Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikészít a fölöttem lakó szomszéd... fórum

Kikészít a fölöttem lakó szomszéd... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
60. erika0313 (válaszként erre: 52. - Nóra*)
2008. dec. 22. 19:09
Akkor nektek szerencsétek volt :)
59. PRÜNCÖ (válaszként erre: 58. - Bogárka62)
2008. dec. 22. 10:24
oké:))szerencsére ha van valami gondunk pl:este valaki zajong akkor mondta,hogy szóljunk neki.Nagyon szeret intézkedni:)
58. Bogárka62 (válaszként erre: 57. - PRÜNCÖ)
2008. dec. 21. 23:33
Hozzánk lehetnek küldeni ezt a jóravaló házisárkányt! Sajnos a mi közös képviselőnket lepkehálóval kell elkapni ha valami gondunk van!
2008. dec. 21. 21:32

Sziasztok!

Nekünk is van 1jó felső szomszédunk 1igazi vén,süket,utálatos,öregasszony.fapapucsba járkál egésznap hajnalba már csörög csattog.Amikor megkértük,hogy legyen kicsit csendesebb mivel kisbabánk van szó szerint ránkba......ta az ajtót.Következő alkalommal férjem erőteljesen elmagyarázta a dolgokat jó hangosan.ÉSSSSSSSSSSSSSS meghallotta azóta csendesebb!!!

Amúgy a köz.képviselőnek kell szólni,nálunk így van.Katának hívják olyan mint 1/JÓ/házi sárkány:))

Kihez küldjem?????:)

2008. dec. 21. 21:10

Sziasztok!

Mi a 4.en lakunk, felettünk senki. Nálunk az allatunk lakó a gond!

4 hónapig újította a lákást és csakis akkor amikor a gyereket ebéd után letettem. Se de. és 3 után se! Nagynehezen kész lett a lakásuk és beköltöztek! A nőnek elég éles hangja van és szinte mindent felhallok amit mondanak, pedig az előtte lakonál semmit se hallottunk! Nekik is van egy kisgyerekük, akit csak a hintába tudtak elaltatni, amit egész véletlenül soha nem olajoztak, és akárhányszor felkelt a gyerek mindig ebbe altatták vissza! Őket nem zavarta! Éjjel sokszor hangosan hallgatják a zenét, buliznak, másnap meg ha az én kicsi ( 1 és 3 éves) gyerekeim játszanak( nem raohangásznak, padlószőnyegünk van mindenhol!) feljön szolni fél 6-kor délután, hogy fáj a feje és pihenni szeretne! talán nem kellett volna éjjel annyit inni! Ebből csak annyit szeretnék kihozni, hogy nem csak a felső szomszédok a rosszak! Alulról is minden felhalatszik! És sajnos a kertesháznál is ki lehet fogni szomszédokat!

55. leonee (válaszként erre: 47. - Erika0313)
2008. dec. 21. 20:41
Mondjuk tényleg csak akkor lehet beszélni velük, ha partnerek ebben. Én azt nem értem, hogy mégis csak egy lakóközösségről van szó, akik ugye egy házban laknak,akkor miért nem tudnak az emberek megértőek lenni, és másokra is gondolni?
54. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 11. - MoncsiMama)
2008. dec. 21. 20:40
Mellesleg a csendrendelet vagyis a túlzott és elkerülhető zajkeltés tilalma nem este tíz és reggel hat között él hanem a nap 24 órájában.Motorozni kipufogó nélkül az utcán még délben se szabad. Indokolatlanul zajt kelteni bunkóság. Zenét lehet fejhallgatóval is hallgatni.
2008. dec. 21. 20:34

Az ilyen emberek honnan költöznek be? Tanyáról talán hogy nem tudják kontrillálni mi az ami zavarhat valakit egy ilyen soklakásos házban?


Persze vannak olyan felújítások amiket el kell végezni ( lehet legközelebb nekünk is) amit elkell viseljen mindenki, de nem is ezekkel van a gond általában.

52. Nóra*
2008. dec. 21. 20:34

Sziasztok!

Én úgy oldottam meg évekkel ezelőtt, a felettem lakók zörgését/nem tudom golyóznak, hajnali, éjféli porszívózását stb.A hócipőm tele lett. Szóltam szépen hiába.Kiakadtam az is hiába. Megfigyeltem mikor pihenhetnek, na akkor jöttem én. Príma kis dübögős zene, porszívózás, én ugyan takarítok stb. Lejött szólni, közöltem amit anno Ő is. Lakunk szomszédasszony. De zörögtek tovább.

Néhány hét és szerintem rájöttek nem érdemes kekeckedni. Azóta normális időben porszívózik stb.

Ha Jó Isten adja tavasszal elköltözünk. Bérházba az életbe nem megyek lakni ez biztos.

51. d8908b786a (válaszként erre: 50. - Erika0313)
2008. dec. 21. 20:32
Na az ilyet fel tudnám rúgni... TÁRSASHÁZ... ez a kulcsszó. :(
50. erika0313 (válaszként erre: 49. - Tandi25)
2008. dec. 21. 20:26
Nektek az volt. Nekem azt mondta, hogy ők 6.30-kor kelnek reggel. És nem érdekli más.
49. Tandi25 (válaszként erre: 22. - Erika0313)
2008. dec. 21. 20:23

Akkor mondd el neki újra... és újra.. és újra...

Vagy fenyegesd a gondnokkal, ilyesmi. Engem kiborít, ha reggel felkelt más a hülyeségével (mint az egyik szomszéd, aki rendszeresen minden vasárnaap reggel fél 8kor klopfoljja a húst... Csak tudnám melyik az!!!)

Nekünk úgy tűnik mázlink volt, h elsőre felfogta.

48. erika0313 (válaszként erre: 45. - Tundchen)
2008. dec. 21. 20:23
A férjem ma délután fel akart menni, de mondtam neki, hogy inkább ne, mert akkor még jobban csinálják. Csak az történt, hogy ők jöttek le, hogy mit kopogtatok én nekik.....
47. erika0313 (válaszként erre: 43. - Leonee)
2008. dec. 21. 20:21
nem tudom, mit ma vitáztunk velük. Majd egy hét múlva megmondom, hogy ért -e vmit.
2008. dec. 21. 20:20
Kicsit elírtam, a házirendünk szerint a vasárnap délután a szent, nem a hiltizés a tilos... csak vasárnap délután tilos...
2008. dec. 21. 20:18
Sajnos ez a probléma nálunk is fenn áll... kár, hogy senkinek nincs semmi jó ötlete. Nálunk is ilyenek a felső lakók, mindig mindent vasárnap délután csinálnak, ma is kalapáltak, de sokszor hiltiznek pl (házirend szerint tilos), rendszeresen kelek reggel hatkor arra, hogy tűsarkúban mászkálnak fölöttem, vagy kicsit később már a porszívóra, amit folyamatosan a parkettához csapkodnak. Nem merek szólni, mert nem tudom, mennyire tudnak ilyesmit inteligensen kezelni, mégiscsak ők laknak fölöttem és ha nem jól sül el a dolog és még szívatni is akarnának miatta, hááát...
44. erika0313 (válaszként erre: 41. - Pircsi24)
2008. dec. 21. 20:18
Ez így van, de én soha többet nem megyek emeletesbe.
43. leonee
2008. dec. 21. 20:16

Sziasztok! A szomszédok hangoskodása nálunk is ismerős. Viszont volt egy pozitív tapasztalatunk ezzel kapcsolatban. Amikor ideköltöztünk, a mellettünk lakó szomszéd egyik este rákezdett egy monoton zenére, amit kb. hajnal 3-ig hallgatott. Nagyon kiakadtunk rajta, főleg, hogy ez megismétlődött egy másik éjjel, hétköznap, és persze nagyon zavart, mert nem tudtunk aludni. A szomszéd néni is hallotta, és nagyon zavarta, írt is neki levelet, de nem kapott rá választ. Múlt héten megint zenélt, de nagyon hangosan. Csengettünk egyfolytában, de nem nyitotta ki az ajtót. Másnap férjem becsengetett hozzá, és mondta, hogy mennyire zavar minket a zene, és tök rendesen válaszolt, hogy akkor majd megoldja a problémát. Legközelebb kérdezte, hogy hallottuk-e, mert zenélt, mondtuk, hogy nem volt semmi. Kiderült, hogy alvásproblémái vannak, és szerintünk az altató mellett annyira bealszik, hogy nem hall semmit.

Érdemes megbeszélni az ilyesmit, hátha a másik is partner ebben.

2008. dec. 21. 20:16
A kutyák miatt a közös képviselőnek is lehet szólni, nálunk semmi perc alatt eltüntették őket. Elvileg benne van a ház Szmsz-ében, hogy csak a többi lakó hozzájárulásával lehet tartani... Vagy az állatvédőknek is lehet szólni.
2008. dec. 21. 20:06
Elköltözéssel is az a gond ha szintén tömbházba költözik az ember hogy nem tudhatja előre ott mit kap sajnos. Az aki elakarja adni a lakását biztos nem fogja reklámozni ha szintén ilyen antiszociális lakók is vannak a közelben.
40. erika0313 (válaszként erre: 39. - Bogárka62)
2008. dec. 21. 20:03
Ezzel mi is így vagyunk, remélem jövőre sikerül. Bár a válság miatt ki tudja.
39. Bogárka62 (válaszként erre: 37. - Erika0313)
2008. dec. 21. 20:01
Mi 8 és fél éve lakunk itt, de egyre többször gondolok arra, hogy szivesen elköltöznék innen.
38. Bogárka62 (válaszként erre: 37. - Erika0313)
2008. dec. 21. 20:01
Ez tényleg igy van! Egy ilyen lakót én is ismerek a folyosó túlvégén lakik. A nyáron hétvégén cseréltette ki az ablakait! De, persze amikor az alatta lakó szerelte a vizét akkor lement veszekedni, hogy pihenni akar.
37. erika0313 (válaszként erre: 36. - Bogárka62)
2008. dec. 21. 19:57

Szerintem ők lennének a legjobban felháborodva, ha a fölöttük lakó zajongana.

Régen szerettem itt lakni, már utálok.

2008. dec. 21. 19:55
Nem irigyellek! Az ilyen embereket egy házba kéne költöztetni!!!
35. erika0313 (válaszként erre: 33. - Pircsi24)
2008. dec. 21. 19:55
IGEN, TUDTA, CSAK ATTÓL FÉLEK, HOGY KAKIL RÁ.
34. erika0313 (válaszként erre: 32. - Bogárka62)
2008. dec. 21. 19:54

AHOGY LEJÖTT A NŐ, AZT MONDJA,HOGY MIT KOPOGOK ÉN REGGEL, DÉLBEN, ESTE? EZ HÜLYE. AUGUSZTUS ÓTA KB 10-SZER KOPOGTAM MIKOR MÁR KIBUKTAM AZ EGÉSZEN.

REGGEL ELMEGYÜNK DOLGOZNI ÉS ESTE ÉRÜNK HAZA ÉN VAN, HOGY 20 KÖRÜL.

33. Pircsi24 (válaszként erre: 8. - Erika0313)
2008. dec. 21. 19:52
Ezek szerint tudta hogy miatta kopogtatod a csövet :) mégiscsak sara volt :)
32. Bogárka62 (válaszként erre: 28. - Erika0313)
2008. dec. 21. 19:51
Teljesen igazad van! Én is utálok úgy felébredni, hogy mások bunkó módon, zajonganak és fütyülnek arra aki még aludna!!! Vajon mi lesz most az ünnepek alatt?
31. erika0313 (válaszként erre: 29. - Gabcsi8080)
2008. dec. 21. 19:50

:DDDDD


Szerencsétek volt.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook