Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hós kortól szokás előre fele nézve tolni a babát? fórum

Hány hós kortól szokás előre fele nézve tolni a babát? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 23. 16:42
En mindig magam fele forditva toltam, mert igy beszelgethettunk, lattam, mit csinal.
2008. dec. 22. 14:54
én jobban szeretem, ha látom mit csinál. Igaz, most előre néz a kocsi, mert olyan.
2008. dec. 22. 11:09
Nekünk is csak 1 irányba tolható babakocsink volt.
2008. dec. 22. 10:21

Szerintem nem kor függő.

Nekünk olyan babakocsink volt(Van),amit nem lehet két irányba tolni.

2008. dec. 22. 10:14

A fiam már egészen apró korától szeretett nézelődni, persze míg nem tudott ülni addig gyakorlatilag csak az eget bámulta :p, mert fekvő pozícióban volt. De ahogy ülni tudott már nem is lehetett ledönteni a kocsit. :)

Szóval szerintem abszolút babafüggő...

2008. dec. 22. 10:10
Nem kor függő de másképp nem igazán lehet feltenni ezt a kérdést,hisz hiába irod ide hogy pl. szeptembertől előre fele toltad abból én nme tudom,hogy menniy idős volt akkor a babaád.
2008. dec. 22. 09:59
Szia! Hát én nem a kortól tettem függővé. Amíg pici volt és nem tudott ülni jobban szerettem ha láttam ezért cseréltem le a babakocsit is, mert azt nem lehetett fordítani. Szerintem nyugodtabban tolod ha amíg kicsit te nézegeted, de nem gondolom, hogy ez kor függő. Aztán lehet, hogy tévedek:-))
2008. dec. 22. 09:52
Kezdettől arra toltam :p, bár ez a babakocsi adottsága is volt...
2008. dec. 22. 09:47
Hány hós kortól szokás előre fele nézve tolni a babát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook