Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pesterzsébetiek ide! fórum

Pesterzsébetiek ide! (beszélgetős fórum)


8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Breki lány)
2011. aug. 23. 10:05
várom a privátot, mesélj lécci...és előre is köszi!!
7. Breki lány (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. aug. 22. 22:14

Szia!


Én 13 évvel ezelőtt költöztem ide. Szeretek itt lakni,mert elég csöndes, de azért mégsem vidék. Ha a központba vagy a közelébe kerestek lakást,akkor még hamar be is tudtok jutni a belvárosba BKV-val. Bölcsi nem tudom mennyi van,de óvoda van pár,azt tudom és elég jók. (Bár én csak 1-et ismerek személy szerint,amiről konkrét véleményt tudnék mondani, a többiről csak ismerősök általi véleményt tudnék mondani). Iskola is van pár, van nagyon rossz is és van elég jó iskola,ahol sok program van a lurkóknak.

A közbiztonság igazából vegyes, de azok az utcák (és környéke) amit leírtál,elég jók. (persze van olyan hely,ahol nem szívesen megy egyedül az ember,ha gondolod,ezeket majd megírom privátba).

Zöld terület inkább csak a Duna mentén van, de játszóterek és kutyafuttató van jó pár. a hátránya ennek a kerületnek,h csak 1-2 szórakozóhely van itt. (biliárdozni van lehetőség, van jégkori pálya, és még sok egyéb program a Csili műv. házba, és természetesen év közben is)

Gondolkozom még,h milyen hátrányai vannak,de csak egy jut még eszembe,de azt most nem írnám ide le.

Minden össze vetve, nem rossz kis hely. :)

2011. aug. 22. 16:13

sziasztok (aki még olvassa ezt:))!

friss házasként fontolgatjuk, hogy első saját lakásunkat Pesterzsébeten vesszük meg:) egyelőre nagyon lelkesek vagyunk, de gondoltam, megkérdezlek Titeket is azért: milyen ott lakni? ilyenekre gondolok, hogy közbiztonság, hangulat, zöld területek, gyereknevelés (bölcsi, ovi, isi), dokik, közlekedés (belvárosba). . . és hasonlók:)

ja, amúgy a Mediterrán lakópark környékén, vagy a Kossuth/Ady/Téglagyártó utcákban nézelődtünk.

előre is köszi minden infót!!

2011. márc. 5. 10:05

Sziasztok!


Én is pesterzsébeti vagyok.

látom jó "régen" indult ez a fórum.

Én nem is hallottam erről a dologról. Valaki fel tudna világosítani? Végülis mi lett ezzel a "törvénnyel"?

2009. ápr. 23. 18:56

Én sokáig Pesterzsébeten laktam a Gubacsi lakótelepen eléggé elszigetelt hely, de az a hátránya, ha netán valamit vásárolni kell kevés az élelmiszerüzlet. Visszatérve a kutyákat csak akkor

lőjék le, ha komoly indok van rá, különben mélységesen elitélem amugy, mert az állatokban sokszor több a szeretet, mind embertársainkban, persze azért vannak kivételek.

Anyuci91

2009. febr. 21. 11:51

Szia

Sajnos nem tudok részt venni, mert dolgozom, de Veletek vagyok.

2009. febr. 13. 17:16

továbbítom:

"Febr.26.-án csütörtökön, 8-12 óráig a kóborló kutyák kilövését rendelték el a XX. kerületben."

Ezzel kapcsolatban:

- csak ügyészi engedéllyel lehetséges, az önkormányzat önmagában nem rendelheti el

- 2 törvényt sért: közterületen fegyverhasználatra vonatkozót, és az ÁLLATVÉDELMI TÖRVÉNYT!


Ha nem születik megoldás, élőláncos tiltakozás lesz febr. 26-án reggel 7 órától. (Láthatósági mellényt hozzon, aki részt kíván venni.) Megpróbáljuk felvenni a Greenpeace-szel a kapcsolatot.

2008. dec. 21. 19:06
Szeretném tudni van-e a női portálon pesterzsébeti tag. Ne hagyjuk magunkat, hisz Csepel oly közel van, nem maradhatunk le.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook