Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kikészít a fölöttem lakó szomszéd... fórum

Kikészít a fölöttem lakó szomszéd... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
210. f64f0d9a69 (válaszként erre: 208. - Kyra922)
2010. szept. 21. 19:40

Írjatok több plakátot, hogy zaj esetén kihez kell fordulni. Azt is írjátok rá miket művel. Több helyre érdemes kiragasztani úgy, hogy ne lehessen letépni. Rá kell írni, hogy zaklatás miatt már jártatok bent az önkormányzatnál.

Én nem a jegyzőhöz mentem volna, hanem a Szabálysértési irodába.

209. Mamika50 (válaszként erre: 1. - Erika0313)
2010. szept. 21. 17:53
Én csak iker házban lakom . A párom lejött ,hogy mit csinálok ( Van egy külön birodalma 2 szinttel feljebb ),mert felhallatszik a zúhogásom .Mondtam neki az nem én vagyok hanem a szomszéd unokája futkos a lakásban .Engem nem zavar semmi nesz szerencsére , ha nem szól észre sem vettem volna . 7 kutya van a szomszédokban , azok sem zavarnak, pedig egyszerre nótáznak :)) Mindenki hot ideg tőle az utcában .Nekem felsem tűnik pedig az én szobámtól csak alig 6 méterre van az összes .Az a dolga ,hogy ugasson .
208. kyra922 (válaszként erre: 206. - F64f0d9a69)
2010. szept. 21. 17:33

Szia. Nő a szomszéd, ráadásul egész nap itthon van. Megint voltam bent jegyzőnél, egyszer csak megunja.

Bár kétlem mert azt mondta, addig nem nyugszik, amíg el nem megyünk. Tegnap este is zörgött éjfélig, és ránk fogja. Az egyik szomszéd ma engem baccot le, én meg mondtam, hogy rossz ajtón kopogtat, egyel lejjebb keresse a bűnöst. Meg azt is mondtam, hogy tuti ma este is zörögni fog, jöjjön fel nyugodtan, és hallgassa meg honnan jön az a zaj. Elképesztő, hogy vannak ilyen bunkók.

207. szivi76 (válaszként erre: 206. - F64f0d9a69)
2010. szept. 21. 12:31
Mi amikor a lakótelepen laktunk a 3.-on a felettünk lakó nő csak klumpában közlekedett otthon,ezt még el is néztük, de mikor "együtt" volt a férjével azt üvöltve csinálta na hát az durva volt.Első alkalommal még röhögtünk és kiálltunk az erkélyre nehogy azt higgyék,hogy mi vagyunk,de egy idő után már rendesen kellemetlen volt (főleg mikor másnap összefutottunk a lépcsőházban)Nem is sokáig maradtunk ott.
2010. szept. 20. 13:55

A szomszéd nő, vagy férfi?

Haverokkal jól rá kéne ijesztetni, akár jól eldöngetni.

205. f64f0d9a69 (válaszként erre: 204. - Kyra922)
2010. szept. 20. 13:52

Szia!

Szomorú, hogy vannak ilyen emberek! Írdd meg ezt az önkormányzatnak! Az írásbeli felszólítás vagy a pénzbüntetés előbb-utóbb jobb belátásra bírja majd.

Aminek következménye van, attól már valószinűleg vissza fog retteni. Azért meri csinálni, mert eddig még senki sem lépett fel ellene úgy, hogy annak következménye legyen. Főleg zsebre szóló.

204. kyra922 (válaszként erre: 203. - F64f0d9a69)
2010. szept. 20. 11:49

Szia.


Bonyolódik a helyzet. Voltam bent önkormányzatnál, és megtettem a bejelentést még a múlthéten. Erre tegnap délután rendőrt küldött ránk, hogy bömböltetjük a zenét, ami nem volt igaz, mert Gyerkőcök aludtak, mi meg Párommal TV-tünk. Ki jöttek a rendőrök, mondtam neki mi a helyzet, erre azt mondta, hogy nem az ő hatáskörük ez az egész, csak nekik kötelességük minden kihívásnál kijönniük. Meg azt mondta, hogy amit az állított aki kihívott (nem mondta ki, de evidens), azt látja, és hallja hogy nem igaz. ÉS hogy próbáljam megbeszélni vele. De hát nem lehet. Egyre rosszabb lesz, rendőrt küld rám (mert rám küldte)m ok nélkül. Mi lesz még, már félek a közelébe menni is, mert ki tudja mire képes. De költözni meg nem akarok. Nagyon jó lesz ez így.

203. f64f0d9a69 (válaszként erre: 202. - Kyra922)
2010. szept. 16. 16:00
Azért előbb érdeklődjetek, milyen következménnyel jár, ha feljelentitek. Az önkormányzat biztosan nem hagyja szó nélkül.Írásbeli figyelmeztetés, vagy pénz büntetés, mert nincs joga másokkal ezt tenni. Nálunk az önkormányzati levél vált be. Nem tudom pénzre büntették-e őket, mert azóta az albérlőket elzavarták, a szomszéd meg nem köszön :))
202. kyra922
2010. szept. 14. 15:04

Szia.

Beszéltem főbérlőmmel, és kiderült, hogy akitől ő vette a lakást. Azok rendőrségen feljelentették, mert velük is ugyan ezt csinálta, csak náluk olyan szinten elfajult, hogy valahogy rájuk törte az erkély üveget. Szóval én ezt nem várom meg, ahogy jön haza férjem, megyek és feljelentem, kiderült rendőrségen is fel lehet, és az hatásosabb is. Mivel amit művel az zaklatás. És volt már ilyen ügye. Nem tudom mi lehet neki ebben a jó. Laktunk már emeleten és sosem panaszkodtak ránk, akkor valószínű, hogy ő se hallhatja, amit mond. Meg másokkal is megcsinálta ezt. Valami nem lehet vele rendben.

201. kyra922 (válaszként erre: 200. - F64f0d9a69)
2010. szept. 13. 17:03
Nálam is nehéz "kihúzni a gyufát". De ez a szomszéd, már túl sokat képzel magáról. Mindenképp megteszem a bejelentést. És írok majd, hogy hogy alakul.
200. f64f0d9a69 (válaszként erre: 199. - Kyra922)
2010. szept. 13. 15:57

A Szabálysértési Osztályra kell írni.

Akár videóra is felvehetitek és el is küldheted bizonyítéknak.

Amit csinál, zaklatás és nem kell elviselnetek!

Megtanultam sok mindent már, mert nekünk sem akármilyen szomszédaink vannak sajnos, mióta a régiek elköltöztek. Pedig velem nagyon nehéz összeveszni, de hát ez van! Ne halogasd a megoldást, mert még jobban elszemtelenedik!

Sok szerencsét hozzá! Remélem megírod mit sikerült intézned!

199. kyra922 (válaszként erre: 198. - F64f0d9a69)
2010. szept. 13. 15:24
Szia. Mondtam már neki ezt is, de nem törődik vele. Azzal vág vissza, hogy ő meg feljelent mert szerinte hangosak a gyerekeim, ami nem igaz. Nem mi vagyunk az elsők akikkel ezt csinálja, a többi szomszéd már mondta, hogy 4-5 családot elüldözött már ebből a lakásból (albérletbe vagyunk). De mi nem akarunk költözni. És nem is fogunk, de ez elviselhetetlen. Valamelyik nap is fel jött becsöngetett, hogy nem tud aludni, mert megint zörögnek a Gyerekek. Amiben csak az volt a pláne, hogy én szám.gépeztem Gyerkőcök, meg aludtak. Mondtam is neki, hogy nem tudom, hogy mit hall mert nálunk csönd van, erre üvöltözni kezdett, és mindkét Gyermekem felkelt rá. Pedig jó alvók, nem szoktak semmire felkelni, akkor gondolhatod, mekkora hanggal volt. De ezt a panasztevést meg próbálom. Tanúm is van az üvöltözéseire, meg mocskolódásaira. Egyszer a főbérlőnk előtt vágta be a kiabálást. Köszi, hogy írtál.
198. f64f0d9a69 (válaszként erre: 197. - Kyra922)
2010. szept. 13. 15:09

Te pedig fenyegesd meg, ha nem hagyja abba a molesztálást, az önkormányzatnál teszel bejelentést.

Ezt valóban meg is teheted, írásban. Írásban kap választ is,meggondolja legközelebb mocskolódik-e, ugyanis meg is büntethetik pénzre! Mi itt többen összefogtunk és 2 lakó ellen is tettünk így bejelentést. Azóta nyugalom van.( nálunk éjjel-nappal ment a buli felváltva a 2 lakónál, soxor hívtunk sokan rendőrt)

197. kyra922
2010. szept. 12. 19:21
Az én problémám az lenne, hogy: 1 hónapja költözünk új albérletbe 4. emeltre, férjemmel és kér kis gyerekkel. Az alattunk lévő szomszéd, pedig napi szinten felordibál, be csönget, és rendőrséggel fenyegetőzik, avégett, hogy állítólag „egész nap hallja, hogy a gyerekeim zajonganak“. Akkor is, amikor itthon sem vagyunk. Előfordul, hogy a kisebbik gyermekem, aki most tanul járni elesik, vagy le ejt valamit. De ez szerintem természetes, ezt el kell viselnie. Ennek ellenére, minden nap ordibál, fel, hogy ő nem tud élni, rendőrt hív rám. Éjfélkor hangosan zörög valamivel, hogy ránk fogja. Becsönget hozzánk, és amikor rácsukom az ajtót, ordibálni kezd, olyan szinten, hogy felkelti a gyerekeimet. Jövünk haza este, és azzal ránk ordít, hogy megint egész nap az zörgésünket hallott, holott itthon sem voltunk. A kérdésem az lenne, hogy mit lehet tenni ellene? Mert a folyamatos, ordibálása, fel zörgése, már idegesítő, és a gyermekeim se tudnak pihenni tőle. Ez már zaklatásnak minősül?? Elismerem néha, zörög valamelyik gyermekem, de nem úgy annyit, és akkor amikor ő állítja. Előre is köszi ha tudtok segíteni.
196. bbibe
2010. márc. 28. 10:54
Nálunk alattunk egy süket néni van aki a nap 24 órájában bömbölteti a tévét és az agyunkra megy, a lakásba nincs tv, de mégis kívűlről tudjuk a reklám blokkokat és minden nap értesülünk a hírekről is. A fölöttünk levő pedig fúr, farag, kopácsol és esküszöm, hogy ementálit csinál a lakásából!
2010. márc. 2. 00:36
Nálunk se sokkal jobb a helyzet :( Állandó futkosás stb..
194. 8559ed0e1b (válaszként erre: 188. - Fakavava)
2010. febr. 17. 10:29

Jajj,de jót röhögtem:DDDD

Engem is érdekelne hogyan tudnám a liftet meg a mosógépet összekötni:)))


Lehet azért hogy cukkoljam a banyát kihúznék egy csövet a lift felé...:)

193. 25c0404375 (válaszként erre: 179. - Agis)
2010. febr. 16. 21:55
:DDD A tekéző kutyán akkorát röhögtem...:DDD
192. 72f62a66ed (válaszként erre: 188. - Fakavava)
2010. febr. 16. 21:48

Meséld már el nekem is hogy tudtátok összekötni a mosógépet a lifttel? Bár nem liftes házban lakunk, de komolyan mondom amennyit nálunk megy a mosógép, lehet megérné liftes házba költözni :-)

Komolyra fordítva a szót! Az ilyen szomszéd totál barom! És mi van ha valaki ezt is hiszi neki?

191. Csigusz 79 (válaszként erre: 186. - Bd37ba754f)
2010. febr. 16. 21:32
Ez de jóóóóóó :DDDDDDDDDDD
190. Csigusz 79 (válaszként erre: 188. - Fakavava)
2010. febr. 16. 21:30
Jééézusom,nem komplett :-O
2010. febr. 16. 21:27
javítok: ha ment a lift
188. fakavava (válaszként erre: 186. - Bd37ba754f)
2010. febr. 16. 21:26
Gratulálok a megoldáshoz. Nálunk ( panel 196 lakás ) is vannak szekatúrás lakók, az egyiknek az a mániája, hogy a felette lakó fapapucsban közlekedik és ettől ő agyrákot fog kapni. Ez a legenyhébb, mert vannak cifrábbak is. Egyszer megvádoltak, hogy mivel a liftház mellett van a lakásom, biztosan rákötöttem a mosógépemet a liftre, elvégre mind a kettő forgómozgást végez. képtelen voltam megértetni az alkesz banyával, hogy lehetetlen. Mindig kárálta, ha nem a lift, hogy most biztos ingyen mosok. Fúrás mindig van, hétvégén, este, sőt néha éjjel is.
187. 8559ed0e1b (válaszként erre: 186. - Bd37ba754f)
2009. dec. 14. 15:38
jó kis sztori:)
2009. dec. 14. 15:21
váá ezt muszáj elmeséljem :) kb 12 szer költöztem már na nem a szomszédok miatt híve vagyok a jó szomszédi viszonynak pár éve társasházba költöztünk mellettem 92 éves mam alattam 60 egynéhány éves néni a kutyájával mellette idős bácsi-sorozatfüggő:D szóval első nap az alattam lakó néni feljön hogy melegen ajánlja hogy ne legyen házibuli mondom ok nem az a tipus vagyok.két nap mulva ujra jön halkabban nyissuk ki az ágyat mert csattan-rugós ágyunk volt.Mondom ok pár nap mulva jöttek a nővéremék a 4 éves kislányukkal 2 óra múlva jön a néni üvölt hogy mi az isten van itt istálló dübörög a feje felett a plafon a kutyája félelmébe nyüszit.Átmentem a szomszéd öregurhoz mondom hallott valamit ő nem mert aludt.2-3 naponta mindig feljött a néni hogy zajos a mosógép,turmix kv főző és közbe naponta lekurvázták egymást a 92 éves mamával egy szép meleg napon kihivtam az összes öreg népséget az udvarra volt egy asztal vittem másfél liter házi szilva pálinkát leültettem és ugy berugattam két társasház lakóit hogy támogatnom kellett szegény öregeket.Mit ne mondjak amíg ott laktam a legkedvesebb és legjobb szomszédaim lettek:D sose panaszkodtak.
2009. dec. 14. 15:05

Ha valakit zavar a szomszéda zaja akkor menjen tanyára lakni.


Milyen kedves gondolat:))

Biztos bennem van a hiba meg a gyermekemben aki még este 9kor sem tudott aludni mert a szomszéd fúrt!


Persze itt senki sem olyan dolgokról írt hogy az zavarja hogy a szomszédja lehúzta a wct...

Mindennek van határa szerintem...

És ha valaki társasházban lakik,vannak szabályok amiket be kéne tartani..MINDENKINEK!Attól függetlenül hogy idős vagy fiatal,tulaj vagy bérló...

2009. dec. 14. 13:16
Velem ilyen nem fordult elő soha.Ha valakit zavar a szomszéda zaja akkor menjen tanyára lakni.Még amikor a szüleimmel laktam a felettünk élő idős néni alatt folyton recsegett a padló.De most szóltam volna rá hogy ugyan ne járkáljon már.Szerintem senki nem zajtalan valószínű ha valaki áthallja ha a szomszédja lehúzza a wc-t vagy egy kicsit hangosabban beszél akkor ez ugyan így fordítva is igaz.A hajnali fúrás-faragásra viszont én is allergiás vagyok.
183. 8559ed0e1b (válaszként erre: 181. - Agis)
2009. dec. 1. 15:57
és maradt energiája ragasztani is...
2009. dec. 1. 14:49

:D becsüljétek meg a szomszédaitokat. halál komolyan mondom. addig amíg nem üvölt senki hajnal négykor (öt fiú kórusban) hogy: baby hush hush, mindezt persze jó sokszor, sajnos tovább nem ismerték a dalt, vagy a jól bevált 10en skandálják egyszerre (ezt is persze csak hajnaltájt) :a szesz, a szex, a ttikm, addig higgyétek el, hogy jó. legtöbbször mondjuk erre se ébredek már föl.

kolesz lááááv.

181. agis (válaszként erre: 180. - 8559ed0e1b)
2009. dec. 1. 14:42
Gondolj bele, a nyolcvankét évével mekkora mutatvány volt felmásznia egy emeletet:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook