Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Amerikai Zöldkártya lottó! Jelentkezett már valaki rá? Tapasztalatok? fórum

Amerikai Zöldkártya lottó! Jelentkezett már valaki rá? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

2018. jan. 27. 03:17

Sziasztok! 

Olyan magyar üzenetèt várom, akinek van zöld kártyája de nem tudja hogyan induljon el az Egyesült Államokba. Én az USA-ban élek lassan 10 ève. Talán tudok segiteni egy új élet elkezdèsèben. 

FONTOS: Csak olyan irjon, akinek MEGVAN/HAMAROSAN MEGLESZ A ZÖLDKÀRTYÀJA ÈS TISZTESSÈGES EMBER. Sajnalom, de egyedulallo ferfi kerem ne irjon. Anyagiakban nem tudok segiteni. KERLEK ne irjatok massal kapcsolatban. Köszönöm. Sok sikert mindenkinek es sajnalom ha az uzenetem kisse durvanak tunik, nem àll szandekomban senkit megserteni. ☺ e-mailem: emmaswan82@mail.com

2010. nov. 17. 18:06
Sajnos én is bedőltem az usafis-nek. A jelentkezésem után pár perccel találtam meg ezt az oldalt, és egyből küldtem emailt hogy visszamondom a jelentkezést személyes okok miatt, de nem tudom, hogy ez sikerült-e. Valaki tudja, mi a teendő ilyenkor? Nyilván zároltatom a számlámat, de lesz ennek valami következménye? Úgy értem, később keresni fogják rajtam a pénzüket vagy mi fog történni? Előre is köszönöm!
24. Georg2010 (válaszként erre: 23. - Mari20)
2010. szept. 21. 22:02

Kedves Mari20!

Tegnap már kértem, hogy ne hülyítsük a többieket, ha halvány lila gőzünk sincs az egészről!

Ha legalább az alattad lévő szöveget elolvastad volna, nem koptatnád hiába a billentyűzetedet.

Mi az, hogy 2 x húznak az évben?

1 jelentkezés , egy húzás/év

Ez nem autó nyereménybetétkönyv:-)

Ha Te magad is lehúzásnak tartod, akkor minek fizetsz nekik?

Szerintem fizesd be az 5 évre szóló pénzösszeget is, ha nincs jobb helye, bár sok az árvízkárosult, aki örülne ennek az összegnek is.

Senki ne fizessen ügynöknek usafis.org és társai . . .

Amúgy meg, ha minimálisan sem beszéled az Angolt, minek akarsz kimenni oda?

Ha gyenge szinten beszéled a nyelvet, ki tudod tölteni az adatlapot és itt van a segítség is tök ingyen: [link]

23. Mari20
2010. szept. 21. 09:47

igen én már egy évet befizettem

2x- van egy évbe húzás....


állitólag van aki megkapja, én még nem beszéltem olyannal


de lehúzásnak tartom....

mert állandóan bombáztak az ajánlattal, hogy most extra kedvezménnyel 5 évre befizethetek....

nagyobb esély...



de ha van rá felesleges pénzed...

ha netán kihúznak 1 év alatt különféle feltételeknek kell megfelelj

22. Georg2010 (válaszként erre: 21. - Palkot)
2010. szept. 20. 22:55

Borzasztóan idegesítő, amikor 21 válaszon keresztül hülyítitek egymást.

Ahelyett, hogy több keresőszóra használnátok a google-t.

Először is a hivatalos jelentkezés helye - ingyen - [link]

Másodszor. Szájbarágósan – ingyen – egy srác leírja nektek, hogy mit és hogyan kell csinálni itt: [link]

Jelentkezési határidő ebben az évben: 2010 október 5-től november 3-ig.

Na most én adnám meg a számlaszámomat és várom az adományokat: DD

Nem mégsem, inkább aki kijutott az infóval hívjon meg magához vendégségbe:-))

Ide írhatsz: veki2007@gmail.com

21. palkot
2009. júl. 14. 12:36

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani nekem, hogy mi van akkor ha én már jelentkeztem egy fizetős oldalon, ami ezek szerint nem hivatalos? Ha jelentkezek egy olyan oldalon, ami hivatalos, akkor nem zárom ki magam? Tehát akkor úgy veszik, hogy kétszer jelentkeztem vagy a nem hivatalos nem számít? Aki jártas ebben az kérem segítsen!

20. d4a2436008 (válaszként erre: 16. - Kobagabi)
2009. júl. 7. 18:41
Nem szabad senkinek megadni, a kartyaszamodat.Nagyon sok a szelhamos. Probalj, a bankoddal beszelni, hogy ne tudjak levenni. Szerintem ha csak az elejerol adtal meg par szamot, nem sikerul. En Floridaban elek, es a multkor fizettem volna computeren keresztul,a mobilomat, mindig igy szoktam.Valami miatt nem tudtam fizetni, probalkoztam tobbszor is, es a bankom leallitotta, a kartyamat, mert azt hittek, hogy illetektelenek kezebe kerult. Azota kaptam egy masik kartyat. Senkinek ne add meg a kartyad szamait!!!
19. kobagabi (válaszként erre: 17. - SF)
2009. júl. 7. 17:08

remélem nem így lesz:( Csak az első 4 számot adtam meg, azóta meg egyfolytában nézem a kártya egyenlegét, eddig szerencsére semmit nem vettek le:)

De azóta is hívtak vagy 5-ször.

Remélem többször nem hívnak.

18. SF (válaszként erre: 16. - Kobagabi)
2009. júl. 6. 14:32
Azért remélem, nem lesz igazam!
17. SF (válaszként erre: 16. - Kobagabi)
2009. júl. 6. 14:31

Nem mondod, hogy egy ismeretlen kéri a kártyaszámodat, erre te bediktálod? Ez nagyon veszélyes!

Már ne haragudj, de ott kellett volna gyanút fognod, hogy a Bevándorlási Hivatal vezetőjeként mutatkozott be valaki. Nehogymár annyira ráérjen egy ilyen nagy formátumú hivatal vezetője, hogy csak úgy szóba álljon egy potenciális bevándorlóval! Örülhetsz, ha ezek után nem nulláznak le a csalók!

2009. júl. 6. 14:20

Na képzeljétek! A google-ba beírtam, hogy munka külföldön, kijött elsőnek egy ilyen oldal, ahol zöldkártyát lehet nyerni. Ez is fizetős, annyit csináltam, hogy beírtam az emailcímem, de amikor továbbléptem, és láttam fizetős, akkor abbahagytam a regisztrálást. Na nem sokra rá, telefonáltak állítólag Amerikából, és 1/2 óráig diskuráltunk angolul a végén kibökte, ahhoz hogy bizti mehessünk fizetni kell 228 EU-rót. Master Card számot kért. Elkezdtem diktálni, de belémötlött, mi van ha átverés. Ekkor hívta az igazgatót. Bemutatkozott, mint az Amerikai Bevándorlási Hivatal vezetője, és csupa szép és jót mondott. A végén kinyomtam rá a telefont, mert megijedtem, hogy ezt a hívást is lehet velem fizettetik ki, mert a férjemnek volt hasonló (csak ő sms-sekért fizetett jó sokat).

Szerintetek, ha csak a mastercard első pár számát adtam meg, abból ki tudják generálni valahogy az enyémet?! Félek, nehogy valahogy leszedjék a pénzemet, én meg lessek!!!

Szerintetek átverés lehetett? Most csörgött a telóm, megint onnan hívtak. Kinyomtam!

15. coco0118 (válaszként erre: 2. - Vickie)
2009. ápr. 14. 12:02
Helló! Meg tudnátok mondani, hogy Ti hol regisztráltatok ingyenesen?? Előre is köszi. Helló.
14. pinpilla (válaszként erre: 2. - Vickie)
2009. márc. 12. 22:17
Ird meg légyszi,hogy hol jelentkeztetek,mert,amiröl én tudok az nem átverés.Az USA.ba egy magyar utazási irodába kell intézni,minden év novemberbe és 50 dollár.Ismerem őket és megbizhatóak.
2009. márc. 12. 22:10
ÁÉn kipróbáltam,regisztráltam,na nem ingyen,de nem volta szerencsém.Nem is biztos,hopgy ojan nagy szerencse az.Állitólag sokan nyertek már zöld kártyát.Ha ezt a kérdést feltetted,akkor tudod,hogy hogyan müködikez,én nem akarok itt most nevet,meg bármit is mondani,nehogy reklámnak tünjön és gond legyen belőlle.
12. madarasfa (válaszként erre: 10. - Vickie)
2009. márc. 9. 11:19
Ezen az oldalon jelentkezett az ismerős házaspár? Engem is érdekel a téma, de szerintem a legtöbb oldal fizetős... Amit ajánlottál másodszorra, azt még nem néztem meg, ezen regisztrált a párod, és ez nem fizetős?
11. Holly
2009. febr. 22. 17:08

Szia,

én egy barát házaspárt ismerek, ők így mentek ki usa-ba, azóta is Floridában élnek a kis szerencsések :)

10. vickie
2008. dec. 22. 18:19

[link]

Nezd meg ezt, itt fel is van tuntetve, hogy az online regisztracio ingyenes! De szerintem a D-2011-re meg nem lehet jelentkezni, a D-2010-es pedig mar dec. 1.-en lezarult!

9. vickie (válaszként erre: 8. - Naildi81)
2008. dec. 22. 18:02
Tenyleg? Egy pillanat megkerdezem a parom melyiket toltotte ki!
8. naildi81 (válaszként erre: 4. - Vickie)
2008. dec. 22. 17:44
Ez is fizetős.
2008. dec. 22. 17:29
Leírnátok röviden nekem,hogy mi ez az " Amerikai zöldkártya lottó?
2008. dec. 22. 17:28
Kaptam,de nem áll szándékomban,és már nagyon idegesítenek ezek az ablakok,amik mindig megjelennek.
2008. dec. 22. 17:18
Belinkeltem ide a lap cimet, itt lehet jelentkezni!
2008. dec. 22. 17:17
2008. dec. 22. 17:13
És esetleg tudnál nekem küldeni priviben címet ahol jelentkezni lehet? Én tegnap egyet megnéztem de az fizetős volt, így nem küldtem el a jelentkezést. Nekem is van egy ismerősöm aki pár éve így jutott ki és ők is azóta kint élnek.
2008. dec. 22. 17:09
Szia, mi a 2008-ra jelentkeztunk a parommal, de majd csak nyaron tudjuk meg az eredmenyet! A lenyeg, hogy ne hogy olyen helyen toltsd ki ahol penzbe kerul, mert az csak atveres. Teljesen ingyenes! Amugy ismerek egy par embert aki igy nyerte es azota is az usa-ban el.
2008. dec. 22. 17:05
Amerikai Zöldkártya lottó! Jelentkezett már valaki rá? Tapasztalatok? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook