Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik örökbe fogadtunk, beszélgessünk /Vitamentes fórum/ fórum

Akik örökbe fogadtunk, beszélgessünk /Vitamentes fórum/ (beszélgetős fórum)


2010. febr. 17. 19:41

Ma találkoztam egy növel aki örökbe fogadót egy kisfiút hosszasan beszélgetünk persze míg a kisfiú engedett .

Néztem néztem gyönyörű okos kisfiú s gondoltam milyen nagy szerencse érte mert jó helyre került .

Mikor haza jöttek a fiaim átöleltem és megpusziltam őket s tudom hogy ők is jó helyen vannak .

Nagyon sok dologról beszélgetünk szinte azonos problémáink voltak olyan jo volt beszélgetni kibeszélni és tapasztalni dolgokat ami minket érint

ezért jó ha össze fognak az örökbe fogadó szülök mert azonos gondjaink lehetnek s segélyhelyük egymást fogjunk össze

2009. jan. 5. 08:03

féltem mert igen akaratos

meg klasszul elsírom magam vagy sajnáljanak s rá jött hogy a papénál mamánál ez klasszul működik

na ezért mondtam hogy napközi otthonos iskolába iratom

2009. jan. 4. 19:43
Na az én nagyfiam nem akar matekozni mindent csak azt nem!
2009. jan. 4. 19:17

sziasztok

elmúlt a karácsony s jőnek a minden napok

el kell mondanom rém büszke vagyok a fiamra mert szó nélkül gyakoroltunk írást olvasást matekot nagyon ügyesen megcsinálta a házit és a gyakorlást büszke vagyok rá

2008. dec. 22. 21:39
én is várom kíváncsi vagyok
5. 4d9f8affae (válaszként erre: 3. - C6b27363e5)
2008. dec. 22. 20:43

Szia!

Igen itt van Pápán nagyon sok öf.Nagyon szeretünk oda járni sokat beszélgetünk és jót is tesz!

2008. dec. 22. 17:51
hol vagytok
3. c6b27363e5 (válaszként erre: 2. - 4d9f8affae)
2008. dec. 22. 17:01

köszönöm s üdvözlek

nálatok van örökbefogadó klub ,

szoktál járni ?

2008. dec. 22. 16:51

Szia Hangyika!

Mi 10 éve lesz holnap,hogy hazahoztuk Bálintomat,Ákink 7,Szaffikánk 2 éves!Tapasztalatom óriási!

2008. dec. 22. 16:47

Kedves örökbe fogadó szülök

Azért indítottam ezt a fórumot, mert szeretnék kérdezni olyan embereket, akik örökbe fogadtak mi volt a tapasztalatuk hogyan élték, meg hogy simult bele az életükbe ez a dolog .

Minden kérdésre és minden félelemre és kétnejűség beszélgessünk

Én 3 éve fogadtam örökbe két fiútestvért.

Igaz nem ecetre a nagyobbikat Júliusban a kicsit októberben

S most kaptunk a gyám hivataltól egy levelet, hogy szeretnének itt örökbefogadási klubot indítani én nagyon jónak tartom, a dolgot. Nálatok van ilyen? Szeretek járni? Vagy esetlegesen hülyeségnek tartod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook