Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek helyrehozható? fórum

Szerintetek helyrehozható? (beszélgetős fórum)


20. Cuczy (válaszként erre: 19. - Sariya)
2008. dec. 25. 13:40

Gratula! :)

Aztán csak semmi műbalhéhiszti! :)


(Tényleg próbáld ki: gyűrd le a hisztidet magadban! Meg lehet csinálni, én is leszoktam róla... és azóta sokkal problémamentesebbé, jobbakká váltak az interperszonális kapcsolataim!


Sok sikert és "élvezzétek jól egymást" :)

19. sariya (válaszként erre: 18. - Csiga78)
2008. dec. 24. 10:49
Köszönöm:)Neked is Boldog Karit:)
18. Csiga78 (válaszként erre: 17. - Sariya)
2008. dec. 24. 10:41

Na akkor jól van,helyes,végülis a karácsony a szeretet ünnepe,ilyenkor nem illik haragot tartani:)))


Kellemes Ünnepeket!!!

17. sariya (válaszként erre: 15. - Csiga78)
2008. dec. 24. 10:17
De teljesen igazad van.Szerencsére KIBÉKÜLTÜNK és együtt töltjük a karácsonyt.Ez nekem a legszebb ajándék:)
16. sariya (válaszként erre: 14. - Roncsika)
2008. dec. 24. 10:15
Igen ezt már megfigyeltem.AMikor rosszkedvű,én is az leszek..Max pár nappal később.Nyelni?Nagyon nehéz..
2008. dec. 23. 19:15

Mindenkinek igazat adok,de azért arra is oda kell figyelni,hogy ne mindig te kérj bocsánat.Na ezt úgy értem,ha esetleg ő a hiszti tényleges kiváltoja,akkor ne mindig te kérj bocsánatot,mert a dolog vége az lesz,hogy a kapcsolatotokban ő akkor mindig mindent meg fog csinálni.mert akár hibás,akár nem te majd úgy is bocsánatot kérsz.Csak akkor tedd,ha tényleg,de tényleg te vagy a hibás.Ha meg el akar menni el kell engedni.Inkább most, mint hogy az egész kapcsolatban te legyél az alárendelt.Tény kompromiszumokat kell kötni,de nem bármi áron.


Tudom,most sokan le fogjátok hurrogni a fejem,de ha a kicsit belegondoltok azért igazam van egy picit.


Vagy nem?:)))


Kellemes és BÉKÉS Ünnepeket Mindannyiotoknak!!!!!!

2008. dec. 23. 18:56

Szia Sariya!


Azt mondják a GURUK, a kapcsolatunkban tükrök vagyunk a másik számára, és Ő is nekünk, amiben saját magunkat láthatjuk! Ha Te türelmetlen vagy hozzá, akkor Ő is az lesz veled, és fordítva. Ezt én sokszor tapasztaltam is, így ha kedves vagyok vele és odafigyelek rá, akkor Ő is így tesz. Ha ő ideges, és is az leszek, így mindig veszekedés a vége! Ha szereted, érdemes lenne kipróbálnod! Eleinte sokat kell nyelni, de megéri, mert minden jobbra fordul, ha igazán akarod. Minden jót nektek!

13. genlips (válaszként erre: 12. - Sariya)
2008. dec. 23. 18:15
nem ő hozza ki belőled, hanem a te természeted, reakcióid ilyenek. ezen lehet változtatni és később "mást hoz ki belőled", nem a legrosszabbat.
12. sariya (válaszként erre: 11. - Csutika100)
2008. dec. 23. 17:25
Igyexem.Dehát mindig sikerül kihoznia belőlem a legrosszabbat.
2008. dec. 23. 17:13

Nehogy egyszer megunja,

Nagyon sok nő van, több mint fiú.

Ha tényleg szereted változtas.

Egyszer-kézszer elmegy , hosszú távon nem biztos.

10. sariya (válaszként erre: 8. - Cuczy)
2008. dec. 23. 15:56
Nem szeretném tovább azt csinálni mint régen..És nem érte,hanem magamért.
2008. dec. 23. 15:48
Tudjátok,igy 40-felett jön rá az ember,hogyan és mit kellet volna tenni,hogy ilyenkor ne legyen egyedül! Tanácsolom a fiatalabbaknak,nagyon figyeljenek oda mit és hogyan tesznek,nehogy egyedül legyenek hirtelen. nekem most ,talán szerencsém van,de inkább ez a becsületről,és az öszinteségről szol!
8. Cuczy (válaszként erre: 1. - Sariya)
2008. dec. 23. 15:36

Szia!


Ha már tudatosult benned, hogy azért hisztizel, mert elfojtod a vágyaidat, akkor döntsd el végre mit akarsz:

Megadod magadnak azt amire vágysz, vagy nem?

Ha nem, akkor tartsd is magad ehhez, hisz ez a te döntésed! Ne másra haragudj, neheztelj csak azért, mert másképp dönt mint te.

Ha sikerül ezt következetesen elkönyvelned magadban, és tartósan is tartod magad ehhez a döntésedhez a jövőben, akkor meglásd a haragod sem fog fellobbanni.

Vagy csak egyszerűen éld meg a vágyaidat (már ha nem okozol vele kárt magadnak, vagy másnak :)

A párod pedig akkor fog majd újra bízni benned, ha következetes lesz a viselkedésed, és őszintén elmondod neki, hogy valójában mi is bánt... (ezek szerint nem vele kapcsolatban, hanem saját magaddal...)

7. Myrthil (válaszként erre: 6. - Sariya)
2008. dec. 23. 15:13
Ez a jó gondolat! Csak legyél vele nagyon kedves - azért ne nyálasan - és akkor gyorsabban elfelejti a dolgot!
6. sariya (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2008. dec. 23. 15:10

Az biztos,hogy megsértettem,bár őt nem nehéz,mert elég érzékeny.Most mindenesetre asszem hagyom,hogy lenyugodjon.Megtettem az első lépést felé..Holnap úgyis Kari..Hát remélem nem pont most fogom elveszíteni..

Szóba se hozom a dolgot.Nincs érteleme..

2008. dec. 23. 15:04

Ismerős. :-) Vérig sértetted vagy pedig a reakciódat várja. De ha a végére engedett, az már jó jel!!!!

Légy vele kedves és meglátod, megbocsájt! Csak arra figyelj, hogy ne kezdjetek el azon veszekedni, hogy ki kezdte az elözőt. :-)

Remélem, sikerül rendbe hozni a dolgot!

2008. dec. 23. 14:55
Már bocsánatot kértem,és ma már beszéltünk telón,de nem tom..az elején olyan hideg volt,meg úgy köszönt hogy csá(ami nem túl barátságos számomra),de próbáltam kedves lenni és akkor mintha engedett volna..
3. Myrthil (válaszként erre: 1. - Sariya)
2008. dec. 23. 14:52

Milyen dolgokat nyomsz el? Ha tudod, beszéld meg vele.

De szerintem első lépésben kérj tőle bocsánatot. A szavaidból úgy veszem ki, hogy te kezdted a veszekedést, tehát neked kell bocsánatot kérned.

Én általában akkor hisztizem, ha fáradt vagyok. Leültünk, megbeszéltük. Azóta én is próbálom magam visszafogni, és ő könnyebben elviseli ezeket a "kitöréseket"!

2008. dec. 23. 14:48
ne függj tőle ennyire, első lépésben.
2008. dec. 23. 14:40
A napokban elég csúnyán összavesztem a párommal,immár sokadjára.Hozzá se szóltam.Tegnap már majdnem szakítottunk is.Néha nagyon fel tud húzni és akkor jön a hisztim.Amit nem csak ő,de én is nehezen viselek.Azt mondta,hogy ezt már nem bírja..És rájöttem,hogy azért és olyan dolgok miatt hisztizek,amiket nem merek/akarok megélni,pedig vágyom rá.Elnyomom ezeket,és mikor ő megteszi,akkor jn a hiszti.Nem tudom mit tehetnék.Nem akarom elveszíteni..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook