Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ajándékötletek nem csak karácsonyra fórum

Ajándékötletek nem csak karácsonyra (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ajándékötletek nem csak karácsonyra

2010. jan. 28. 16:20
karácsonyra a főnökeimnek petrezselymes ill. zelleres sót készítettem, az enyém a citromos változat maradt, más helyre narancsos sót ajándékoztam. a két zöld bio, vagyis a volt szomszéd permetmentes kerjéből származik, és szárítás után daráltam össze a durva sóval, csodaszép üveget kaptam, abba tettem. mellé saját készítésű mézes sütit csomagoltam celofánba. úgy láttam, örültek :-)
2009. febr. 5. 11:31
Én próbálom mindig már 3hónappal előbb kipuhatolózni, hogy ki mit szeretne. Így a sok közül kiválasztok valamit és azt kapja az illető.
2009. febr. 3. 21:15
Én most könyveket ajándékozgatok egy ideje mindenkinek, mert rokonaim körében már megvan mindenkinek minden szinte, s haszontalan, csak porfogó dolgot nem akarok venni senkinek sem. Igaz a könyveknél is egy idő után kifogy a témákból az ember, s amíg nem jelenik meg egy-egy újabb szép könyv, addig ajándékcsomagokat készítek/készíttetek, olyan dolgokkal, amiket tudom, hogy szeret/kedvel a másik fél.Oda kell figyelnem, mert anyósomék például a gyümölcsteákat nem kedvelik, anyukám csak Nescafe-t iszik,tehát akármilyen tea vagy kávé nem kerülhet a csomagba.Köszönöm az újabb tippeket!Anyukámnak most 16-án lesz a névnapja, így aktuális az ajándékvásárlás.
2008. dec. 22. 15:39
testvéremmel nagyjábból megegyeztünk, hogy idén úgy ajándékozunk egymásnak, hogy több ki sapróságot veszünk, ezeket külön-külön becsomagoljuk és egy nagyobb dobozban vagy táskában adjuk oda (vagy épp elrejtjük ezeket a ház bizonyos pontjain, és útmutatót készítünk amegtalálásához, de ez azért kissé gyerekes (nekünk)) én vásároltam neki egy könyvet, amit nem volt nehéz megtalálni, mert tudtam jól, melyik a kedvenc könyvsorozata, így hamar ráakadtam, ráadásul valamiféle "jubileumi kiadást" választottam... pár nappal később mesélte anyum, hogy könyvesboltban volt testvéremmel és pontosan ugyan azt a könyvet szerette volna megvennimagának, amelyiket én választottam karácsonyra. kicsit kellemetlen helyzet let volna, de szerencsére elújságoltam anyumnak, milyen zsákmányra tettem szert, így időben közbe tudott lépni. :D mellesleg az "ajándékdobozban" van egy sál, ami most tinik körében eléggé divatos, úgy veszem észre, van egy egyipromi amulett, amit ugyan a nyugatinál az aluljáróban szeretztem be :D de nagyon fog neki örülni, mert szereti az egyipromos dolgokat. :)
2008. dec. 22. 13:42
Idén (is) személyreszabott ajándékokkal kedveskedem azoknak, akiket szeretek. Kedvesem és a Barátom (a két szó két fogalom!!!) nagyon személyeset kap. A felsoroltak között ezt nem láttam, de amint lehet, kiírom ide (a Kedvesem is olvassa a hozzászólásaimat és nem lenne akkor meglepetés neki☺). Aki azonban már most szeretné tudni, annak priviben megírom.☺
1. j357
2008. dec. 22. 11:03
Adni jó, csak kérdéses, hogy az ajándékozott mennyire örül az ajándéknak. Általában igyekszem olyan ajándékokkal meglepni szeretteimet, aminek én is örülnék, meg persze bízom benne, hogy nekik is tetszik.
A gyerekek jelzik kívánságaikat, így őket könnyebb meglepni. A felnőtteknél már más a helyzet. El lehet menni közösen nézelődni és így megfigyelhetjük mi tetszik a meglependő személynek. De ha a közös nézelődés nem jön össze vagy még nagyobb meglepetést szeretnénk, akkor bizony gondolkodhatunk minek örülne a megajándékozandó személy.
Az alábbiakban néhány ajándékötlettel szolgálnék, saját tapasztalatok alapján.

Ugrás a teljes írásra: Ajándékötletek nem csak karácsonyra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook