Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikus lettem?! fórum

Leszbikus lettem?! (beszélgetős fórum)


1 2
34. dafke
2011. dec. 10. 18:27
Ha ott van a fizikai vonzódás, akkor szerintem egyértelmű a bi hajlam, ezt tagadni prüdéria. Nem gondolom, hogy ez afféle dolog, amit el kellene nyomni, tagadni, szégyellni. Nem azt mondom, hogy az embernek egy óriási táblával a nyakában kellene rohangálni, hogy bi vagyok, vagy bejelenteni a munkahelyen, mint jó hírt, de szégyellni sem kell.
2011. dec. 10. 18:22
mit érzel?
32. 744b775692 (válaszként erre: 16. - Kissdory)
2010. nov. 1. 13:03
Azok a melegek, akikkel ilyesmiről beszélgettem egytől egyig azt mondták, hogy már oviban tudták, mi a helyzet - függetlenül attól, hogy utána milyen utat jártak be. Inkább az szokott lenni, hogy az elvárás miatt egész életükben, vagy egy darabig mást tesznek, mint amit igazán szeretnének.
31. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 1. - Lina25)
2010. nov. 1. 13:03
Velem is előfordul, inkább a nőket nézem meg, mégis csak esztétikusabb egy női megjelenés. Álmaimban pedig gyakorta férfiként szereplek, így bizony előfordul h. nőkkel keverek :D De nem vagyok leszbikus, annak ellenére h. ilyen dolgaim vannak. Ha belegondolok, akkor biztos nem mennék bele ilyesmibe. Nem véletlenül születtem nőnek ebben az életemben.
30. 744b775692 (válaszként erre: 2. - Fecbb24fe2)
2010. nov. 1. 12:58
:D
2010. okt. 28. 14:02
és erről a férjed is tudd? mondjuk ez nem olyan rossz dolog én is hasonló vagyok csak pasikkal:P h egyikkel boldog vagyok de a sex....S az nem az igazi másikkal mindent megkapok ezen téren:D
28. fgh34 (válaszként erre: 26. - Csakegycsaj)
2010. aug. 24. 00:23
Hát...Nekem is van nagyon jó barátnőm,jobban lelki társak vagyunk, mint a tesómmal v. a párommal, de soha eszembe sem jutott vele kapcsolatban a fizikai vonzódás/szerintem neki sem6 akinek ilyesmi eszébe jutott, annal tuti van leszbikus késztetése.Elhiszem, hogy senki nem AKAR meleg lenni, hiszen a közvélemény szerint ez "nem normális"/Persze mindenkiben van vmi nem normális, csak esetleg más, nem olyan feltűnő, vagy jobban tolerált téren/. De elnyomni ezt butaság,mert hazudsz magadnak , az ellenkező nemű párodnak, mindenkinek. Jobb minél előbb felvállalni, mert boldogtalan leszel, és ha nem előbb, hát utóbb úgyis kiütközik a dolog. Ha úgy nézel meg egy szép nőt, mint egy festményt v. szép gyereket az természetes, mindenkit vonz a szépség látványa, de ha kis szexuális vonzódást is érzel, akkor érdemes őszintén magadba nézni, hogy mit is szeretnél?!Én egy vonzó férfit találok kívánatosnak, egy szép nőt megnézek, ki is mondom, hogy szép, esetleg azt gondolom, hogybaszus, de jó lenne így kinézni, de hogy megsimogassam megérintsem vagy pláne ennél komolyabb dolgok eszembe nem jutnának vele kapcsolatban.
27. Henci2 (válaszként erre: 26. - Csakegycsaj)
2010. ápr. 4. 13:01
Hát nem tudom. Lehet hogy csak pillanatnyi fellángolás, mert annyira jóban vagytok, meg biztos nagyon kedves is hozzád, és lehet hogy ezért érzel hozzá ilyen vonzódást.
2010. ápr. 4. 11:51

Sziasztok!

Úgy látom már nem nagyon ír senki erre a fórumra, de azért én megosztanám veletek a gondomat, hátha vki olvassa. Szóval az a helyzet, h egy kicsit megijedtem. Van egy nagyon jó barátnőm, akivel baromira egy hullámhosszon vagyunk, mindent megbeszélünk, állandóan hülyülünk, de van amikor együtt sírunk. Csupán fél éve ismerem, de már a kezdetén úgy éreztem, h évek óta ismerjük egymást. Ebben a nagy kötődésben csak az a gáz, h egyre inkább azt érzem, h túlzottan kötődöm hozzá, nem értem, h miért, talán mert olyan nekem mint a másik felem. Ha több időt töltünk együtt már-már megkívánom és én ezt nem akarom, vissza akarom ezt szorítani, mert ez így nem jó, nem szeretnék leszbi lenni, de kezd zavarni, h ennyire, talán túlzottan szeretem. Lehetséges h ilyen érzések alakulnak ki két nagyon jó barátnő között, vagy ez már gond? Légyszi írjatok!

25. 9cdee6bb70 (válaszként erre: 24. - Citromka11)
2009. okt. 1. 16:06

Megnyugtatlak tuti nem vagy leszbikus:)

Ha nem érzel semmi késztetést akkor meg főleg nem!!

2009. szept. 22. 14:27

hello,nekem is hasonló gondom van:

18 éves vagyok,és eddig csak pasikkal volt dolgom,és hosszú kapcsolatom is volt, meg folyton szerelmes voltam,de most nem vagyok..lehet hogy ezmiatt is ,meg most mentem egyetemre és gyógyszerészetin sok a csaj,és néha egyen egyen megakad a szemem hogy hu ez milyen szép de nem érzek késztetést mondjuk arra hogy megérintsem meg semmi... akkor ez most mi? rendesen pánikolok attól hogy nehogy leszbikus legyek. Leszbikusok ti mit éreztetek a felismeréskor? 18 évesen már tisztában voltatok vele nem?

2009. szept. 15. 12:55
sziasztok énis jártam már így hogy látam egy jó nőt:D és nem tudom mi lehet velem nagyon végig néztem rajta:P
22. 49ca420470 (válaszként erre: 14. - Lina25)
2009. szept. 3. 21:08

Nekem is volt egy időszak amikor női testekre maszturbáltam,de sosem voltam nővel és a valóságban nem is nézem a leszbi képeket sem ha szexoldalra tévedtem.Egyszer azt olvastam hogy mindkét nemet a női test izgatja fel.A nőket is.A férfitest és egy farok látványa szexuálisan nem olyan izgató mint a női test.Ettől még nem leszel leszbi szerintem és biszex sem.Esetleg hajlamod van a dologra vagy kíváncsi vagy.

Leszbi akkor leszel ha kizárólag nővel tudod elképzelni a szexet,biszex meg akkor ha nővel is és férfival is megy a valóságban is a szex és nem csak képzeletben.Ne rágódj ezen mert ezek a dolgok is változnak idővel.Manapság én pl már valami egész másra izgulok és eszembe sem jut a "nőkorszakom"DD

21. 035bae3aff (válaszként erre: 20. - 91d4989ab9)
2009. szept. 3. 20:36
Azokat én is előbb :D
20. 91d4989ab9 (válaszként erre: 12. - Henie)
2009. szept. 3. 20:22
én pasim is ilyen, ugy kell neki szólni hogy észrevegyen egy csajt:)))) de az ilyen olyan spéci járgányokat azt már egy kilométerről kiszurja
19. 035bae3aff (válaszként erre: 18. - Man75)
2009. szept. 3. 19:54
Az lett hogy lány a párom :DDD
18. Man75 (válaszként erre: 17. - 035bae3aff)
2009. szept. 2. 11:13
Aztán mi lett ?
17. 035bae3aff (válaszként erre: 1. - Lina25)
2009. aug. 27. 21:28
Nálam is igy kezdődőtt....
2008. dec. 21. 16:14
Azért álmodsz velük, mert mindig ez a kérdés foglalkoztat... nem igaz? Szerintem ha tényleg meg akarod tudni, hogy melyik félhez vonzódsz (esetleg mindkettőhöz) akkor érdemes lenne ismerkedned (minden tekintetben) olyan lányokkal, akik már tudják, hogy ők maguk a lányokat szeretik. Nincsen ezzel semmi gond, van, aki csak pár csalódás után jön rá, melyik fél neki az igazi :) hallottam már mindenféle "átalakulásra" példát. :) A lényeg, hogy ne mástól akard megtudni, ki felé vonzódsz, hanem ezt kizárólag legbelül neked kell érezni!!! És ha nem érzed, az a gáz...
15. sariya (válaszként erre: 14. - Lina25)
2008. dec. 21. 15:12
Ettől nem kell megijedni.A nők általában az álomban a nőies oldaladat szimbolizálják.
14. Lina25
2008. dec. 21. 15:10

Köszi az eddigi hozzászólásokat! :)

Na és mit kezdjek az álmaimmal? Egyre gyakrabban álmodom nőkkel,vajon mi lehet ennek az oka?

13. sariya (válaszként erre: 12. - Henie)
2008. dec. 21. 14:51
Hasonló már nálunk is volt:DDDDDDD
12. Henie (válaszként erre: 11. - Sariya)
2008. dec. 21. 14:50
én is mindig mondom, amikor abba az irányba néz, ahol egy csini szoknyás-csimás csajszi megy, hogy "naaa mit nézeddd márrr", erre közli, hogy a motort nézte, mert benne volt a tvbe a tesztje, de jó, hogy szóltam...:D:D:D
11. sariya (válaszként erre: 10. - Henie)
2008. dec. 21. 14:48
Tényleg.A párom is szokta mondani,hogy én sokkal hamarabb észreveszek egy szép nőt,mint ő.És még rá vok kiakadva,hogy nézi őket:DDD
10. Henie
2008. dec. 21. 14:46
sztem minden nő megnézi a szép nőket.. főleg, mert a nőkben alapból akkora rivalizálás van.. nem hiába nem fér meg sok nő együtt..:)) És ahogy szokták mondani, nem a férfitól számít a legnagyobbnak egy "jól nézel ki" bók, hanem amikor ezt egy nő mondja (persze minden hátsó szándék nélkül:D)...:) A szép nőket mindenki megnézi!!!:)) Pont tegnap este buliba néztem, hogy a táncos lányokat nem is nézte annyi csávó, mint nő...:D
2008. dec. 21. 14:41
Ez tök normális... Nem hinném, hogy biszex vagy, de ha kipróbálod, tuti, hogy kiderül...
8. sariya (válaszként erre: 2. - Fecbb24fe2)
2008. dec. 21. 14:39
:DDDDDDDDDDDDDDD
2008. dec. 21. 14:39
Én sem vok biszex,de én is megnézem a szép nőket.Nincs ezzel semmi baj szerintem:)Miért ne nézhetnénk meg vmit/vkit ha az szép?
6. dee (válaszként erre: 2. - Fecbb24fe2)
2008. dec. 21. 14:18

:DDDD

Ezt vigasztalásnak szántad?

5. mama_gold (válaszként erre: 1. - Lina25)
2008. dec. 21. 14:07

Szerintem biztosan nem vagy bisex, én is szoktam ilyesmiken gondolkodni. Megnézem a csinos csajokat, munkahelyen is tudják, hogy "csajozok" számomra egy női test sokkal vonzóbb, mint egy férfi (bár ott is láttam már szépet:-))

Álmaim ugyan még nem voltak, de nincs ebben semmi rossz.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook