Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tisztasági betét..igen, vagy nem? fórum

Tisztasági betét..igen, vagy nem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
88. d7e65d27c4 (válaszként erre: 87. - Gyöngyszemü)
2010. máj. 28. 22:00

jujj ezt nem tudttam :/:/

fordultál már orvoshoz?

87. gyöngyszemü (válaszként erre: 86. - D7e65d27c4)
2010. máj. 28. 21:07
Az utóbbi években, úgy 2éve nemszedek gyógyit, és ezzel egy időbe, nembírom a tampont se! Pedig azelött csak azt bírtam, abbol is elég volt a mini napi 2. Mostmeg nembírom elviselni, idegesít irritál a tampon, így marad betét. :-( Még a minitsem tudom felhelyezni, nemhogy a Super plust!!!
86. d7e65d27c4 (válaszként erre: 85. - Gyöngyszemü)
2010. máj. 28. 16:07

próbáld ki az o.b-tól a super plus tampont,ezek szülés utánra valóak,tehát nagyon jól szívják magukba a cuccot :)

nekem is nagyon erős szokott lenni a vérzésem,és kipróbáltam !!

nekem bevált !:)

1 próbát megér :)

2010. máj. 24. 23:05
Most vettem a napokban egy éjjszakai betétet, gondoltam jó lesz, addig jó is amíg nemakartam kicserélni az alja ami a bugyingóhoz ragad, totál odaragadt, a többipedig szétesett darabokra. A bugyiról pedig szinte képtelenség eltávolítani. :-((
2010. máj. 24. 17:16

pedig a tampon nem látszódik,nem csúszik el,és olyan mintha nem is lenne ott semmi :)

amúgy a saját hüvelyedbe nyúlsz bele közben,és nem máséba :)

ráadásul nem "zörög-csörög",és nem kínos mint a betétét !

de kinek mi a jó!

2010. jan. 29. 22:43

Sziasztok!


Én kb 3 éve menstruálok és most is és mindig is betétet használtam. A tampont nem bírom 1szerűen: egészségtelen, a bacik melegágya, ráadásul undorítónak találom hogy felnyúlkáljak magamnak. Ezen kívül engem mindig is arra neveltek hogy betétben legyek, sosem engedték hogy tamponozzak (jól is tették!). Tény, hogy a betét kényelmetlen, én is és rajtam kívül is még sokan úgy érzik, hogy olyan mintha pelenkában lennénk. De inkább pelus, minthogy fertőzés és magamnak nyúlkálás. Nagyon erős a vérzésem így vastag és hosszú betétet kell viselnem. Az az igazság hogy nekem éjszakára nem elég 1 betét, hanem 2-t kell berakni, az már nagyon kényelmetlen és kellemetlen: vastag illetve csörög zörög ha épp megmoccanok. Nem tudjátok, hogy melyik a legvastagabb és leghosszabb betét? Mert akkor abból lehet hogy elég volna 1et betenni éjjelre, ráadást nappal is jobb ha ritkábban kell cserélni (mert ugye van olyan helyzet hogy nem tudunk).

2010. jan. 4. 01:40
pontosabban csak akkor hordok ilyesmit
2010. jan. 4. 01:40
Én használok, de menstruációkor is azt használom, milliószor kényelmesebb, mint bármelyik más - számomra.
80. Belana
2010. jan. 1. 18:15
ÉN használok, mivel általában erősebb a folyásom. Régen nem használtam és akkor is túl éltük valahogy, de nekem akadtak kínos pillanataim, szóval nekem csak jól jött a lehetőség. Együttlét után (aktusos), hiába mosakszik az ember, jön visszafelé is aminek jönnie kell. Páromat nem zavarja, soha nem szólt egy árva mukkot sem. Nálunk természetes. Néha én sem használok, olyankor szinte meztelennek érzem magam, olyan fura érzés.
2010. jan. 1. 17:30

A Naturella Light-ot ajánlom azoknak, akik a kényelmetlenség miatt nem használnak. Ez nem mozdul el, nem gyűrődik, leheletvékony, tangás és sima bugyiba is jó.


A márkátlan olcsó gagyik viszont használhatatlanok. Több kárt okoznak, mint hasznot. (nem szellőznek pl.)


Engem nem zavar, páromat pedig nem zavarhatja egyáltalán, mivel nem találkozik vele. Nem viselem a nap 24 órájában. :))

2009. szept. 29. 10:23
Én páromat sem zavarja, természetes, nővel együtt járó dolog! :)
2009. szept. 29. 08:15

Én nem használok ilyesmit, mert idegesít az érzete. Egyébként nem lesz tőle senki tisztább :)))). Reggel és este kell zuhanyozni, akkor semmilyen szagok nem keletkeznek. Akkor lehet jelentősége, ha wc-zés után újat teszel be. Tehát naponta legalább 4-5-ször cseréled. Mikor otthon vagy és a párod láthat bugyiban, vagy meztelenül, tök felesleges viselni. Együttlét előtt pedig remélem mindenki tisztálkodik, a férfiakat is beleértve.

Mivel általában műanyag alja van, nehezebb a szellőzése, pláne nyáron. Én inkább többször cserélek fehérneműt, és ha zuhanyozni nincs időm, intim törlőkendővel igyekszem tisztán tartani magam.

Egy időben különben én is használtam, de a párom sosem jött rá :).

2009. szept. 29. 08:15
Nálunk nincs ebből bibi a páromat nem zavarja
75. kingi7
2009. aug. 7. 22:47

Én használok, páromat nem zavarja, természetes dolog...

ehgy problémám van, ha egy kicsit több a váladék, vagy baleset történik a tampon mellett, átázik...

A carefree-t használom... tud valaki olyat ami hasonló nagyságú és nem ázik át?

Most szülés után jól jönne :P

2009. júl. 14. 14:32

Sziasztok!

Én csak akkor használom, ha megvan, akkor is csak a szupervékony, flexibilis és illatosított változatát a tampon mellett, mert biztonságot és jó közérzetet ad számomra.

Szerintem egyébként a mindennapos használatával sincs semmi baj, de én a magam részéről nem érzem szükségét.

Egyébként nálunk nem zavaró tényező, már csak amiatt sem hogy csak menzeszkor használom; olyankor úgyis másképp oldjuk meg a szexuális életünket, tehát esély sincs a "zavarásra". :)

2009. júl. 14. 14:16

Sziasztok!


Én is használok már vagy 5éve!Most alapból mivel babát várok de én már nem érzem jól magam ha nincs!!A páromat nem zavarja nem érdekli különösebben de az illatosított fajtát azt birja!!

72. anry07
2009. júl. 14. 14:14

Szerintem egyáltalán nem zavaró. Én speciel, örülök neki, hogy barátnőm végre elkezdte használni, mert így sokkal "frissebbek" a dolgok.

Az intim együtlétekeinket sem zavarja különösebben, legalábbis a részemről. Mert az elején, amikor még csak "kezembe veszem a dolgokat":) nem lehet semmi különbséget érezni, a későbbiekben meg úgyis lekerül a bugyi, akkor meg már teljesen mindegy, hogy van e benne valami, vagy nem..

71. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 68. - 546185aeac)
2009. jan. 24. 14:40
Én pedig ezért írtam:-))Hátha jön a több válasz!:-))
70. gyöngyszemü (válaszként erre: 68. - 546185aeac)
2009. jan. 24. 10:44
Természetes hogy a betétet ki kell venni elötte!
69. 546185aeac (válaszként erre: 68. - 546185aeac)
2009. jan. 24. 09:06
Igaz, igaz , ez a fő kérdésben nincs bent, csak a fórumnyitó kérdésemben .
68. 546185aeac (válaszként erre: 67. - 3cf80f2b78)
2009. jan. 24. 09:05

Erika, köszönöm Neked mégegyszer .:)

Csak azért tettem ki újra a kérdést, mert kevesebb válasz érkezik a kérdésnek arra a részére, hogy párunk hogy vélekedik róla, és mi történik az "esemény" előtt.

2009. jan. 14. 09:22
Már szóltam ehhez a témához,de leírom újra!Mindig használok,hol ilyet,hol olyat (illatos.nem illatos)és akció előtt mindig kiveszem!!!
2009. jan. 13. 14:22

Szerintem a mindennapos használata jó, hasznos, higénikus.

De intim együttlét előtt...hmmm...hogyismondjam...én nem tennék, illúzióromboló...

Még nekem is, nemcsak a férfinak.

65. 546185aeac (válaszként erre: 1. - 546185aeac)
2009. jan. 13. 14:15

Ilyen kérdést még nem találtam itt a fórumban, úgyhogy én felteszem a kérdést, aztán meglátjuk, hogy mit tudunk összehozni ebben a kérdésben, témában. .

Nálunk szinte állandó és mindennapos vitatéma a tisztasági betét használata. Ahogy a reklámok is szajkózzák, biztonságot és frissességet ad, tiszta érzetet biztosít. De hogy vélekednek erről nők és férfiak külön-külön ? Én speciel szeretem, mert jobb tőle a közérzetem, használom is minden nap. DE :

Illúzióromboló (lehet)-e a tisztasági betét használata párunk előtt ? Esetleg adott pillanatban, hogy valami megbújik a fehérneműnkben ?

Ki használ, ki nem használ ? Milyen módon ? Kikerül e a fehérneműből együttlét előtt ?

Zavarja-e párunkat a tisztasági betét használata ???? Stb. Ezekre a kérdésekre szeretnék választ kapni elsősorban. Nők és bátor férfiak válaszát is várom. Köszönöm.

Bátran írja le mindenki, ki hogyan oldja meg ezt a kérdést. . . Köszönöm mégegyszer

64. Klimpírozi (válaszként erre: 63. - Missygirl.e)
2009. jan. 5. 10:55
ez a beszéd:))
2009. jan. 5. 10:51
Sok helyen olvastam, hogy nem ajánlatos a használata, főleg az illatosítottnak, viszont sok helyen pedig javasolják. Szóval mindenki döntse el önmaga, hogy neki hogy és mi a jó!
2009. jan. 5. 10:38

Hála az égieknek, flórám és faunám rendben, kóros elváltozás még a mindennapi tisztasági betéteim használata mellett sem tapasztalható...régen rossz, ha a betét okozna efféle bajt, mekkora ökörség:))

De jajj... minden alkalommal cserélem a betétet, napjában többször, használva a nedves törlőt is, most mi lesz?

61. 546185aeac (válaszként erre: 55. - 20eebe3d4c)
2009. jan. 5. 10:22
Ez így nem igaz.
2009. jan. 1. 20:21

Terhességem előtt maximálisan tisztasági betét mániás voltam,szinte állandóan használtam.

Érdekes mióta babát várok,teljesen megváltoztam.

Pedig bővebb a váladékozás(ami terhesség alatt sajna igy van)de nem tudom elviselni.

Mintha valami gyulladást csinálna,viszketek tőle...stb.pedig semmi bajom nincs.

Csak gondolom a több váladékon könnyebben megtelepedhetnek a bacik....

Mióta nem használom azóta semmi gondom nincs:)

Majd visszatérek...remélem..

2009. jan. 1. 19:55
Igen. Számomra elengedhetetlen. Főleg aktus után, amikor nincs lehetőség tisztálkodásra. Mert ugyebár a spontán dolgok az izgalmasak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook