Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi ismerőst, rokont hol, hogyan lehet megkeresni, milyen intézményen keresztül? fórum

Régi ismerőst, rokont hol, hogyan lehet megkeresni, milyen intézményen keresztül? (tudásbázis kérdés)

6. micimacko62 (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2008. dec. 21. 18:15
szia,megnéztem az oldalt de a 18ker.polgármesteri hivatal jött be,viszont ir valami cimet 11ker-it.Személyessen kell intézni és fizetni kell-e?Vidéken lakom igy nehéz lenne fel mennem a fövárosba,az apámat szeretném megkeresni nem tudom él-e még.Ha valami közelebbi segitséget tudsz légyszi ird le.
2008. dec. 21. 17:34
vöröskereszt.
2008. dec. 21. 17:26
Ha ezeken az oldalakon nem találod,akkor az Országos lakcímnyilvántartóba írj be.Nevét és adatait megadod,és ha ő is beleegyezik megadják a címét.Én így kerestem meg a nővérem,nálunk csak az volt a bibi,hogy ő nem egyezett bele a lakcíme kiadásába.
2008. dec. 21. 16:22
Myvip,iwiw
2008. dec. 21. 15:46
Peldaul az Iwiwen ,lehet valaki hallott ,vagy tud rola valami iformaciot,vagy a Skypon,ott is lehet,nevet es orszagot beutni,probald meg,nekem sikerult.
2008. dec. 21. 15:09
Régi ismeröst-rokont hol-hogyan lehet megkeresni, milyen intézményen keresztül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook