Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Lelkigyakorlat" fórum

"Lelkigyakorlat" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Lelkigyakorlat"

7. 60dc903c1a (válaszként erre: 6. - Lalilu)
2009. jan. 20. 16:29

Szia Zsuzsi!

De jó hogy itt vagy te is... Köszönöm a hozzászólást, de hiszen te is tudod milyen a mi munkánk... Persze tudom, hogy ezt is lehet csinálni lélekkel meg anélkül is, de az utóbbit nem érdemes.

Igen, nagyon jó látni az összefogást, ilyenkor még lehet bizakodni...

A babázásban leljék nagyon sok örömöd, legyetek nagyon boldogok és remélem még "találkozunk" itt is, meg az életben is (ugyebár jól szétzilálták a központunkat)...

2009. jan. 20. 13:43

Szia Gerti! Müllerné Szelp Zsuzsi vagyok a Sfoki csal.segítő csoportból. Teljesen véletlenül akadtam rá az írásodra, és szívből örülök, hogy vannak ilyen értékes, lelkiekben gazdag emberek, mint Te és a kis csapatod. Áldozatos munkádban továbbra is tartson meg az Úr, áldjon, és őrizzen meg Téged!

Mi , illetve inkább a férjem, a Katolikus Karitason belül a nővérekkel és önkéntesekkel karöltve ténykedünk, gyűjtéseket szervezünk, és folyamatosan ámulunk, milyen másokért való összefogás és segítő készség van a templomba járó emberekben.

Én most mint tudod, nem dolgozok, babázok. Lányom Dóra lassan másfél éves már, nagyon rohan az idő. További szép napot Neked! Üdv: Zsuzsi

5. 60dc903c1a (válaszként erre: 4. - 16aaf08bb1)
2009. jan. 2. 17:39
Nagyon szépen fogalmaztad meg...köszönöm...
2008. dec. 26. 12:41
Nagyon szép a történet, és az, hogy "igazi", az életből való. Jó volna,ha sokmindenki érezné így: az Isten és a hit bennünk van, és e hit szerint élve a mindennapokat saját lelki békénket teremthetjük meg...
3. 60dc903c1a (válaszként erre: 2. - 416c7ed97f)
2008. dec. 25. 20:52
Köszönöm...
2008. dec. 25. 20:50
Nagyon szép a cikk! Ez a segítségnyújtás valóban a lélek gyakorlatát szolgálta...Elgondolkodtatott!
2008. dec. 24. 11:03
Templomlátogatásaim révén sokféle lelki épülést szolgáló „inger” ér.
A plébános szívhez szóló prédikációi, lelkigyakorlatos misék az ünnepi előkészületekben, alkalmankénti beszélgetések a templomba járó testvérekkel…
Idén már második alkalommal került sor a plébániánkon lelkigyakorlatos szemináriumra, amelyen én (különböző „külső és belső” okok miatt) nem tudtam részt venni. Nagyon sajnáltam, de így hozta az élet...

Ugrás a teljes írásra: "Lelkigyakorlat"

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook