jan. 25. 17:17
Én napi 1100 kcal-t viszek be és nekem is hasonlóan mennek le a kg-k.
2009. márc. 13. 19:35
Nem tudja valaki hol lehet venni fehéje port?vagy amikből lehet késziteni a protein turmixokat?? (fontos lenne:( )
97. cickány64 (válaszként erre: 96. - Szoszilvi81)
2009. febr. 20. 21:59
gyüjts egy kis erőt,mert a papát sem szabad hanyagolni...
2009. febr. 20. 19:25

Sziasztok!

Mai mérlegelésem: 71,5 kg. Ez nem rossz.

Ma egész nap takarítottam, mostam, vasaltam. Már nincs kedvem steppelni, pedig hatékony lenne biztosan, de nincs erőm. :D

95. ashlye (válaszként erre: 90. - Szoszilvi81)
2009. febr. 20. 18:37
:)
2009. febr. 19. 20:29

Így már értem.

Elküldtem priviben a másik fórum kérdésével kapcsolatban, de most olvasom már kipróbáltad. :P

2009. febr. 19. 19:41
dehogynem tudna!!!csak én nem hagyom!ő annyira tudja magát kontrolálni,hogy az már idegesítő.ő ugyanazt várná el a másik embertől is,és ha nem úgy teljesítek ahogy ő mondja,akkor ő annyival elintézi,hogy reménytelen vagyok.vele nem jó konzultálni semmiről,mert ő maximalista magával szemben,és azt hiszi,hogy más is ilyen.
2009. febr. 19. 14:26

Ha a fiad testépítő, ő nem tud neked segíteni?

Tegnap túllettem a nehezén, de még mindig nem vagyok teljesen jól. Még fáj a gyomrom, meg minden belső szervem :S

A mérleg 71,6 kg-t mutatott, végülis nem rossz, igaz kevesebb is voltam már.

91. cickány64 (válaszként erre: 90. - Szoszilvi81)
2009. febr. 18. 21:16
szia.hát az olcsót,dm-eset.én már mindenféle bogyót kipróbáltam,még a Lindaxát is,semmi nem használt.leszoktam a cigiről 2 éve,azóta vagyok gondban a súlyommal.ráadásul az egész családom jól néz ki.férjem gyúrogat meg bicajozik,fiam testépítő meg küzdősportol is.ezért szeretnék szebb lenni.imádok úszni,de csak nyáron,és csúnya vagyok mellettük a bikiniben.
2009. febr. 18. 20:33

Miért utálnálak?!?!?! Inkább irigykedem ;)

Mennyit szeretnél fogyni? Mindenki maga érzi mennyit kell fogynia. Engem a családom piszkál, mármint a szüleim és a nagymamám. Már nem is kell fogynom, így is csinos vagyok. Hagy döntsem el én, hogy hány kilósan érzem jól magam.

Nem is annyira a kilók miatt akarok fogyni, hanem bárhol tudjak ruhát venni.

Az egyik mérethez kicsi vagyok a másikhoz nagy...

Eldöntöttem inkább a kisméretbe fogyok bele ;)

Még van egy pár kiló, de remélem néhány hét alatt megszabadulok tőle.

Nekem azért jó a shake, mert édesszájú vagyok. :P

Így nincs olyan édeséhségem ;)

Melyik shake-t akarod kipróbálni?

89. cickány64 (válaszként erre: 88. - Szoszilvi81)
2009. febr. 18. 09:51
hát szeretnék,persze,csak eddig mindig az éhezős módszert választottam,és nem sikerült sose.45éves vagyok,/tudom,most utálni fogsz!!!/és 71kg,165centi.ami a legrosszabb,hogy egész nap ülök.lehet,hogy így nem tűnik soknak,de én annak érzem.van sztepperem nekem is,de a shéket még nem próbáltam,mindenképp elkezdem.
2009. febr. 16. 21:49

Te is szeretnél fogyni? Ha igen, milyen módszerrel? Hány éves és hány kiló vagy?

Persze csak ha nem vagyok túl indiszkrét ;)

2009. febr. 16. 21:47

Szia!

Mához kéthétre leszek 28 :P

Napi 1-2-szer 15 percet. Még kb 2 hete van meg a sztepper. Volt hogy kimaradt párnap, szeretem, olyan mintha már kezdene látszódni a hatás, bár ahhoz még korai, no de így szivesen csinálom ;)

Én herbalife shake-t iszok reggel-este, ill. van hogy vagy ekkor vagy akkor. Ebédre viszont bármit és bármennyit ami jól esik (igazából nem vagyok nagy étkű, ezért annyit eszek amennyi éppen jól esik). Ha reggelire mást eszem, akkor óvatosabban bánok az ebéddel. ;)

Nyáron 82-83 kiló voltam, októberben 80-ról indítottam a diétát. A legjobb eredményem 71,4 kg volt, de azt a hétvégén elrontottam :P

Centikben is van látványos eredmény :D

86. cickány64 (válaszként erre: 85. - Szoszilvi81)
2009. febr. 16. 21:35
szilvike,te hány éves vagy?és mennyit szteppelsz 1 nap/hét?és milyen diétát választottál?/biztos leírtad már,csak én nem olvastam/
2009. febr. 16. 21:25

Ma 72 kg voltam, sajna elszúrtam a hétvégét nagyon, mentségemre legyen mondva, hétvégén volt a nagy fiam névnapja és hát ünnepi menü dukál. ;)

A hétvégém megint veszélyes lesz, mert jönnek a szüleim látogatóba, és hát a fogyókúrámat nem nézik jó szemmel :S

Addig muszáj leszek nagyon szigorúnak lenni magammal, hogy beleférjen a bűnözés a hétvégén.

84. nagyreni (válaszként erre: 83. - Cickány64)
2009. febr. 15. 20:48
Ha gondolod, nézz be a "Nagyon hatásos fogyókúrák" című topicba, vagyunk ott jópáran bátorítani egymást:-)
2009. febr. 15. 20:47
nem tudom,fogtok-e még topikozni,de most írtam villers-nek és ha sikerül amit kértem tőle,én is csatlakozom hozzátok.csak én már egy kicsit idősebb vagyok mint ti.de én sem adom fel,hogy hordhassak még emberi ruhát.
2009. febr. 12. 18:35

Örömmel jelentem már 71,8 kg voltam hétfőnn :)

Ma elmentem szaunázni, és most olyan mintha összetapostak volna :P

2009. febr. 11. 17:09
Nagyon tetszik a diétád! Mikor középiskolás voltam, én sem vacsoráztam, és mindennap futottam. Soha nem volt gond a súlyommal... 3 éve férjhez mentem, és most 14 hónapos a kislányom... 3 év alatt 6 kg-ot híztam, és az utolsó kettőt most az ünnepek alatt... Nagyon meglepett, hogy így fölgyűrűztek rám a kilók... Rosszul is érzem magam... Hiányzik a futás, de Pesten ha lenne időm sem tudnék hol futni... Jó, hogy eszembe juttattad, hogy a nem vacsorázás a szövetségesem volt régen, és hogy ismét az lehet...
2009. febr. 2. 16:36

Sziasztok!

Ki hogy áll meséljetek! Kicsit leült a topic.

Mai mérlegelésem: 73,0 kg. A hétvégei kiruccanás bűnöspillanatainak köszönhetem :P

Ahhoz képest nem is rossz. Ma azért jobban ügyelek és rápattanok a sztepperre is :)

2009. febr. 1. 01:08
Húúúúúúúúúú, mintha én írtam volna, hogy néha mit csinálok, mit gondolok.
2009. jan. 27. 18:50
Meg van a stepgépem, sikerült is megerőltetni a lábamat. :S
77. 2577cdcc12 (válaszként erre: 76. - Peppencs)
2009. jan. 26. 11:47
Önmagában semmit nem ér...
76. peppencs (válaszként erre: 75. - 2577cdcc12)
2009. jan. 26. 11:41

Szia!

te próbáltad már esetleg ezt az ultrahangos eljárást? tényleg használ?

75. 2577cdcc12 (válaszként erre: 74. - Peppencs)
2009. jan. 25. 22:00
Nincs mellékhatása...
2009. jan. 25. 20:43

Sziasztok!

Hallottatok már valamit az ultrahangos zsírégetésről? Lehet valamilyen mellékhatása?

2009. jan. 23. 19:24

Most láttam egy jó kis taposógépet, 60 euró.

CSak most jelentkeztünk sítanfolyamra, és hát elég sok pénzbe van, így majd máskor :S

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook